-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Najszybciej i najpewniej Redmi Note 2
Nezumi odpowiedział(a) na Paciula temat w Kupno urządzeń Xiaomi
Technos ma własny serwis z tego co wiem, XFS ma serwis w Czechach, A4Y wysyła do Chin z tego co pamiętam. We wszystkich sklepach jest bodajże 1rok. Technos oraz XFS w razie niemożliwości naprawy sprzętu wysyłają go do Chin, XFS wysyła nową sztukę do klienta, nie wiem czy technos też od razu nową sztukę wysyła do klienta. -
Najszybciej i najpewniej Redmi Note 2
Nezumi odpowiedział(a) na Paciula temat w Kupno urządzeń Xiaomi
Technos-Online, Xiaomiforsale, Accessoriess4You. -
1/3-1/2 ekranu -> S.
-
Reklamy, wszędzie reklamy - jak to usunąć?
Nezumi odpowiedział(a) na TeeM temat w Problemy techniczne
Co do messagera: Co do wsparcia, spokojnie, 3lata to minimum jak na razie dla urządzeń Xiaomi Mi2 nadal ma wsaprcie, Redmi 1S/1 też. -
Reklamy, wszędzie reklamy - jak to usunąć?
Nezumi odpowiedział(a) na TeeM temat w Problemy techniczne
Różnic, w sensie? 6.0 działa szybciej, ale są to początki, ciągle jest to beta, więc zdarzają się problemy, np. bateria ucieka ciut szybciej, niewiele, ale zawsze kilka h mniej na baterii. Chociaż w sumie rom 6.4.2 należy jak na razie do dość udanych i nawet stabilnych. PS: Preferuje Cydr . -
RAM masz po to, aby Android go pożerał, gdy będzie potrzebny, to się zwolni...
-
Jak będzie widoczna nazwa, to rodzaj też . Z tego co wiem to tak, podmieniasz ikonki w katalogu... Ale który? Nah, nie pamiętam, od pół roku używam 1 zestawu z motywów. Co do Cell broadcast to widzę, że już wiesz gdzie to powinno być? Tylko w tym miejscu może być ta opcja, jak jej tam nie ma... cóż... innego miejsca nie znam.
-
Reklamy, wszędzie reklamy - jak to usunąć?
Nezumi odpowiedział(a) na TeeM temat w Problemy techniczne
@TeeM Pierwsze co zrób to zainstaluj andka 4.4, bo masz totalnie skopany soft, po instalacji 5.11.5 walnij wipe all data (Przywróć do fabrycznych), utracisz wszelkie dane z telefonu, więc zgraj co ważniejsze... Potem już sobie przechodź według poradnika do 6.0 -
Reklamy, wszędzie reklamy - jak to usunąć?
Nezumi odpowiedział(a) na TeeM temat w Problemy techniczne
Jeżeli chcesz zostać na androidzie 4.4 to tutaj aktu: https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=42952 (Cancro) Jeżeli chcesz przejść na androida 6.0 to tutaj instrukcja: -
@zielonyBB że się tak wyrażę: "Nikt się nie spodziewa sajominkowej inkwizycji" . Jedynym - tej 813 jest brak 900 w pasmach, chociaż na pomorzu to nie problem, kuzynka ma ten model i jeszcze nigdy 3G/H+ jej nie zgubiło poza miastem, a w mieście i tak używa LTE .
-
Xiaomi Mi4 vs Mi4c - oraz kilka dodatkowych pytań
Nezumi odpowiedział(a) na przemek89k pytanie w Co kupić?
Z tego co pamiętam, to soft był słaby, ale niby jest gotowy CM pod niego. -
@mrosi To co podałeś, to Redmi 3 . XFS ma Redmi 2 2Gb tylko z numerkiem 813, Redmi 2 1Gb mieli 811, jak teraz, nie wiem . Co do restartów, to skończyły się one w kwietniu. @whiplaz https://miuipolska.pl/download/ or http://xiaomi.eu/community/threads/6-1-28-29-2-4.29731/
-
1. Mapy Offline od Google np... 2. Pobierasz interesujące Cię ikonki, wrzucasz do MIUI i... zrobione. 3. Tego czasami nie wyłączasz u operatora? 4. Musisz zastosować odpowiedni motyw, sam tego nie zmienisz, chyba, że jakieś xposed, czy coś, ale nie wiem czy to nadal działa.. 5. Ustawienia->Powiadomienia->Pokaż nazwę operatora.
-
Note PRO aktualnie jest najwydajniejszy z całej gromadki Xiaomi... Przynajmniej do premiery Mi5.
-
Na forum ktoś sprzedaje czarną Mi4 2/16/LTE z MiBand'em za 860zł . Telefon od września 2015 .
-
3MK Flexible Glass. Polecam.
-
Nieźle... Xiaomi daje rok, a oni jako sklep tylko pół? heh, to już wiemy skąd te niższe ceny .
-
Tutaj już nawet nie chodzi, że pewny, bo autor tematu chciał za 800zł telefon ze wszystkimi opłatami, więc wysyłka spoza UE odpada, a z tego co widziałem, ceny z magazynów z EU już są bliższe 1000zł niż 800zł... Nie. Coś się popsuje, odsyłasz do niego do Chin, a on naprawia w swoim serwisie (rok gwarancji)
-
Oby tylko gwarancja... Przyjdzie jakiś refub/podróbka i weź się użeraj ze sprzedawcami... btw. Kurs euro z PKO BP .
-
Po instalacji MIUIPolska robiłeś wipe? (nadal nie wiem co miałeś wcześniej, czy to był MIUIPL, czy Xiaomi.eu, czy moze multilang od chińczyka, ew. oryginalny rom CN/ENG). Założone jakieś szkło? Jeżeli po wipe oraz sprawdzeniu czy szkło (jeżeli jest) nie zasłania czujnika nadal problem występuje, to możesz próbować reklamować tel lub czekać na kolejne aktualizacje licząc, ze coś ruszy (niekiedy samo wraca do normy).
-
Tak, powinien wracać do Far Away. Szkoda, że nie podałeś żadnych informacji, ani jaka aktualizacja, ani od kogo system, ani jak długo problem występuje...
-
Idzie wszystko z Czech, więc nie płacisz nic dodatkowo, przy zakupie 2 rzeczy jest kupon na 15euro bodajże. No i wybacz, ale jeżeli ty chcesz w Polsce ze wszystkimi opłatami dorwać Mi4/Mi4c za 800zł to... chyba musisz poczekać jeszcze z pół roku... Mi5 nie wprowadzi specjalnych obniżek cen do Mi4/Mi4c.
-
kurs 4.36zł na dzień dzisiejszy, 198euro koszt telefonu, cena zakupy 864zł, jak dla Ciebie 860 = 1000zł, to OK.
-
https://www.xiaomiforsale.com/pl/telefony/196-xiaomi-mi4-2gb.html Mi4 w wersji 2Gb może dałoby radę...
-
Jaka wersja miui? MIUIPolska/Xiaomi.eu/oryginalny, czy może coś co sprzedawca miał wgrane?
