Jump to content

Robaczek91

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Robaczek91's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Cześć! Sklepu Play używałem od dawna, nie raz za granicą, ostatnio we Francji zauważyłem że wszystkie reklamy są w języku francuskim: Pomyślałem że po powrocie do Polski to minie, ale tak się nie stało, problem stał się poważniejszy gdyż nie mogę instalować aplikacji dostępnych dla Polaków: Co próbowałem zrobić żeby pozbyć się problemu: - reset danych w recovery (czystka telefonu) + instalacja najnowszego oprogramowania od miuipolska -wyczyszczenie historii lokalizacji Google -czyszczenie ustawień aplikacji sklep Play(odinstalowanie wszystkich aktualizacji) - w ustawieniach google, sklep ma pełny dostęp do mojej lokalizacji ale nawet nie próbuje jej pobrać(nie uruchamia się ikona gps, jak w przypadku np wejścia w mapę) Mój telefon to Redmi Note 2 Prime Z góry bardzo dziękuje za odpowiedź. UWAGA !!! Po usunięciu karty płatniczej zarejestrowanej we Francji po 24h język sam zmienił się na polski Dziękuje za zainteresowanie :). https://wallet.google.com/manage/w/0/#settings:
 2. Widziałem testy na YT i mtk wygrał, już specyfikacja 8x2.2 vs 6x1,8 podpowaida że jednak mtk jest mocniejszy, a co do NFC to jak dotąd jest zbyt mało żeby okazji go używać by przejmować się jego brakiem. Co do aparatu to w mi4c nie ma większej poprawy.
 3. Cześć, stanąłem przed dylematem wyboru telefonu i o ile co do wyboru marki nie miałem problemu, zacząłem się zastanawiać nad modelem. Poszukałem na forum informacji i jedynymi opiniami na które natrafiłem przemawiającymi za mi4c były rozmiar, ram i jakość wykonania. Co do rozmiaru to nie jest dla mnie problemem posiadanie 5,5 calowego telefonu(długie paluchy ^^ i przyzwyczajenie do pisania sms przy użyciu 2 rąk), natomiast jakość wykonania wcale nie jest z tego co czytałem idealna w mi4c jako że telefon też jest plastikowy, a za sam ram chyba nie ma sensu dopłacać 50% ceny. Co o tym sądzicie i jakie inne różnice które pomogą mi w wyborze znacie . Z góry dziękuje za odpowiedzi. EDIT co do mi4c odstraszyła mnie trochę opinia że telefon ten jest stworzony by zapchać dziurę pomiędzy mi4, a mi5 oczywiście dopatrzyłem się tam kilku ulepszeń typu nowszy bluetooth, ale są to dość nieznaczne różnice, natomiast różnica 800zł a 1200zł to już coś. Dodatkowo procesor chyba lepszy jest w rn2, można wymienić baterie, tylną klapkę bez problemu, a muzykę i zdjęcia trzymać na karcie SD. Więc zastanawiam się czy słowa "Wyższa półka" których tak wiele osób użyło są tak naprawdę uzasadnione.
 4. co do mi4c odstraszyła mnie trochę opinia że telefon ten jest stworzony by zapchać dziurę pomiędzy mi4, a mi5 oczywiście dopatrzyłem się tam kilku ulepszeń typu nowszy bluetooth, ale są to dość nieznaczne różnice, natomiast różnica 800zł a 1200zł to już coś. Dodatkowo procesor chyba lepszy jest w rn2, można wymienić baterie, tylną klapkę bez problemu, a muzykę i zdjęcia trzymać na karcie SD. Więc zastanawiam się czy słowa "Wyższa półka" są tak naprawdę uzasadnione.
 5. Cześć, stanąłem przed dylematem wyboru telefonu i o ile co do wyboru marki nie miałem problemu, zacząłem się zastanawiać nad modelem. Poszukałem na forum informacji i jedynymi opiniami na które natrafiłem przemawiającymi za mi4c były rozmiar, ram i jakość wykonania. Co do rozmiaru to nie jest dla mnie problemem posiadanie 5,5 calowego telefonu(długie paluchy ^^ i przyzwyczajenie do pisania sms przy użyciu 2 rąk), natomiast jakość wykonania wcale nie jest z tego co czytałem idealna w mi4c jako że telefon też jest plastikowy, a za sam ram chyba nie ma sensu dopłacać 50% ceny. Co o tym sądzicie i jakie inne różnice które pomogą mi w wyborze znacie . Z góry dziękuje za odpowiedzi. EDIT co do mi4c odstraszyła mnie trochę opinia że telefon ten jest stworzony by zapchać dziurę pomiędzy mi4, a mi5 oczywiście dopatrzyłem się tam kilku ulepszeń typu nowszy bluetooth, ale są to dość nieznaczne różnice, natomiast różnica 800zł a 1200zł to już coś. Dodatkowo procesor chyba lepszy jest w rn2, można wymienić baterie, tylną klapkę bez problemu, a muzykę i zdjęcia trzymać na karcie SD. Więc zastanawiam się czy słowa "Wyższa półka" których tak wiele osób użyło są tak naprawdę uzasadnione.
×
×
 • Create New...