-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Przejrzyj może coś dorwiesz?
-
ktoś miał podobny problem w Redmi 2... wygląda na to, że to coś w sofcie i... samo się potrafi naprawić xD
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Chcesz gwarancje w Polsce, to musisz kupić w chinach w IBuyGou, wtedy masz gwarancję we Wrocławiu . A4U wysyła telefony do chin na gwarancję z tego co pamiętam. Możesz jeszcze kupić u Technos-Online. Ja polecam XiaomiForSale.com. Gwarancja w Czechach, w razie gdyby coś nie poszło, wymieniają na nowy, więc. awaryjność... jak nim rzucisz to może się uszkodzić . Zazwyczaj jak ktoś tutaj pisał, że coś walnęło, to był to potłuczony ekran z jego winy więc . Ah... sam miałem Xperie J... padła 3x w ciągu 3 miesięcy, najpierw płyta główna, potem dotyk, a na końcu coś walnęło w procku, szybko się go pozbyłem .
-
Wszystko zależy od motywu... Jedyny sposób, pobrać i sprawdzić . Na domyślnym motywie masz spolszczone wszystko .
-
Zrób pomiar na 2 urządzeniach w tym samym czasie. LTE/3G/2G to nie są stabilne prędkości i wahania nawet 30mb w ciągu 10min są możliwe... U mnie w mieście o godzinie 16 mam ponad 35mb w Play na LTE, a o 16.30 już 2-3mb/s ze skokami do 5mb, do godziny 22 utrzymuje się prędkość nawet do 1mb/s (LTE!). Także...
-
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
https://miuipolska.pl/funkcje-mi5/ Tutaj to masz . -
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
Jak na moje oko, jest chyba nieźle... -
Sklep_TV-SAT - opinie
Nezumi odpowiedział(a) na Panczo_Dragon temat w Opinie o sprzedawcach na Allegro
Redmi 2 dostaje 1A ładowarkę, Redmi Note 2 dostaje 2A ładowarkę. -
Sklep_TV-SAT - opinie
Nezumi odpowiedział(a) na Panczo_Dragon temat w Opinie o sprzedawcach na Allegro
Z tymi kablami to było różnie... Wiem 1, każdy oryginalny kabelek ma czarny plastik we wtyku, nie biały, czarny. Po tym można poznać oryginał . -
Nie żeby coś, ale ten temat tak bardzo zaczyna śmierdzieć cebulą... Xiaomi sprzedaje telefony w cholerę tanio, a ty i tak chcesz "żydzić" na głupich 50zł? Za 850zł masz wersję 2Gb z pewnego źródła już z opłatami, a kombinujesz z średnio-pewnymi lub co lepiej totalnie niepewnymi sprzedawcami na aliex, co więcej chcesz, żeby jeszcze dokładali do biznesu? Prosta sprawa. Stać Cię na Mi4? Kupujesz Mi4. Nie stać Cię? Trudno, kup inny telefon, ale nie kupuj "byle najtaniej"! Ludzie tutaj mają już na prawdę dość czytania i odpowiadania na tematy, gdzie ktoś kupował po kosztach telefon, a potem refubrished, podróbka, uszkodzony... Z podanych przez Ciebie jedynie Goldway ma sens, ale z tego co widzę, wysyła tylko pocztą ten model więc, musisz się liczyć z VAT... Biały vs Czarny? Twój wybór... Ja mam biały, komuś innemu spodoba się czarny.
-
Sklep_TV-SAT - opinie
Nezumi odpowiedział(a) na Panczo_Dragon temat w Opinie o sprzedawcach na Allegro
ładowarka wygląda OK, a kabelek USB od Xiaomi nie posiada z tego co pamiętam "Mi" na wtyczce. -
Brak opcji w Aparacie + aktualizacja do android 5.1
Nezumi odpowiedział(a) na KyluAce temat w Problemy techniczne
Tak. Redmi 2 samo w sobie nie posiada tej opcji, aby ją "dodać" trzeba się posłużyć tym: http://en.miui.com/thread-156190-1-1.html. Bez tego, slow motion nie będzie. -
Brak opcji w Aparacie + aktualizacja do android 5.1
Nezumi odpowiedział(a) na KyluAce temat w Problemy techniczne
5.1 będzie jak będzie. Nie ma się co do tego śpieszyć. Ściągasz taki rom, jaki masz numer urządzenia (tył pudła od telefonu). Zoom odpalasz po prostu gestem "szczypania" ekranu. Slow motion Aparat->Kamera->przesuwasz w prawo i masz opcje... -
Koniczyna na ekranie blokady w 6.1.21
Nezumi odpowiedział(a) na wojtekadams temat w Problemy techniczne
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. -
Kupując w IBG, kontaktujesz się ze sklepem, a oni decydują czy u nich, czy w MiCenter.
-
Bootloader można odblokować, tutorial jest na forum... MIUIPolska jeszcze nie ma, będzie, kiedy? Nie wiem, w przyszłości, niedalekiej...
-
Przekopuje internet w każdą stronę, nigdzie nie widzę opinii, aby 616 się grzał nadmiernie, baa, nawet 405 jest bardziej chwalony i wyżej oceniany od 6200... A nie znalazłem aż 2 komentarze od użytkowników Moto X, że tam się coś niby robi ciepłe... Wow, szał. Reasumując... te procesory dla mnie są podobne... @Paciula chcesz grać w HS? Ja bym brał Redmi 3... Nie dość, że pograsz dłużej to różnicy i tak nie zauważysz...
-
Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś, potem znowu, a potem szukaj błędu w swoim rozumowaniu... Czy ja gdzieś napisałem, że TYLKO w grach? Bo ja nic takiego nie widzę. Chcesz komentować? Komentuj, ale wyrzucaj jakieś sensowne argumenty, bo jak na razie tworzysz niepotrzebną gówno-burze, nie dodając ani nic od siebie, ani nie pomagając w niczym autorowi. Zwykły spam. Dla mnie snapdragon 616 jest porównywalny z X10. Wyniki versusa mają zbliżone, na filmikach na YT, działa wszystko podobnie. Więc gdzie jest mój błąd? Wyrażam własną opinię, popieram ją argumentami. Twoja kolej "kolego".
-
Chwila, chwila, a co w tym jest nie tak? Rozmowa się ciągnie o codzienne stosowanie, nie interesuje mnie AnTuTu, bo to śmieć jakich mało. Wyniki na versus mają te same, z przewagą dla Snapa616, do tego aktualizacje do snapa jak i customy dużo szybciej dorwiesz. Nie gram w gry, więc grafiki nie porównuje, nie mam do czego i też o grafice nic nie pisałem.
-
Oba wydajnościowo będą podobne (większych różnic nie zauważysz). Przewagą Redmi 3 jest snapdragon, przewaga dlatego, że dużo łatwiej o aktualizacje androida, czy też custom ROMy .
-
Redmi Note 3 Pro/Prime gdzie kupie w Polsce?
Nezumi odpowiedział(a) na marchr temat w Kupno urządzeń Xiaomi
obstawiam 300-350$ (+VAT) za Mi5. U nas pewnie "najgorsza" wersja będzie w granicach 1600zł . Takie moje domniemania . -
robisz wipe (przywrócenie do fabrycznych), a następnie instalujesz MIUIPolska (i po instalacji, ja bym radził zrobić wipe znowu, tak na wszelki wypadek, jakby się jeszcze coś ostało...). Co do migracji z MIUIPolska -> CN, wydaje mi się, że można to zrobić na luzie przez updater.
-
To co masz nie jest to MIUI... wróć... Jest to MIUI przerobione przez jakiegoś chinolca z programami szpiegującymi, reklamami i innym syfem. Romy Stable, to romy stabilne, dev, deweloperskie(czyt. nowe funkcje, poprawki, zmiany, nie zawsze wszystko działa, ale na Mi4 zazwyczaj jak coś nie działa to jakiś totalnie nieistotny szczegół). Instaluj MIUIPolska 5.11.5 z naszej strony (Pobierz MIUI->Archiwum v7->5.11.5->Cancro). Ja sobie siedzę na andku 6.0 np. i u mnie lokalizacja baterii nie zjada... GPS włączony 24/7, dane mobilne od 7 rano do 2 w nocy (sterowane profilami). średnio 3dni telefon wytrzymuje na ~4h wyświetlacza.
