Jump to content

KANAR

Użytkownicy
 • Posts

  234
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN10PRO SWEET

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

KANAR's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Reacting Well Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare
 • Conversation Starter Rare

Recent Badges

48

Reputation

 1. Działa PeoPay? Płatności zbliżeniowe?
 2. Najnowszy, 13.0.12, bateria w customach to rzeźnia
 3. Ile romów? większość z XDA + russki Syberia. Wszystkie miały mega płynny interface który niestety przycinał. Bateria przez 7 godzin snu zżerała ponad 10% i niby w rankingu baterii był uśpiony. p.s. Syberia i CRdroid mają natywne nagrywanie rozmów (najważniejsza dla mnie funkcja). Aparat Miui jest najlepszy i najbardziej funkcjonalny, Gcam zawsze gdzieś walnął błędem i nie działał w 108MP. Płatność zbliżeniowa tylko w miui działa zaledwie po odblokowaniu telefonu, w customach trzeba wchodzić w aplikację. Do tego jeszcze Radio FM i Pilot.
 4. Podzielę się opinią. Wczoraj zainstalowałem bez wipe. System lata jak w ajfonie, wydaje się być lekki i płynny bez przycin. Zużycie baterii pomimo że było super na romie 13.0.4, to tu jeszcze to poprawili. Żaden custom nie ma prawa się równać, po następnej nocy napiszę ile zżera na godzinę. Wydaje mi się że lepiej zarządza ramem w kontekście przełączania między aplikacjami, nawet skrolowanie onetu na operze jest płynne. Wszystko działa jak petarda. Nagrane rozmowy pojawiają się z chwilą wejścia w rejestr połączeń, poprzednio musiałem czekać 5-10 sekund. Nie wiem jak to się nazywa ale dodali że kolory menu zmieniają się w odcienie tapety. Chyba coś skopali ale nie wiem czy to skopanie czy inna po prostu kalibracja wskaźnika sygnału sieci, wyświetla mi mniejszy zasięg (1 kreska) ale jakość rozmów bez zarzutu. Nie dodali nowych widgetów, nie dodali gestu podwójnego stuknięcia w tył obudowy.
 5. edit Magisk, zygisk z ukrytymi usługami gms, gpay i bankowymi, moduł safetynetfix i śmiga.
 6. Było wyłączone, włączyłem, wyłączyłem debugowanie i wyłączyłem opcje programistyczne. Nadal to samo
 7. Witam, taki o to komunikat przy próbie płatności, MIUI 13.0.4.0
 8. Dobre bzdury wypisujecie. Nie ma TWRP na A12 którym zrobisz backup. To co nie działa na customach tak dobrze jak na MIUI: - prędkość uruchamiania aparatu i robienia zdjęć - brak 108MP - automatyczne wyostrzanie zdjęć - brak slo-mo lub błędy -NFC - żeby zapłacić nie wystarczy tylko odblokowanie telefonu - mikrofon sporadycznie nie działa lub działa za cicho - automatyczne nagrywanie rozmów, gorsza jakość, niektórych nie nagrywa wcale - bateria lepsza przez pierwsze 5 dni później gorzej niż MIUI (u mnie przez 7 godzin snu ubywa 6% baterii z wifi bluetooth gps włączonymi) - customy płynniejsze ale freezy. Popatrz sobie na XDA, w każdym temacie ktoś pisze że zbyt dużo bugów i jak wrócić do MIUI edit -brak szybkiego ładowania
 9. Żaden nie dorównuje MIUI pod względem funkcjonalności, ale jeżeli nie przeszkadza ci kastrat aparatu i czasami niedziałający mikrofon rozmów, to CRDROID. Na pewno są płynniejsze od MIUI. Z racji że nie ma TWRP którym można zrobić backup na A12, mało ludzi się bawi w customy bo szkoda czasu, dlatego od roku doskwierają im choroby wieku dziecięcego.
 10. Dałem się namówić i rzeczywiście, bateria totalna zmiana, a to była jedyna bolączka poprzedniej wersji, Dodam że aktualizowałem przez fastboota, nie stawiałem od nowa. Od aktualizacji pozioma linia.
 11. Witam, Czy już wiadomo z czego się bierze tak żenująco krótki czas pracy na jednym ładowaniu? Telefon z baterią 5000mAh żeby łądować codziennie przy zwykłym użytkowaniu? Mój stary ASUS X00T miał 4900 mAh i ładowałem go raz na 3 dni, i też miałem wgrany port miui 12.5
 12. Tak chwalicie Epic, a mi brakuje w porównaniu do naszego romu bardzo ważnej funkcji, gestu do wyszukiwania aplikacji, a GMD Gesture Control wywala fc
 13. ja używam do Youtuba programu z Xda IYTBP, działa w tle, umożliwia logowanie. Nie pamiętam czy tak robiłem ale powinieneś odznaczyć optymalizację w ustawieniach baterii.
×
×
 • Create New...