nie wiem jak to jest w dBm, ale jestem w Play i nie mam żadnych problemów z rozmowami, a już któryś raz czytam o problemach w sieci Plus i jakością rozmów, nie wiem czy to kwestia braku plików konfiguracyjnych od Plus'a dla Xiaomi, czy coś innego, ale ani Play, ani Orange, ani T-mobile nie mają takich problemów... Zawsze mi się wydawało, że Plus jest zacofany jeżeli chodzi o kwestie technologii lub jej jakości... Jak kiedyś próbowałem przenieść do nich numer to sam musiałem latać z papierami, a do tego kazali 3 miesiące czekać, gdzie w innych sieciach robią to od ręki...
Spróbuj zadzwonić na BOK i się dowiedzieć, dlaczego w twojej okolicy jest problem z jakością rozmów.