Jump to content

eloelo1

Użytkownicy
 • Posts

  72
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

eloelo1's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Cześć, Proszę Was o pomoc, bo nie wiem już sam co mam robić. Kupiłem na 2 dni przed wyjazdem kij do selfie forever monopad 400, podłączany przez mini-jacka. Ustawiłem w aplikacji systemowej aparatu przyciski głośności na robienie zdjęć, natomiast w ustawieniach, w ustawieniach dodatkowych, w słuchawkach i efektach f-cje przycisków dałem jako Zmiana głośności (kalibracja przycisków też nic nie dała dodam). Niestety mimo tych zabiegów nie ma możliwości robienia zdjęć ani aplikacją systemową aparatu, ani żadną inna ze sklepu. Zmieniłem rom z dev .eu na stable .eu i niestety tutaj też bez zmian - robienie zdjęć jest niemożliwe Sprawdziłem kijek pod Redmi 2 i tam wszystko jest ok, kijek normalnie robi zdjęcia. Czy macie jakiś pomysł, co powinno się zrobić, aby ten kij na Redmi 3 działał? Ktoś miał z Was z takim czymś do czynienia? Pozdr
 2. No dobra, ktoś ma jeszcze jakieś propozycje? Bo ja swoje pomysły już wyczerpałem... Edit1: teraz próbowałem na win 7 32bit przez MiFlash Beta (robię oczywiście na global dev, tak aby móc odblokować znowu bootloader). Tym razem pokazuje "can not read from port COM 30"... Nie mam pojęcia o co już chodzi. Więcej zabawy w ogarnianie tego telefonu, niż korzystania z niego.
 3. Zaktualizowało, bo potem sprawdziłem, że miałem ustawioną automatyczną aktualuzacje na noc niestety. No niestety, ale poruszam się zgodnie z krokami w podwieszonym dla Redmi 3 topicu, ale nic z tego - mam takie problemu, jak opusałem wyżej
 4. Potrzebuję chyba Waszej pomocy, bo sam już nie daję rady... Sytuacja wygląda następująco: 1. Telefon zaktualizował mi się z xiaomi.eu do globala... 2. Zużycie baterii mam szybsze o jakieś 30-50%, do tego smsy się nie obracają podczas pisania 3. Chciałem zrobić format z pomocą MiFlash, ale zaraz na samym początku wywala mi komunikat: " Nazwa pliku, nazwa katalogu lub składnia etykiety woluminu jest niepoprawna. (0x8007007b: Open programmer "MPRG*.hex")". Próbowałem romami zip i tgz. 4. Sprawdziłem, czy ktoś miał taki komunikat i wyczytałem, że trzeba zainstalować chiński rom dev - niestety, ale dalej ten sam komunikat, 5. Sprawdziłem później, że mam znowu zablokowany bootloader - pokazuje się obrazek telefonu z podpiętym kablem, 6. Próbuje odblokować go za pomocą MiFlashUnlock, ale za każdym razem program zatrzymuje się na 50% z komunikatem "couln't veryfied telephone" Nie mam pomysłu już szczerze mówiąc, na to co można zrobić. Dlatego liczę na Waszą pomoc
 5. Potrzebuję chyba Waszej pomocy, bo sam już nie daję rady... Sytuacja wygląda następująco: 1. Telefon zaktualizował mi się z xiaomi.eu do globala... 2. Zużycie baterii mam szybsze o jakieś 30-50%, do tego smsy się nie obracają podczas pisania 3. Chciałem zrobić format z pomocą MiFlash, ale zaraz na samym początku wywala mi komunikat: " Nazwa pliku, nazwa katalogu lub składnia etykiety woluminu jest niepoprawna. (0x8007007b: Open programmer "MPRG*.hex")", 4. Sprawdziłem, czy ktoś miał taki komunikat i wyczytałem, że trzeba zainstalować chiński rom dev - niestety, ale dalej ten sam komunikat, 5. Sprawdziłem później, że mam znowu zablokowany bootloader - pokazuje się obrazek telefonu z podpiętym kablem, 6. Próbuje odblokować go za pomocą MiFlashUnlock, ale za każdym razem program zatrzymuje się na 50% z komunikatem "couln't veryfied telephone" Nie mam pomysłu już szczerze mówiąc, na to co można zrobić. Dlatego liczę na Waszą pomoc
 6. O jakich danych konkretnie piszesz? Dla mnie najbardziej komfortowo byłoby, aby wszystkie zainstalowane aplikacje sie zachowaly, podobnie zdjecia i kontakty (chociaz tutaj przydatna bedzie chmura)
 7. No wlasnie o to chodzi, ze wczesniej mi sie obracal ekran przy smsach, a na globalu nie. Tak jak napisales. Tylko czy jest opcja wgrac ostatni xiaomi.eu na tego globala? Wkurzylo mnie to, ze telefon sam sie zaktualizowal.
 8. Telefon sam zaktualizował się do 7.1.5 global (jakim cudem sam to zrobił? Do tej pory ja musiałem to robić ręcznie) i nie działa mi obracanie ekranu podczas pisania smsów. Czy mogę przejść na ostatnie wydanie xiaom.eu bez robienia formata? Tak w ogóle też tak macie, że kiedy chcecie skorzystać z internetu przez transfer danych, to każdego niemalże dnia, aby telefon się połączył musicie wchodzić w Dane mobilne, a tam zmieniac preferowany typ sieci, aby zaskoczyłl internet przez dane mobilne? Ja tak mam od samego początku, niezależnie od wersji miui. Bez zmany typu sieci telefon w ogóle nie łączy z internetem. Nie dotyczy to wifi, bo te działa ok.
 9. Faktycznie, zgadza się. Zrobiłem jednak trochę inaczej tzn.: odblokowałem programem telefon, potem przez MiFlasha zrobiłem "Flash all" z ostatnim najbardziej aktualnym Romem developer. Czy telefon w ten sposób całkowicie się sformatował? Czy potrzeba jednak cofnąć do jakiejś "wczesniejszej/pierwotnej" wersji i dopiero potem wrzucić nowego Roma?
 10. Siemka, Chciałem "odświeżyć" sobie telefon przez Flash All. Bootloader odblokowany już dawno temu. Za pomocą MiFlash'a wrzuciłem chiński Rom developer, następnie chciałem przejść do wgrania recovery TWRP, a tymczasem kiedy klikam te pare razy w pliczku "flash.bat" to wyskakuje mi komunikat "FAILED (remote unlock device to use this command)" no i telefon oczywiście nie uruchamia mi się w recovery... Ktoś wie o co chodzi? Co tam znowu jest zablokowane? Bo ja nie mam już pomysłów...
 11. eloelo1

  Mi Band 2

  Wiecie, jak zrobić, aby podczas treningu był pokazywany cały czas pomiar pulsu? Tak abym mógł na bieżąco go sprawdzić.
 12. eloelo1

  Mi Band 2

  To być może już poprawili pomiar pulsu. Szkoda tylko, że czasem pokazuje pomiar, już miałem ją kupować a tak trzeba szukać czegoś bardziej "ogarniętego". Mogliby to poprawić, bo kupowanie tej opaski, przy intensywnych ćwiczeniach mija się trochę z celem, oczywiście odnośnie pomiaru pulsu.
 13. eloelo1

  Mi Band 2

  Dwa pytania do użytkowników: 1. Czy wyświetlane są wysokie wartości pulsu? Np. 180 uderzeń na minute? Bo czytalem, że słabo jak chodzi o wyższe wartości. 2. Czy, aby sprawdzić podczas wysiłku swój puls to faktycznie trzeba sie zatrzymać i mieć rękę nieruchomo?
 14. Po jakim czasie wytarla wam sie ta srebrna farba na przycisku Power? Ja użytkuje redmi 3 chyba już z pół roku i przycisk jest już prawie cały czarny.
 15. Cześć, Ukryłem dwa foldery ze zdjęciami i niestety nie mogę teraz ich znaleźć... Tzn robię wszystko jak w temacie: I to działa dla pojedynczych zdjęć, natomiast dla albumów już nie. Przeciągam na zakładce "Albumy" palcem w dół i pokazuj się hasło do wpisania (a wcześniej logo kłódki), no i mam pokazane ukryte pojedyncze zdjęcia, ale tych dwóch folderów nie ma Korzystam z romu 6.5.12 Ktoś wie o co tu chodzi?
×
×
 • Create New...