-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Chyba tak.
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Ten problem jest na prawie każdym urządzeniu Xiaomi po ost. aktu. wróć do poprzedniej.
-
Xiaomi redmi note 3 Kupno Kilka pytań (Allegro Aliexpress)
Nezumi odpowiedział(a) na Monra temat w Kupno urządzeń Xiaomi
Xiaomi i tak ma baaardzo niskie ceny w stosunku do konkurencji więc szukanie "byle jak najtaniej" mija się z celem, podróbki, refubrished, badziewie wgrane w telefon, lub problemy z IMEI (których ostatnio coraz więcej)... Także zapraszam do działu ze sprzedawcami na forum i tam się rozejrzyj. No i język polski oczywiście masz, jeżeli zaraz po zakupie wejdziesz na miuipolska.pl i zajrzysz do Instrukcji Instalacji romów MIUIPolska. -
Redmi Note 2 - LTE nie działa w sieci Plus
Nezumi odpowiedział(a) na abcdef temat w Problemy techniczne
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. -
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Bo jakiś sprytny chińczyk dograł polską paczkę z naszego romu. Wejdź na miuipolska.pl, masz tam wszystkie instrukcje. -
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Masz albo jakiś chiński multilang z syfem o którym nawet pojęcia nie masz, albo xiaomi.eu, zainstaluj MIUIPolska, będziesz wszystko wiedział, gwarancji przez to nie stracisz, dodatkowe sposoby na sprawdzenie masz w dziale "Podróbki". -
Redmi Note 2 - LTE nie działa w sieci Plus
Nezumi odpowiedział(a) na abcdef temat w Problemy techniczne
Sprawdź na mapie czy łapie, wyjdź na dwór i zobacz czy tam masz zasięg, jeżeli jesteś w zasięgu Plusa, a nie złapie w ogóle to dzwoń do nich, bo to już nie problem telefonu. Wszystkim LTE łapie bez problemów. -
Redmi Note 2 - LTE nie działa w sieci Plus
Nezumi odpowiedział(a) na abcdef temat w Problemy techniczne
Brak zasięgu LTE Polecam przeczytać, jeżeli nadal nie będzie LTE to dzwoń do Plusa. -
Redmi Note 2 - LTE nie działa w sieci Plus
Nezumi odpowiedział(a) na abcdef temat w Problemy techniczne
Ustaw APN ręcznie zgodnie z polecenimi operatora, następnie restart telefonu. -
Telefon nie wybudza sie po przeprowadzonej rozmowie.
Nezumi odpowiedział(a) na areq1987 temat w Problemy techniczne
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. -
Dla samego telefonu, raczej nie, jeżeli chodziłoby np. o modem w domu, to już tak, montujesz antene ze wzmacniaczem na dachu, prowadzisz kable do domu i... masz LTE o zacnej sile, ale z telefonami raczej nic mi do głowy nie przychodzi.
-
To zdjęcie będzie krążyć, aż do czasu ujawnienia lapka przez Xiaomi (nieważne kiedy to będzie, za rok, dwa, pięć), serwisy za wszelką cenę chcą coś "napisać", a tylko ten render jest w miarę "możliwy" xD
-
www.miuipolska.pl Polecam.
-
W czasie twojego główkowania, miałbyś już zrobiony wipe i o problemie mógłbyś już zapomnieć... Moim zdaniem problem leży po stronie przenoszenia apek na sd, ale jak chcesz to się baw. Ja niestety tyle cierpliwości nie mam.
-
Pewnie, że można ręcznie zainstalować YT z pliku apk. Wrzucasz na telefon i instalujesz, dokładniejsze instrukcje są gdzieś na forum.
-
Kabel który podałeś jest do płyty głównej... masz to w opisie produktu. Co do sposobu, Redmi 2 nie ma zewnętrznego wejścia na antenę więc raczej nie pójdzie, po 2 takie domowe sposoby zazwyczaj są dobre, ale na chwile, dzień/2 i wróci do stanu początkowego.
-
Nie "nie działa", tylko romy "stable" zostały usunięte, dlaczego? Nie wiem, ale zawsze jest też coś takiego jak "xiaomi.eu", oni także mają romy dev/stable z j. polskim...
-
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
Wątpie, aby to była Mi5. Jak dla mnie ktoś wziął Mi4 czarną, dorobił w fotoszopie przycisk (wycinając z szajsunga) i wkleił zamiast home... Jak się przyjrzysz to zauważysz, że jest krzywo wklejone. -
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Nie, możesz sobie doinstalować o ile Ci się uda. W necie są poradniki i sposoby na obejście problemów Vipera na 5.x -
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Nie. ViperFX jest tylko na telefonach z androidem maksymalnie 4.4. Wsparcie masz minimum 3letnie od strony softu, a same telefony są bardzo dobrze wykonane. Między Redmi 2, a Note 2 jest znacznie większa różnica niż wyświetlacz... np. procek. Note 2 ma sporo lepszy. Lenovo... nah... serio? -
Redmi Note 2 Stable (Global) V7.0.12.0.LHMMICI
Nezumi odpowiedział(a) na d3tr0 temat w Dyskusja ogólna
z tego co wiem, to są 2 wyjścia.. cofnąć się do średnio działającego romu ze września, gdzie xposed działał (autor xposed się "obija" i przez 2 miechy nie poprawił aplikacji), albo znaleźć coś zastępczego, ew. wytestować ten stable nowy, być może tam xposed działa. Hm... Być może grzebiesz "zbyt głęboko" według naszych skośnookich przyjaciół . Wiem, że aplikacji zwykłych, typu WLD, ten root wystarcza . -
Redmi Note 2 Stable (Global) V7.0.12.0.LHMMICI
Nezumi odpowiedział(a) na d3tr0 temat w Dyskusja ogólna
ano tak, zapomniałem o tym szczególe . Ja root używam tylko do WLD i... dlaczego pseudo root? Jeszcze nie miałem problemów z rootem na MIUI. -
Redmi Note 2 Stable (Global) V7.0.12.0.LHMMICI
Nezumi odpowiedział(a) na d3tr0 temat w Dyskusja ogólna
Powoli, Xiaomi wypuszcza rom Stable na chiny/indie i resztę krajów na które weszli. Xiaomi.eu dogrywa do Stable języki i wypuszcza pod swoim szyldem na Europę, na tym Stable się "dla nas" kończą . Co do MIUIPolska, to my mamy romy dev. tylko i wyłącznie, ale na naszej stronie jest link odsyłający do romów stable od Xiaomi.eu. Różnica między stable Xiaomi.eu, a Stable MIUIPolska, jest taka, że MIUIPolska to nie stable, tylko najbardziej stabilny rom dev. Różnica między dev Xiaomi.eu, a dev MIUIPolska, żadna, prócz języków i kilku dodatków typu zegarki z pogodą w MIUIPolska. -
Redmi Note 2 Stable (Global) V7.0.12.0.LHMMICI
Nezumi odpowiedział(a) na d3tr0 temat w Dyskusja ogólna
Chyba tak, na górze tematu masz "Download Stable (w/o root, no weekly updates)", tutaj masz:Klik, ciekawostka, to samo jest u nas na miuipolska w dziale Pobierz MIUIv7->Pobierz Stable-> Xiaomi.eu
