Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Telefony mają 0%
  2. Powiadomienia to jeszcze możesz sprawdzić w Panel Sterowania->Uprawnienia->Pokaż pływające okna. To też niekiedy działa . Jeżeli szukacie Autostartu to w także jest w Panel Sterowania ->Uprawnienia
  3. Z tego co wiem, to gdy paczek jest za wiele danego dnia, to celnicy walą od ceny deklarowanej i wtedy wychodzą takie śmieszne kwoty, bardzo często takie coś robi WER Pruszcz
  4. Mam nadzieje, że pomoże Na Redmi 2 1Gb taki zabieg ratował często apki, które były ubijane przez za małą ilość RAM
  5. Najłatwiej kliknąć przycisk 3 kresek, a potem przeciągnąć aplikację w dół, wtedy pojawić się powinna kłódeczka na niej . Jeżeli tej apki tam nie będzie to ją odpal, potem home->3kreski->przeciągnąć w dół
  6. Wrzuciłeś sobie tą apkę do autostartu oraz zablokowałeś ją, aby system jej nie zamykał?
  7. Podaj model telefonu jaki masz (razem z numerem urządzenia 2015051/2015052) oraz jaki rom masz zainstalowany. Posiadasz jakiekolwiek etui?
  8. Udowodnij mi to czymś więcej niż własnymi domysłami, a potem wyzywaj innych od ignorantów, pamiętaj, że jesteś na forum MIUI, firmy Xiaomi i chyba każdy tutaj zamówił cokolwiek z Chin, zerknij sobie ile osób tutaj dostało VAT z DHL, ja zamawiałem kilka rzeczy i o boże, nie mam VATu! Tak, z totkiem masz to samo, albo wygrywasz, albo nie. Co w tym skomplikowanego? Nie obliczam Ci tutaj "prawdopodobieństwa wygranej", albo wygrywasz, albo nie, 50/50. AirMail jest zatrzymywany rzadko? Zerknij sobie ile jest zgłoszeń z WER Zabrze i jak często tam łapią VAT .
  9. Po prostu masz pecha. W obu sposobach paczka przechodzi przez UC, w obu przypadkach szansa na VAT jest 50/50, albo capną, albo nie i tyle w tym temacie.
  10. Jeżeli uda Ci się wgrać MIUIPolska na swój tel to masz pewność, że jest to tel Xiaomi, zostaje sprawa "refubrished", ale jeżeli po sprawdzeniu kodów, masz info, że to 1 sprawdzenie to musi być wszystko OK i tak, po wgraniu MIUIPolska na tel problem może zniknąć . Po graniu MIUIPolska polecam zrobić od razu wipe (przywrócenie fabrycznych), aby pozbyć się ew. szajsu wgranego przez "sprytnego chińczyka" . Jeżeli ROM MIUIPolska nie przypadnie Ci do gustu to zawsze możesz poprzez MiFlash wrócić do wersji ROMu CN, który aktualnie widzę masz na telefonie. Instrukcja instalacji na stronie miuipolska.pl lub kliknij w moją sygnaturkę .
  11. No tak, ale nie czekasz kilku dni aż się upora z tym celnik, tylko DHL załatwia najważniejsze sprawy i wysyła paczkę dalej jeszcze tego samego dnia
  12. Bzdura. Jest taka sama szansa na zapłacenie VAT DHLem jak pocztą. Z DHL tyle wygodniej, że to przez nich załatwiasz wszelkie formalności związane z opłatami celnymi ;-;
  13. Zobacz gdzie telefon pokazuje Ci zajęte miejsce i sprawdź co to, być może sprzedawca coś wgrał, zainstaluj najnowsze MIUIPolska z instrukcji (na stronie MIUIPolska, kliknij link w sygnaturze).
  14. Sprawdzisz wchodząc w info o telefonie oraz w aplikacji "Aktualizacje" powinno też być napisane . Aktualizujesz sobie do ostatnie romu 5.9.17
  15. W takim razie to już Twoja decyzja, czy z tym "przeżyjesz", czy wolisz odsyłać i czekać . Mi osobiście to by nie przeszkadzało, ale ja jestem "ślepy" przez 15min patrzałem w te fotki, aby zauważyć to "przechylenie" .
  16. Gdzie zamawiałeś tel? Bo jeżeli w XFS to może i opłaca się odsyłać, a jeżeli xon/ibg lub coś z ali to troszku czekania na pewno będzie .
  17. Nezumi

    Wybór pokrowca

    http://miuipolska.pl/forum/topic/5836-szk%C5%82a-hartowane-polecane-alternatywy-na-nillkin/ 2 tematy niżej, ten sam dział
  18. http://roms.miuipolska.pl/ Wystarczyło najechać na "Pobierz MIUI", a nie klikać wtedy rozwija się lista
  19. Wystarczy wejść w opcje aplikacji, wyczyścić pliki cache, następnie odpalić apke i szybko kliknąć w "własne", tylko wtedy można zmieniać i dopasowywać motyw pod siebie . Z tego co wiem to w aplikacji motywy (a nawet samym miui) coś się zmieniło po aktualizacji 5.9.10, w której zostały usunięte płatne motywy, więc wątpię, aby podmiana aktualnie cokolwiek dawała
  20. Posty dotyczące VATu i jak go ominąć zostały wyczyszczone, wątek ma dotyczyć Redmi Note 2 i pierwszych wrażeń z nim związanych i niech tak zostanie, jeżeli chcecie rozmawiać o VAT i jak oszukać celników to zapraszam to działu z zakupami gdzie jest stworzony odpowiedni wątek .
  21. Tak. Ustawienia->Więcej->Tethering i punkt dostępu->Telefon jak modem
  22. I właśnie dlatego bym go nie brał... Nie wymieniałbym dobrego, działającego 4.4.4, na 5.x... ten andek powoduje zbyt wiele problemów i to na wielu urządzeniach. G2 ma dostać 5.1 za ~miech i ma być to ostatnia aktualizacja do tego modelu, więc jak coś się posypie, to LG będzie mieć to w głębokim poważaniu . Pogoń za numerkiem nie ma sensu
  23. Czyli jednym zdaniem nie chcesz, aby osoba do Ciebie pisząca wiedziała, że dostałeś SMS od niej? Takiej opcji nie ma ani w Androidzie, ani w W10, możesz ew próbować u operatora zablokowanie tej "usługi", ale nie wiem czy to jest możliwe i czy nie działa to wtedy w obie strony
  24. Wydaje mi się, że z gwarancją nie powinno być problemu, ale czy chcesz czekać ponad miech, jak nie 2, z powodu takiego szczegółu?
  25. "Pobierz MIUI"->"Baza wersji dev MIUI v6/v7", wybierasz nr romu i szukasz swojego urządzenia
×
×
  • Dodaj nową pozycję...