Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. w XFS bardzo ciężko o czarny, szybko się rozchodzą i baaaardzo dlugo trzeba niekiedy czekać aż znowu jakieś pojedyncze modele się pojawią, IBG z tego co wiem nie ma na stanie, honorbuy nie sprawdzałem.
  2. Nie zmulisz go tak, mam ten model 2/16 i jeszcze go nie zmuliłem . Uważaj tylko na refubrished i podróbki, czarny kolor jest bardzo słabo dostępny i każdy model czarny jaki znajdziesz musisz dokładnie opatrzeć i popytać się sprzedawcy.
  3. Spróbuj zrobić wipe cache (czy jak to się tam zwie w TWRP), powinno pomóc, bo dla mnie to wygląda jak jakieś błędy apek systemowych, a jako, że tylko ty ten problem masz to warto spróbować :).
  4. Tak. 2014811
  5. Zobacz jakie nadajniki masz najbliżej i najwięcej, wejdź sobie w Ustawienika->Sieci komórkowe->Operatorzy sieci, wybierz tam danego operatora, a następnie kliknij "Automatyczne wybieranie" powinno wskoczyć np. "Automatyczne wybieranie (t-mobile)", u mnie wtedy na Redmi 2 telefon łączył się z T-mobile domyślnie.
  6. Wersja MIUI, czy próbowałeś wipe (jakikolwiek), co robiłeś... Konkrety poproszę, konkrety... Nikt na forum nie jest wróżką, a ja moją szklaną kulę znowu oddałem do czyszczenia (przy tym forum strasznie szybko się brudzi...).
  7. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza. Słabo opisałeś problem, nadal nie wiemy co w tych sposobach nie działa, ani jakie błędy wyskakują... Usiądź na spokojnie, 3 wdechy (lub 10 jak wolisz) i na spokojnie opisz swój problem... PS: @Marcin.M rozumiem Twoje "rozgoryczenie", ale to nie miejsce na wytykanie błędów . Twój post musiałem usunąć .
  8. Tia, na tej najnowszej aktu 5.11.19 dzieją się różne tajemnicze rzeczy. U mnie niekiedy apki, mimo animacji tapnięcia, nie odpalają się, do tego mimo ponad 800mb wolnego RAM system zamyka losowe apki czy to z kłódką czy nie, albo jeszcze ciekawsze, odpalam aplikację, dostaję informację "aplikacja przestała działać", klikam "OK" po czym aplikacja normalnie działa .
  9. Hm, Play mnie zapewnił, że Virgin działa na tych samych nadajnikach co ich rodzima sieć, czyli wszystkie 4 sieci, ale to było już jakiś czas temu, może coś się zmieniło. Gubi Ci zasięg i na T-mobile i na Play, czy po prostu telefon skacze raz na 1, raz na 2?
  10. Czyli "MiWatch" był zwykłą ploteczką? Szkoda ;<
  11. Takie pytanko... Jaki tryb GPS masz wybrany,"Wysoka wydajność", "Oszczędzanie baterii" czy może "Tylko urządzenie"?
  12. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  13. Raczej nie. Idź zgodnie z poradnikami i nic nie uwalisz.
  14. Nadajniki sprawdzacie na btsearch, a szukać trzeba modelu 811, ten obsługuje 900Hz WCDMA. Co do Virgin, to działa tak samo jak Play, te same nadajniki.
  15. Masz 813 bez 900hz w wcdma, widocznie w twoim otoczeniu sa same nadajniki 900hz 3G, wiec łączysz się tylko z 2G.
  16. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  17. Telefonu nie mam ja, ma go moja mama , ale jak go dorwę to może jakoś w tygodniu coś wrzucę .
  18. Czytałeś, ale w dziale Redmi Note 2, bo tam rzeczywiście chińczyki bawią się aparatem, tutaj z tego co wiem od kilku ROMów nic nie ruszali.
  19. Powinna zadziałać, ale w razie czego przecież zawsze masz metodę 2 i 3 czyż nie? .
  20. Na Redmi 2 nie ma problemów z WiFi, więc problemy z Note 2 mają niewiele wspólnego z Redmi 2, kłódka pomaga w momentach, gdy właśnie powiadomienia nie dochodzą, a powinny, przynajmniej tak często było. W nowym ROM na Redmi Note 2 są jakieś problemy z Wifi oraz powiadomieniami, ale na NOTE 2, nie REDMI 2, pełno jest tego w temacie z najnowszą aktualizacją, a z tym "kłódka na nie" w senie "założyć kłódeczkę na te aplikacje", ale racja, napisałem to dość 2 znacznie .
  21. Nie. Dostarcza jakąś chińską mieszankę MIUI z toną niepotrzebnych aplikacji, ale co za różnica jak i tak instalujesz MIUIPolska jedną z 3 metod?
  22. Masz całkowicie inny model, więc nie ma tutaj żadnych powiązań. Autor tematu skarży się na brak powiadomień messagera, jeżeli tylko on ma problem, to jest to adekwatnie jego wina.
  23. Mi4c zdrapki nie otrzymało z tego co wiem.
  24. Numer 1. Numer 2, pierwsza strona problemów technicznych tego telefonu, no i to, że ktoś Ci daje FVAT23% to nie znaczy, że sprzedał Ci sprawny sprzęt... Nie wspomnę o tym, że pierwszą rzeczą jaką powinieneś zrobić wchodząc tutaj, jest przeczytanie tych 2 stronek: Instalacja TWRP na Zablokowanym Recovery, Instalacja MIUIPolska, oraz gratis ode mnie: FAQ PS: Mój nick nie jest tak trudny, aby nie wiedzieć, jak go przepisać...
  25. Spróbuj wyczyścić dane apki YT, może ruszy? A weszliśmy w "Problemy Techniczne" i przeczytaliśmy temacik "Telefon się zacina"? Chyba nie... No to, hyc, zapraszam tam...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...