Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Nezumi

    Nowy użytkownik Note 2

    Czytamy najpierw instrukcję instalacji miui ze strony miuipolska.pl (OBIE i dla 5.0 i dla reszty), następnie przeglądamy forum, czy takich problemów już nie poruszano (a porusza się je średnio 10x na dzień -.-), a następnie zabierami się za pisanie nowych tematów, jeżeli nigdzie nic się nie znalazło... (funkcja SZUKAJ na górze forum, jest pomocna). Wipe->Ustawienia fabryczne, robimy przed... Oryginalność: klik.
  2. miałeś dodać kłódkę, nie usuwać, ale mniejsza. Jeżeli FB, Gmail i wykop powaidamiają OK, to wina leży po stronie messagera, nie miui...
  3. Zapraszam na miuipolska.pl i przeczytanie Instrukcji Instalacji MIUIPolska oraz FAQ, masz tam wszystko podane...
  4. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  5. Dodaj aplikacje do autostartu + kłódka na nie.
  6. Pierwsza partia GTX970 która wyszła miała problem z piszczącymi cewkami, z tego co wiem, problem został rozwiązany, a sam Asus wymieniał karty z tego powodu od ręki, MSI i Zotax miały ten sam problem i też wymieniali, ogólnie 970 nie była najbardziej udaną kartą w dniu premiery, nie dość, że wyszły na jaw przekręty z vRAM'em, to jeszcze chłodzenia zawodziły, ale teraz już wszystko jest raczej OK.
  7. Redmi 2 używałem pół roku i ani razu mi się nie zwiesił, teraz używa go moja mama i również działa płynnie, ale dobrze robił mu zwykły restart, co 4-5dni. No i staraj się nie trzymać fejsa i przeglądarki działających w tle. Jeżeli danej apki nie będziesz potrzebował przez najbliższe ~30min, po prostu ją wyczyść, a fejsa czyść za każdym razem, strasznie ten szajs ramo-żerny... CM używałem jakiś tydzień, Androida czystego może z 2, ale wracałem zawsze do MIUI. CM był bardziej stabilny wtedy od czystego Andka, teraz jest już chyba nawet oficjalny CM12 (chyba?), Androida nie sprawdzałem, 4.4 działał świetnie, ale gdzieś czytałem, że 5.0 również na niego zrobił ktoś.
  8. MSI lub Asus, te 2 firmy wyróżniają się w jakości chłodzenia i głośności . Sam mam zamiar kupić już niedługo MSI GTX 970 OC Gaming (coś w kole 1550zł), możesz również zainwestować w Zotax'a, ale jest sporo droższy, a różnicy raczej nie odczujesz.
  9. Polecam aplikacje "Motywy"... Po to w sumie ona jest... a do siatki apek, nova luncher... No i jak "schować pliki"? Możesz je popakować w foldery, ale usuwając aplikację z ekranu startowego, usuwasz ją z telefonu.
  10. Oddalem moj 1gb redmi 2 mojej mamie, siedzi na zeszlo tygodniowej aktualizacji i nic sie tam nie wiesza. Zawsze mozesz zainatalowac CM lub czysty andek, sa oba systemy, dzialajace, testowalem je w kwietniu juz.
  11. Tak. 811 jest wersja na Polske, 813 tez jest ok, ale tylko wtedy gdy masz inne nadajniki niz 900hz wcdma wokol siebie.
  12. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  13. Plusiki wstawiasz dając "Lubie To". Cieszę się, że pomogłem. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  14. MiFlash czyści równie pliki systemowe, jak i wywala cały system, wgrywając nowy (coś jakbyś instalował od nowa windowsa na PC), natomiast Wipe all Data usuwa wszelkie cache + dane użytkownika z urządzenia, więc również wszystko co wgrał sobie chińczyk.
  15. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, być może są to obrazy pod 811, nie ma tam żadnych informacji co do modelu, więc ciężko mi stwierdzić. Aby pozbyć się syfu wgranego przez chińczyków, robimy wipe all data(powrót do fabrycznych), następnie instalujemy najnowsze MIUIPolska. Powinno to usunąć wszelki syf z urządzenia.
  16. miuipolska.pl->Pobierz MIUI-> Instrukcja Instalacji MIUI Android 5.0 (MiNote Pro, Mi4i, Mi4c), masz tam odpowiedź na swoje problemy.
  17. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  18. Możesz zawsze spróbować walnąć MiFlash (na forum masz poradnik w Tutorialach) i instalować wszystko na czysto.
  19. Nie widziałem nigdzie takiej opcji, więc raczej nie ma takiej możliwości, możesz ustawić preferowaną sieć i wtedy gdy tylko będziesz w zasięgu 4G, telefon się na ten nadajnik przełączy, ale nigdzie nie widzę "łącz tylko z 4G" czy coś takiego...
  20. Moim zdaniem ceny nie są złe... licząc to, że masz już opłacony VAT etc, to 1300zł za np. Mi4 3/16 LTE nie jest złą ceną, A4U ma za 1699zł, a różnica między XFS, a morele przy Redmi 2 2Gb jest ~100zł.
  21. MIUIPolska nie posiada wersji stabilnych, jedynie dev. Zapraszam na miuipolska.pl Instrukcja Instalacji TWRP dla Androida 5.0 (Mi Note Pro,Mi4i,Mi4c), a następnie do Instrukcji Instalacji MIUIPolska.
  22. Bo pewnie trzeba wgrać TWRP.
  23. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  24. Jak zamiast? To jest standardowe w każdym romie, Viper jest tylko dodatkiem.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...