Albin

Użytkownicy
 • Content Count

  273
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Albin last won the day on November 22 2015

Albin had the most liked content!

Community Reputation

31 Excellent

About Albin

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 5

Recent Profile Visitors

731 profile views
 1. Na tym wydaniu miui nie działa mi magisk... 18.1 się instaluje, telefon się uruchamia ale magisk manager twierdzi, że nie zainstalowo. Jak instaluję najnowszą wersję 19.2 z twrp to system nie wstaje, po kilku minutach wraca do recovery. Też tak macie?
 2. Albin

  MIUI 9.4.18

  @latet Dzięki za uświadomienie. Jakby ktoś był zainteresowany to najnowsza wersja twrp nadal nie pasuje do whyred na androidzie 9 mimo zapewnień.
 3. Albin

  MIUI 9.4.18

  @latet Może mieć sens to co piszesz ale nie pokrywa się z rzeczywistością. Na redwolf nie jest nic zaszyfrowane/ukryte i nie chce żadnego hasła. Do czasu update do androida 9 twrp też działało prawidłowo więc to musi być coś innego niż to co piszesz bo jakby tak było to redwolf też by nie widział pamięci.
 4. Albin

  MIUI 9.4.18

  Sam się zaszyfrował? W poprzedniej było tak samo. Red Wolf widzi pamięć wewnętrzną prawidłowo A u mnie nie. Poprzednia wersja twrp (chyba 3.2.0.0) po zmianie na nowszego androida też chciała hasło a ja nic nie szyfrowałem.
 5. Albin

  MIUI 9.4.18

  Możesz rozwinąć? U mnie TWRP 3.3.0 nie widzi pamięci wewnętrznej, chce jakieś hasło.
 6. Albin

  MIUI 8.9.20

  Bez problemu. Co tydzień robię backup w twrp przed zainstalowaniem najnowszej wersji. Po tym jak bateria w ciągu kilku godzin spadła z 60% do zera przy minimalnym używaniu wróciłem do backupu zrobionego w sobotę razem z blokadą ekranu, odciskiem palca itp. Jedynie wifi nie chciało działać ale pomogło zainstalowanie jeszcze raz romu w tej wersji co backup bez wipe i wszystko wróciło do normy a żadnych danych nie straciłem.
 7. Albin

  MIUI 8.9.20

  Ja przywracałem bez wipe.
 8. Albin

  MIUI 8.9.20

  Mam tak samo. Na oko bateria znika 2x szybciej niz w poprzedniej wersji. Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 9. Albin

  MIUI 8.8.9

  Też tak macie w ustawieniach? Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 10. Jest węższe niż lcd jak na obrazku w aukcji?
 11. Mam najnowsze miuipolska i jest anti 3. Siostra ma od niedawna telefon z wersją global i po najnowszej aktualizacji anti 4. Orientuje się ktoś czy jest jakaś opcja wgrać miuipolska lub kiedy będzie w wersji 4? Chociaż z drugiej strony chyba by nie zablokowali możliwości wgrania cotygodniowej wersji ludziom, którzy przeszli na 4 wgrywając pierwszą wersję chyba 8.7.12 i może jednak można wgrać bez problemu?
 12. Albin

  MIUI 8.7.26

  @Ola100 jakby była to bym nie pytał. Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 13. Albin

  MIUI 8.7.19

  Próbowałeś ruszyć palcem? U mnie w niektórych motywach tak się dzieje. Zamiast pokazać tapetę blokady ekranu jest czarny ekran ale ruch palcem w górę pokazuje pole na kod. Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka
 14. Albin

  MIUI 8.7.19

  Czemu nie ma już obsługi gestami? Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka
 15. Albin

  MIUI 8.7.12

  Ten standardowy wcale nie dziala... Jest tylko czarny ekran jakby wcale się nie wybudził Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka