Jump to content

T915

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About T915

 • Rank
  Nowy
 1. Spytałem, bo może na naklejce z kodem paskowym jest jakiś symbol je odróżniające, albo po włączeniu i wejściu w specyfikacje itp. I setki innych możliwości o któych nie chce mi się rozpisywać. Już wszystko wiem, dzięki. ale i ceny 200-500zł wyższe, mi chodziło o zakup używki albo niemal nowego od indywidualnego sprzedawcy.
 2. Jak "rozpoznam" wersję Globalną przy zakupie przez neta? O co pytać sprzedawcę? czymś rozpoznawalnym różni się wersja Global od tej z odblokowanym BL/kłopotliwej? W tytule albo opisie aukcji każdy może wpisać sobie "wersja globalna" - stąd pytanie.
 3. Cześć, waham się między OP6, a MI MIX 2S. Przy niektórych aukcjach lub w ich opisach jest "global version", bo ponoć te z Chin, to jakieś "przeróbki", wgrywanie softu czy języka PL na siłę, a potem problemy. Jak obecnie jest z serwisem Xiaomi w PL? Niestety serwis OP za granicą i najlepiej kupić z ich oficjalnego sklepu, bo 2 lata gwary, a nie przyjmują na serwis tych kupionych w innych serwisach, a odsyłanie do Chin, czy polskiego sprzedawcy, który sam wyśle mi się nie widzi. Dlatego skłaniam się do zakupu MI MIX 2S...
×
×
 • Create New...