jasiekwpr

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About jasiekwpr

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xperia Z i Xiaomi
 1. Witam od 2 poprzednich cotygodniowych wydań aktualizacji mam problem z ich instalacją. Mianowicie pobieram plik, jak zwykle wgrywam go i odpalam aktualizacje. Po chwili telefon resetuje się pokazuje się logo producenta, po czym powstaje zapętlenie co chwila następuje reset pokazuje się logo i tak cały czas. Jedynym rozwiązaniem by uruchomić telefon to wyjęcie baterii i ponowne uruchomienie. Proszę o pomoc jak mam instalować kolejne wersje softu. Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia.
 2. Internet w LTE działa mi normalnie tj. www, Youtube itd. problem dotyczy niektórych aplikacji. Po wymuszeniu trybu 3G wszystkie apki działają poprawnie. Co do ustawień limitów --> to nie mam ustawionych żadnych limitów. Dodam że posiadam najnowszą wersję MIUI. SIM posiadam w sieci Orange, nie ustawiałem nic ręcznie przy ustawieniach APN-ów.
 3. Witam Mam problem z paroma aplikacjami, które pokazują status offline i nie mogę na nich działać. Otóż znalazłem częściowe rozwiązanie problemu w innym poście, jednak może ktoś podpowie mi jak rozwiązać problem w całości. Wszedłem w monitor danych, następnie w ograniczenia aplikacji i na górze widzę dwie opcje 3G oraz WIFI. Wszystko zaznaczone zielonymi ptaszkami. I teraz tak będąc w ciągu dnia w pracy w stolicy telefon loguje mi się do sieci 4G i w tym momencie nie działają mi te apki. Po zmianie preferowanego rodziaju sieci z LTE na 3g wszystko wraca do normy. Czy ktoś wie jak w monitorze danych zmienić aby było 4G i WIFI? Czy konieczne pozostałe wymuszenie działania telefonu w trybie 3G? Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
 4. Witam Mam problem z paroma aplikacjami, które pokazują status offline i nie mogę na nich działać. Otóż znalazłem częściowe rozwiązanie problemu w innym poście, jednak może ktoś podpowie mi jak rozwiązać problem w całości. Wszedłem w monitor danych, następnie w ograniczenia aplikacji i na górze widzę dwie opcje 3G oraz WIFI. Wszystko zaznaczone zielonymi ptaszkami. I teraz tak będąc w ciągu dnia w pracy w stolicy telefon loguje mi się do sieci 4G i w tym momencie nie działają mi te apki. Po zmianie preferowanego rodziaju sieci z LTE na 3g wszystko wraca do normy. Czy ktoś wie jak w monitorze danych zmienić aby było 4G i WIFI? Czy konieczne pozostałe wymuszenie działania telefonu w trybie 3G? Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
 5. Witam od niedawna jestem posiadaczem fajnego smarta. Jednak mam pewien problem z, którym nie mogę sobie poradzić. Mianowicie dziś 1 raz w pracy na zasięgu gsm chciałem pobrać apkę z marketu. Wyskoczyło okienko że duży plik i radzi skorzystać z wifi. Odznaczyłem tą opcję z racji posiadania dużego limitu transferu następnie wyskoczyło okno pobierania przewijało cały czas status pobierania a na dole widoczny był napis oczekiwanie na wifi lub wyszukiwanie wifi. W czym problem jak sobie z tym poradzić? Dodam, że opcja transferu gsm jest oczywiście włączona limit danych prawie nieuszczuplony, a usilnie stara się pobrać przez wifi. Proszę o pomoc może ktoś spotkał się z tym problemem. Pozdrawiam Łukasz