Jump to content

KANAR

Użytkownicy
 • Posts

  230
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN4X

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

KANAR's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Reacting Well Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare
 • Conversation Starter Rare

Recent Badges

48

Reputation

 1. edit Magisk, zygisk z ukrytymi usługami gms, gpay i bankowymi, moduł safetynetfix i śmiga.
 2. Było wyłączone, włączyłem, wyłączyłem debugowanie i wyłączyłem opcje programistyczne. Nadal to samo
 3. Witam, taki o to komunikat przy próbie płatności, MIUI 13.0.4.0
 4. Dobre bzdury wypisujecie. Nie ma TWRP na A12 którym zrobisz backup. To co nie działa na customach tak dobrze jak na MIUI: - prędkość uruchamiania aparatu i robienia zdjęć - brak 108MP - automatyczne wyostrzanie zdjęć - brak slo-mo lub błędy -NFC - żeby zapłacić nie wystarczy tylko odblokowanie telefonu - mikrofon sporadycznie nie działa lub działa za cicho - automatyczne nagrywanie rozmów, gorsza jakość, niektórych nie nagrywa wcale - bateria lepsza przez pierwsze 5 dni później gorzej niż MIUI (u mnie przez 7 godzin snu ubywa 6% baterii z wifi bluetooth gps włączonymi) - customy płynniejsze ale freezy. Popatrz sobie na XDA, w każdym temacie ktoś pisze że zbyt dużo bugów i jak wrócić do MIUI edit -brak szybkiego ładowania
 5. Żaden nie dorównuje MIUI pod względem funkcjonalności, ale jeżeli nie przeszkadza ci kastrat aparatu i czasami niedziałający mikrofon rozmów, to CRDROID. Na pewno są płynniejsze od MIUI. Z racji że nie ma TWRP którym można zrobić backup na A12, mało ludzi się bawi w customy bo szkoda czasu, dlatego od roku doskwierają im choroby wieku dziecięcego.
 6. Dałem się namówić i rzeczywiście, bateria totalna zmiana, a to była jedyna bolączka poprzedniej wersji, Dodam że aktualizowałem przez fastboota, nie stawiałem od nowa. Od aktualizacji pozioma linia.
 7. Witam, Czy już wiadomo z czego się bierze tak żenująco krótki czas pracy na jednym ładowaniu? Telefon z baterią 5000mAh żeby łądować codziennie przy zwykłym użytkowaniu? Mój stary ASUS X00T miał 4900 mAh i ładowałem go raz na 3 dni, i też miałem wgrany port miui 12.5
 8. Tak chwalicie Epic, a mi brakuje w porównaniu do naszego romu bardzo ważnej funkcji, gestu do wyszukiwania aplikacji, a GMD Gesture Control wywala fc
 9. ja używam do Youtuba programu z Xda IYTBP, działa w tle, umożliwia logowanie. Nie pamiętam czy tak robiłem ale powinieneś odznaczyć optymalizację w ustawieniach baterii.
 10. Nie używam FB an i Messangera, jadę autem, telefon połączony przez Roidmi, leci streaming radia (Czwórka) przez VLC w tle, na pierwszym planie Google maps. Córka mówi "tata włącz Króla Lwa", klikam środkowy kwadrat, z pulpitu odpalam Spotify z Królem Lwem który pałzuje VLC, przyciskiem recents przełączam się na mapy. Potem recents i wybierając jakąkolwiek miniaturkę nic nie ładuje od nowa, no może jest sekunda pauzy. Myślę że większość robi z igły widły z tym ubijaniem, wystarczy ogarnąć zarządzanie energią.
 11. Google umożliwia w androidach od 6 modyfikowanie interface'u. Gdyby zależało im na stabilności to tej możliwości by nie było. Substratum powstało na XDA na podstawii źródeł udostępnionych przez google (żaden haker nic nie wykradł). Nie zdziwiłbym się gdyby się okazało że większość devów z XDA pracuje dla googla. To tak w skrócie - google na tym zarabia.
 12. Od lipca do połowy sierpnia żonglowałem customami (RR, AICP, AOSPEX, Paranoid). Moje spostrzeżenia są takie: Na żadnym nie udało mi się uzyskać tak niskiego zużycia prądu przy ustawieniach domyślnych kernela jak na MIUI 9, t.j. 8h deep sleep 2% (gps, dane, wifi, bluetooth nigdy nie wyłączane). Substratum to kolejny chwyt marketingowy googla żeby zarabiać hajs, darmowe motywy są żenujące, mają też problemy np. jakiś tam motyw ciemny, wszystko pięknie ale nie widać numerów telefonów bo fonty w podobnej tonacji co tło, drenują baterię i potrafią wywołać bootloopa jak źle pomieszasz motywy. Poza tym żeby zainstalować musisz wejść w sklep, a to dla googla miodzio bo może kupisz coś przy okazji. Stabilność MIUI to max, żadnych restartów, FC. To za co Miui cenię, a nie posiadają tego customy : -natywne nagrywanie rozmów, -możliwość powiadamiania lampą błyskową o połączeniu nadchodzącym, -świetną współpracę z dedykowaną chmurą (sms/mms w chmurze świetna sprawa) -fonty wysokiej rozdzielczości, a nie jakieś bydlaki -lepiej działa odcisk palca -lepszy aparat -biała latarka (customy żółta) -czytelny i intuicyjny ekran podczas połączenia (rozmowy)
×
×
 • Create New...