-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Przecież nikt Cię nie zmusza do siedzenia na dev. Możesz zawsze wejść na stronę Xiaomi i pobrać Global Stable, tam masz wszelkie funkcje dopieszczone i działające. Redmi 2 na początku miał straszne problemy, po ok. ~6miesiącach (przy romie ostatnim z MIUI 6) telefon na devie był praktycznie pozbawiony bugów. Po 2 powiedz mi jaka firma wydaje "Stable" w 100% sprawne? Bo żadna nie przychodzi mi na myśl, sony, samsung(BugWizz), LG, Google, HTC, Huawei, wszystkie te firmy mają "stable" sprawne w ~95%, zawsze znajdzie się coś, co nie działa.
-
Z tego co pamiętam, to masz redmi note 2, a nie redmi 2... Potwierdź to przeniosę temat. Wracając do tematu, coś uwaliłeś, wyczyść może cache apki google play.
-
Problem ze sterownikami Redmi Note 2
Nezumi odpowiedział(a) na stajab1965 temat w Problemy techniczne
Klik Opcja "Szukaj" na górze forum, polecam na przyszłość. -
RN2 Trzeszczący plastik & mało płynne nagrywanie
Nezumi odpowiedział(a) na slother temat w Problemy techniczne
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. -
Idealnie imię dla psa! W końcu jest z nich tyle szczęścia!
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Technos.
-
Ja bym zaleciał czymś bardziej azjatyckim, jak japońskie "Inu", albo... Yuki, Sakura. Jak jeszcze na coś wpadnę to dam znać . Jeszcze wpadły mi fajne imionka, Saron i Isami, Sora .
-
Co zyskam/stracę zmieniając Redmi Note Pro na Redmi Note 2?
Nezumi odpowiedział(a) na Antek Szprycha temat w Porównanie smartfonów
Raczej nic nie stracisz, a wiele zyskasz, procek, grafa, wykonanie, support. -
Mi4 z punktu widzenia urzytkownika iPhone 5, pomocy
Nezumi odpowiedział(a) na kapix temat w Dyskusja ogólna
Yep, problem z GPS dotyczył 20 aktualizacji, bodajże właśnie 5.11.13 i 5.11.5, od 5.11.19 problem z GPS zniknął, nie wiem co było przyczyną, niby nic nie zmieniali, a jednak poprawa jest znaczna. Poprawka, nie te numerki aktu, na zły miesiąc paczyłem na PC i źle spisałem *.* -
Dwa Redmi 2S - dwa różnej jakości zdjęcia
Nezumi odpowiedział(a) na eloelo1 temat w Problemy techniczne
Regulamin Forum Odnośnie "podbijania"... Co do problemu, sprawdź aplikacje ze sklepu google, jeżeli tam też będzie różnica, to 1 ma walnięty aparat. -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
1.Yep, nigdy nie miałem problemów z GPS 2.MIUIPolska posiada Root. 3.Działa 4.Napisz sprzedawcy, że chcesz model 2014811 i problemu nie będzie. 5.Jest OK. Tylko zaraz po otrzymaniu telefonu przychodzisz na miuipolska.pl i instalujesz MIUIPolska. 6.Nie, w mojej sygnaturce masz odnośnik do instrukcji.
-
Jaką posiadam wersje ? Problem z aktualizacją
Nezumi odpowiedział(a) na dirk0401 temat w Problemy techniczne
Masz jak byk napisane: "Stable". Masz Global. Wszelkie instrukcje instalacji i TWRP i Aktu masz na stronie miuipolska w zakładce "Pobierz MIUI" (nie naciskaj, najedź). -
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Brak możliwości aktywacji karty sim
Nezumi odpowiedział(a) na villainillum temat w Problemy techniczne
Zainstaluj MIUIPolska, bo pewnie masz ten system, który dostałeś od sprzedawcy. -
średnio listy z Chin idą ~2tygodnie, więc tragedii nie ma, wszystko zależy na czym nam bardziej zależy, na czasie, czy na kasie .
-
Jak wyślesz do Burizy to naprawią Ci gwarancyjnie, zapłacisz pewnie tylko wysyłkę do Chin (paczka w kole 50zł chyba, ale jak upchniesz w list to ~20zł, ew. kurierem ślij, ale wtedy ~120zł za wysyłkę z tego co wiem), naprawa tam z tego co mówił Buriza to ~15min, więc jak potrwa to 3-4dni, to będzie dużo i do końca grudnia pewnie telefon miałbyś. Sam tego nie uwaliłeś, bo jeżeli i po wipe i po MiFlash dalej nic nie wstaje, to raczej wyświetlacz padł.
-
Jak to mówią u mnie w robocie, nie ma głupich pytań . Po to jestem ja i inne osoby na forum, aby pomagać (przynajmniej w większości ).
-
Chyba zbieg okoliczności, jeżeli po wipe, a potem MiFlash jest dalej bez zmian, to raczej kwestia wyświetlacza, jakby podświetlenie walnęło... Ciekawe tylko dlaczego... Ceny wyświetlaczy... pewnie w kole 80$ + robocizna jeżeli dajesz do serwisu... Najlepiej napisz do MiCenter.
-
Taką, jaką masz wersję urządzenia... Numer masz na tyle pudełka.
-
MiCenter Masz wszystko wypisane. Gdzieś na forum ktoś podawał link do MiPC.
-
Zrób MiFlash, jak po postawieniu systemu na nowo, dalej będzie bez zmian, to zostaje Ci MiCenter.
-
Czym tu straszyć? MiFlash nie jest problemem, w końcu poradników jest cała masa. Po 2 na starcie poleciłem "Wipe Cache"=Przywróć fabryczne (wychodzi na 1), jeżeli to nie podziała, to MiFlash. Szukać tutaj przyczyny można i miesiąc, ale po co?
-
Zrób sobie wipe cache(przywrócenie do fabrycznych), ew. MiFlash i wgraj na nowo system...
