cygan67

Użytkownicy
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

1 Follower

About cygan67

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi Note 8

Recent Profile Visitors

423 profile views
 1. Telefon odratowany dzięki poniższemu Tutorialowi, ciekawi mnie dlaczego nie poszło z Miuipro
 2. Witam, coś mnie podkusiło i niestety chyba ucegliłem swój telefon, robiłem wszystko według poradnika, boodloader odblokowany, zainstalowałem TWRP z https://drive.google.com/file/d/1-TXJDwMv2UHumYNs0aQocc7RY4EEPyjP/view wszystko poszło ok, dalej według instrukcji , Wipe -> Format Data -> Wpisz w polu ,,yes’’ i zatwierdź OK Po wykonaniu powyższej czynności uruchom ponownie w TWRP -> Reboot -> Recovery. Wykonaj Wipe Dalvik/ART. Cache, Cache, System, Data, Internal Storage. potem chciałem wrzucić rom na telefon, niestety już nie mogłem tego zrobić , telefon dostał boot loopa , działa fastboot ale komputer go nie widzi :-) jak chce włączyć recovery to nie uruchamia się , tylko bootloop , nie mogę nawet wyłączyć telefony . Czy mogę coś jeszcze zrobić ??
 3. cygan67

  MIUI 8.3.15

  ale baran ze mnie
 4. cygan67

  MIUI 8.3.15

  a ma ktoś może w zip żeby od razu z twrp zainstalować ?
 5. ściągnołem https://www.androidfilehost.com/?fid=24269982087005880 to jest hermes xiaomi.eu_multi_hermes_V7.0.8.0.LHMCNCI_v7-5.0.zip może żle zrobiłem gdyz instalowałem poprzez aktualizacja trzy kropki zainstaluj aktualizacje z pliku .zip a nie z samego TWRP
 6. u mnie przy próbie instalacji tego romu stabile, zamieniło mi TWRP z powrotem na MI restore i nie chce zainstalować tego romu, pisze ze jest corupted
 7. W Redmi Note 2 mam 2 problemy z TWRP 1. po uruchomieniu TWRP po jakimś czasie nie używania wygasza się ekran, po ponownym uruchomieniu jest wpis Swipe right tu Unlock i otwarta kłódeczka na dole, przesuwanie po ekranie nic nie daje, 2. Po zrobieniu backup niestety nie mogę go przywrócić za pomocą restore, pisze E: Cannot restore System -- mounted read only wie ktoś o co chodzi ? Ok, już wszystko jasne: 1. trzeba przesówać bardzo powoli 2. TWRP trzeba wejść do Mount i na samym dole odznaczamy opcje "Only mount system read-only"
 8. Ja również miałem problemy z GPS na wczesniejszych wersjach, mianowicie nie widział satelit, dopiero po włączeniu danych łapał je momentalnie, na ostatnim sofcie działa momentalnie bez niczego razem z BT.
 9. Ja właśnie dlatego nigdy jej nie używam :-), ale trochę dziwne nowy telefon a już tyle kurzu, chyba murze wytrzepać kieszenie :-)
 10. już w tej chwili zauważam że jakość zdjęć z przedniej kamery jest lekko zamglona , ciekawe czy będzie postępować, próbowałem przedmuchać przez głośnik sprężonym powietrzem ale nie daje rady.
 11. Hej, czy również zauważyliście u siebie na przedniej kamerze pod szybką spore ilości kurzu ?