Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  2. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  3. Wystarczy wpisać w opcję szukaj "Problem z instalacją Aktualizacji Remi Note 2" i miałbyś z 10tematów o tym... zamykam...
  4. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  5. Jesteśmy w Polsce, płacimy w PLN...
  6. Sam się zastanawiam, ale zauważyłem, że już było kilka osób które zgłaszały wieszającą się Mi4 po x-czasie używania... Nie wiem czy czasami nie są to posiadacze jakichś refubrished, którzy kupili tel po taniości na alie... Oczywiście nie chce tutaj nic sugerować co do autora tematu, takie moje luźne przemyślenia .
  7. Zrób miFlash, jeżeli dalej będzie się wieszać zostaje Ci gwarancja/serwis.
  8. Zapraszam na stronę miuipolska.pl->Instalacja MIUIPolska . Masz tam wszystko opisane.
  9. MiFlash robiłeś?
  10. Nezumi

    Programowanie IR

    Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  11. Spróbuj po prostu zainstalować najnowszą MIUIPolska... Jeżeli pójdzie to nie potrzebujesz TWRP, nie pójdzie, to musisz się bawić TWRP...
  12. Ale po co ją usuwać? Wrzuć ją do folderu jakiegoś z podobnymi aplikacjami, albo przerzuć sobie na inny pulpit, dalszy i problem z głowy Ja mam zrobione w sobie 5 kart pulpitu, na 1 centralnej te najczęściej używane, po bokach apki systemowe mniej używane, a na 4/5 karcie skrajnej apki które używam raz do roku, ale wole je mieć .
  13. Jeżeli jest zainstalowana to musi być już gdzieś na pulpicie... Możesz ew. zerknąć w widżetach... przytrzymaj 3kreski.
  14. Nezumi

    TWRP problem

    Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  15. Jak skróty? Każda apka jaką zainstalowałeś jest na pulpicie, jeżeli ją usuniesz z pulpitu, usuniesz ją całkowicie (chyba, że systemowe, tych nie da się usunąć). Ustawienia aplikacji masz w Ustawienia->Aplikacje.
  16. Bo to apka systemowa i będzie wracać za każdym razem gdy ją usuniesz... Po co ją usuwać? Wpakuj do jakiegoś folderu i nie ma problemu.
  17. Nezumi

    Koniec Miui dla Mi Note

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  18. Nezumi

    Koniec Miui dla Mi Note

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  19. Wystarczy po zmianie walnąć restart i przestaje przymulać . Serio mega motyw .
  20. nie sprawdzisz przy kurierze, czy to nie podróbka, albo czy system działa OK .
  21. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  22. 800 i 801 to pies? Świetne Snapy, nie grzeją się, przecież ja nigdzie nie polecałem snapów 808 czy 810, nie mówiąc już o 410/615... No i Wyciąganie S6 jest chybione... wrzucanie jakiegokolwiek samsunga jest chybione, pewnie wiesz dlaczego , a OP2 ma 810, także ten... Przesadzona cena w Xiaomi? To ci dopiero dobry joke . Nie jest przesadzona, te 600-700zł to raczej norma z VAT (tym bardziej patrząc na aktualny kurs $). Co do "czy będzie działać", wujek google i YouTube nie boli YT
  23. Wymagające aplikacje i gry? To ja bym się nie pchał w MediaTeki... Mimo że X10 jest na prawdę udany, to jednak jest to telefon za ~600zł, nie wymagajmy od niego cudów, jeżeli chcesz uruchomić coś bardziej wymagającego z gier to patrz na Prime, ew zastanów się nad serią Mi na snapdragonach.
  24. Nie mam pojęcia o czym piszesz... Mam ciemny dialer i apke SMS, wystarczy pobrać dobry motyw... Może jakieś screeny?
  25. Polecam poczytać "Instrukcję Instalacji MIUIPolska", a ten przycisk ma tak być . Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...