Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Spróbuj fullwipe, pozgrywaj sobie co ważniejsze na PC (zdjęcia, muzyka, filmy, dokumenty, zipy) i spróbuj zrobić full wipe, jeżeli to nic nie da, to MiFlash i postaw system na nowo.
  2. Tak was czytam... Nikt z was nie założył ani kłódki, ani nie dodał do autostartu, tak jak pisałem. Może by tak to zrobić? Kłodka: Odpalamy aplikację, wracamy do pulpitu, klikamy 3kreseki, przeciągamy aplikację w dół. Autostart: Panel Sterowania->Uprawnienia->Autostart. Każda aplikacja, która nie jest zaznaczona kłódką, ma prawo się wyłączyć, bo jej na to pozwalacie.
  3. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  4. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  5. Opis jest z BM40 (bodajże Redmi 1S) . Można zawsze do nich napisać na FB i się dopytać , ale paczka idzie z Czech więc 3dni i ją masz .
  6. XFS tutaj za 14.50euro i raczej pewniak.
  7. normalnie instalujesz, żadnego wipe nie musisz robić..
  8. Nezumi

    Pobieranie danych bez WiFi

    FAQ
  9. Sprawdź czy pobrałaś rom dla swojego modelu, czy czasami się coś nie przeklikało i nie masz np. 813 zamiast 811.
  10. "Po pierwszym uruchomieniu" czyli siedzisz na jakimś chińskim MIUI. Wejdź w MiRecovery, zrób full wipe, następnie zgraj sobie z PC na telefon najnowszy rom MIUIPolska i spróbuj zainstalować według metody nr.2, przy błędzie instalacji, zapraszam do instrukcji instalacji TWRP.
  11. zaktualizuj i zobacz czy będzie poprawa, restarty na tym modelu są dość często spotykane, kwestia softu, trzeba czekać na ruch Xiaomi.
  12. Dodaj aplikację do autostartu+kłódka, powinno pomóc.
  13. Napisałem niżej, sprawdź APNy.
  14. Twój telefon z tego co piszesz, łączy się z siecią 4G, ale nie może z niej korzystać, czyli jest ona blokowana przez operatora, zadzwoń tam i dowiedz się o co biega, nie daj sobie wmówić, że jest to wina Mi4, polscy operatorzy podchodzą do Xiaomi troszkę "bez szacunku", zwalają wszystko na telefony, a wina często jest po ich stronie. Podobne przypadki już mieliśmy tutaj na forum np. z Redmi Note 2. Ew. poproś o APNy na BOK (albo poszukaj w internecie) i porównaj je z APN'ami w telefnie.
  15. Bo T-mobile blokuje swoje 4G dla klientów, którzy nie posiadają odpowiedniej usługi. Zadzwoń do BOK i dowiedz się, dlaczego nie możesz wysyłać nic przez 4G.
  16. Napisałem, że "nieźle", nie że "idealnie" . Ja mam 5.11.5 na moim Redmi 2 i działa wyśmienicie, 5.11.12 nie testowałem, ale patrząc na tematy o aktu, to niewiele tam zgłoszeń odnośnie Redmi 2, więc raczej u większości problemów z nimi nie ma .
  17. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  18. Mi no wygląda na słaby zasięg 3G po prostu.
  19. jeżeli masz preferowane 3G (E/H/H+), to na 4G Ci nie wskoczy, a zasięg 3G widocznie jest słaby. Ustaw preferowaną sieć 4G. Przed instalacją MIUIPL zrobiłeś wipe?
  20. Wejdź w ustawienia->Sieci komórkowe i zobacz jaki masz preferowany typ sieci.
  21. 4stroni nie, ale 2 tak... Wywaliłem posty pod osobny temat, bo strasznie zasyfiliście wcześniejszy. Kolega @adagdu niech usiądzie na spokojnie, odpali sobie miuipolska.pl, a następnie poinstaluje TWRP i aktualizacje zgodnie z instrukcjami (mały tip, MiPc oraz TWRP najlepiej instalować z Windowsa 7).
  22. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  23. Zmodyfikowany rom od Goldway'a? Może i, ale na pewno nie zawiera on "dostępu" do pasm LTE, model TD po prostu jakimś cudem u nas działa, why? Nie wiemy, Xiaomi tak zrobiło, to tak jest, jedyne "modyfikacje" jakie znajdziesz w romie u nich to jakiś chiński szrot, zwane apkami , ale wracając do tematu, normalnie aktualizujesz .
  24. To pozostaje MiFlash i instalacja systemu na czysto, bo aktualnie jest to szukanie igły w stogu siana. PS: Nie pisz postu, pod postem, używaj opcji edytuj.
  25. Nie ma czegoś takiego jak typowe "Stable" w MIUIPolska, nasze stable to najlepszy rom dev, czyli nadal mogą występować na nim jakieś błędy. Z MIUI6 najlepszy był 5.8.6, z MIUI 7, chyba 3 ostatnie sprawują się nieźle, 5.11.5, 5.11.12 oraz 5.11.19.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...