Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Chyba tak.
  2. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  3. Ten problem jest na prawie każdym urządzeniu Xiaomi po ost. aktu. wróć do poprzedniej.
  4. Xiaomi i tak ma baaardzo niskie ceny w stosunku do konkurencji więc szukanie "byle jak najtaniej" mija się z celem, podróbki, refubrished, badziewie wgrane w telefon, lub problemy z IMEI (których ostatnio coraz więcej)... Także zapraszam do działu ze sprzedawcami na forum i tam się rozejrzyj. No i język polski oczywiście masz, jeżeli zaraz po zakupie wejdziesz na miuipolska.pl i zajrzysz do Instrukcji Instalacji romów MIUIPolska.
  5. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  6. Bo jakiś sprytny chińczyk dograł polską paczkę z naszego romu. Wejdź na miuipolska.pl, masz tam wszystkie instrukcje.
  7. Masz albo jakiś chiński multilang z syfem o którym nawet pojęcia nie masz, albo xiaomi.eu, zainstaluj MIUIPolska, będziesz wszystko wiedział, gwarancji przez to nie stracisz, dodatkowe sposoby na sprawdzenie masz w dziale "Podróbki".
  8. Sprawdź na mapie czy łapie, wyjdź na dwór i zobacz czy tam masz zasięg, jeżeli jesteś w zasięgu Plusa, a nie złapie w ogóle to dzwoń do nich, bo to już nie problem telefonu. Wszystkim LTE łapie bez problemów.
  9. Brak zasięgu LTE Polecam przeczytać, jeżeli nadal nie będzie LTE to dzwoń do Plusa.
  10. Ustaw APN ręcznie zgodnie z polecenimi operatora, następnie restart telefonu.
  11. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  12. Dla samego telefonu, raczej nie, jeżeli chodziłoby np. o modem w domu, to już tak, montujesz antene ze wzmacniaczem na dachu, prowadzisz kable do domu i... masz LTE o zacnej sile, ale z telefonami raczej nic mi do głowy nie przychodzi.
  13. To zdjęcie będzie krążyć, aż do czasu ujawnienia lapka przez Xiaomi (nieważne kiedy to będzie, za rok, dwa, pięć), serwisy za wszelką cenę chcą coś "napisać", a tylko ten render jest w miarę "możliwy" xD
  14. www.miuipolska.pl Polecam.
  15. W czasie twojego główkowania, miałbyś już zrobiony wipe i o problemie mógłbyś już zapomnieć... Moim zdaniem problem leży po stronie przenoszenia apek na sd, ale jak chcesz to się baw. Ja niestety tyle cierpliwości nie mam.
  16. Pewnie, że można ręcznie zainstalować YT z pliku apk. Wrzucasz na telefon i instalujesz, dokładniejsze instrukcje są gdzieś na forum.
  17. Kabel który podałeś jest do płyty głównej... masz to w opisie produktu. Co do sposobu, Redmi 2 nie ma zewnętrznego wejścia na antenę więc raczej nie pójdzie, po 2 takie domowe sposoby zazwyczaj są dobre, ale na chwile, dzień/2 i wróci do stanu początkowego.
  18. Nie "nie działa", tylko romy "stable" zostały usunięte, dlaczego? Nie wiem, ale zawsze jest też coś takiego jak "xiaomi.eu", oni także mają romy dev/stable z j. polskim...
  19. Wątpie, aby to była Mi5. Jak dla mnie ktoś wziął Mi4 czarną, dorobił w fotoszopie przycisk (wycinając z szajsunga) i wkleił zamiast home... Jak się przyjrzysz to zauważysz, że jest krzywo wklejone.
  20. Nie, możesz sobie doinstalować o ile Ci się uda. W necie są poradniki i sposoby na obejście problemów Vipera na 5.x
  21. Nie. ViperFX jest tylko na telefonach z androidem maksymalnie 4.4. Wsparcie masz minimum 3letnie od strony softu, a same telefony są bardzo dobrze wykonane. Między Redmi 2, a Note 2 jest znacznie większa różnica niż wyświetlacz... np. procek. Note 2 ma sporo lepszy. Lenovo... nah... serio?
  22. z tego co wiem, to są 2 wyjścia.. cofnąć się do średnio działającego romu ze września, gdzie xposed działał (autor xposed się "obija" i przez 2 miechy nie poprawił aplikacji), albo znaleźć coś zastępczego, ew. wytestować ten stable nowy, być może tam xposed działa. Hm... Być może grzebiesz "zbyt głęboko" według naszych skośnookich przyjaciół . Wiem, że aplikacji zwykłych, typu WLD, ten root wystarcza .
  23. ano tak, zapomniałem o tym szczególe . Ja root używam tylko do WLD i... dlaczego pseudo root? Jeszcze nie miałem problemów z rootem na MIUI.
  24. Powoli, Xiaomi wypuszcza rom Stable na chiny/indie i resztę krajów na które weszli. Xiaomi.eu dogrywa do Stable języki i wypuszcza pod swoim szyldem na Europę, na tym Stable się "dla nas" kończą . Co do MIUIPolska, to my mamy romy dev. tylko i wyłącznie, ale na naszej stronie jest link odsyłający do romów stable od Xiaomi.eu. Różnica między stable Xiaomi.eu, a Stable MIUIPolska, jest taka, że MIUIPolska to nie stable, tylko najbardziej stabilny rom dev. Różnica między dev Xiaomi.eu, a dev MIUIPolska, żadna, prócz języków i kilku dodatków typu zegarki z pogodą w MIUIPolska.
  25. Chyba tak, na górze tematu masz "Download Stable (w/o root, no weekly updates)", tutaj masz:Klik, ciekawostka, to samo jest u nas na miuipolska w dziale Pobierz MIUIv7->Pobierz Stable-> Xiaomi.eu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...