-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
dobrze ujęte "Zdawało Ci się" . U nas w polecanych masz IBG, A4U, XFS oraz Technos .
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
No tak, mogłem się domyślić . Z tym panem na forum są różne kwiatki (polecam dział Opinie o sprzedawcach). Niezwłocznie pisz do nich i rządaj zwrotu kasy lub wymiany telefonu.
-
XFS ma różnie, raz 813, raz 811, zależnie od tego co dorwą. Dokładniejsze informacje otrzymasz pisząc do nich na FB .
-
Gdzie kupiony? Brak IMEI nie rozwiążesz bawiąc się w wyjmowanie sim... Jeżeli telefon nie ma nr. IMEI, to znaczy, że ktoś w nim grzebał, mogłeś dostać jakiegoś z odzysku lub podróbkę...
-
Radio w REDMI NOTE 2- brak dostępu do aplikacji
Nezumi odpowiedział(a) na jacdan temat w Problemy techniczne
Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza. -
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Zmień ładowarkę... Telefon mi się ładuję 2.5-3h na ładowarce od Xiaomi i XFS od ~20-30% do full...
-
Pisałem, abyś PONOWNIE zainstalował MIUIPolska, to samo co masz, wtedy YT po prostu powinien sam się zainstalować razem z aktu. Nie wiem kto wam nawciskał, że ilość aplikacji muli fona, pamięć systemowa i tak jest oddzielona od reszty, mam redmi 2 1Gb, zapchane po brzegi, nic nie przenosiłem, a jednak fonik nie muli. Co więcej karty SD są dużo wolniejsze przez co apki mogą właśnie mulić i długo się uruchamiać... Totalnie sensu nie widzę w przenoszeniu ich na SD... Zawsze możesz zrobić sobie zrobić wipe cache, co powinno rozwiązać problem.
-
Poważny bug w MIUI - Mediaserver, proces który pochłania baterie
Nezumi odpowiedział(a) na petrelli temat w Problemy techniczne
Po prostu dodaj Mediaservice Killer'a do Uprawnienia->Root w panelu... -
Problem ze sterownikami Redmi Note 2
Nezumi odpowiedział(a) na stajab1965 temat w Problemy techniczne
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. -
MiNote kupisz na IBuyGou za ~280$(i to z EU Direct!). Nie ma tutaj co się zastanawiać... Bierz Mi Note jeżeli Cię na niego stać. Seria "Mi" zawsze będzie bardziej dopieszczona i bliższa ideałowi .
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Polecam odwiedzić stronę miuipolska oraz zakładkę "FAQ".. Odnośnik masz np. w mojej sygnaturce.
-
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Xiaomi w nowszych MIUI zablokowało recovery, przy instalacji wyskakuje błąd, tylko zamiana recovery pozwala na aktualizowanie telefonu. -
Z tego co udało mi się dowiedzieć, problem ten występuje na ROMie od TV_SAT (Allegro), ale z tego co pamiętam, to wgrywałeś rom MIUIPolska tak? Możesz spróbować zainstalować ponownie MIUIPolska, coś mi się wydaje, że odpowiedzialnym za to jest właśnie link2SD i przenoszenie na kartę, bo w dziale Redmi Note 2, ktoś ma ten sam problem i również poprzenosił wszystko na kartę przez tą apkę. Może mi ktoś wytłumaczyć co daje przenoszenie apek na kartę SD? Nie rozumiem tego fenomenu...
-
No poszperam jeszcze . Bez wad nie znajdę, ale zawsze warto szukać tego "minimum" .
-
Temat przerabiany już tyle razy, że głowa boli... Na przyszłość na górze forum masz opcję "Szukaj" ;-;
-
Masa osób miewa te problemy, ale nie wszystkie, wygląda na to, że poszła jakaś "lewa" partia z tymi stopkami... Kąty widzenia u mnie to dość istotna sprawa, właśnie dlatego wymieniam mojego TN'a na IPS, gdyby nie to, zostałbym dalej na tym co mam . Iiyamy sprawdzałem w sumie już kilkukrotnie, różne modele i zawsze znajduję jakieś "ale" co do nich w przedziale cenowym do ~700zł, te powyżej 1000zł są na prawdę dopracowane i dobre, ale te tańsze widzę mają masę niedociągnięć...
-
Ciekawy, ale wyczytałem sporo, że szybko się kurzy, stopka jest niestabilna, a do tego posiada słabą regulację stopki no i ludzie piszą o słabych kątach widzenia ;<, a niestety cenowo ~680zł nówka stoi .
-
Poszukuje monitora AH-IPS/IPS do ~750zł i w sumie mam już mętlik, masa monitorów różnych firm jest do siebie cholernie podoba, a różnią się tylko dodatkowymi "technologiami" zastosowanymi przez producentów. W oko wpadł mi ten monitor: Klik, jest to dobry wybór? Czy za tą kasę ktoś byłby w stanie polecić coś lepszego?
-
polecam ebay i płatności przez PayPal, nie potrzeba żadnych kont walutowych, wpłacasz kase na PP, a on Ci przy zakupie automatycznie przewalutuje kasę na $/euro etc. Case do Redmi 2: ebay Kabury do Redmi 2: Allegro
-
Redmi2=Redmi2Pro... Ebay, Aliex, Allegro, pełno jest tego...
-
Kolego w profilu nie masz nic, dlatego pytam. Systemowy cleaner nie czyści plików cache aplikacji systemowych, gdyby tak robił, to za każdym razem musiałbyś się logowac na nowo do wszystkich kont . Także wejdź sobie w ustawienia->Aplikacje->Google Play i wyczyść cache...
