Amildor

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Amildor

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Podpinam się pod temat z błędem aparatu, chociaż przypadek nieco inny - podczas słabego oświetlenia pomieszczenia obiektyw aparatu generuje ciemne, pionowe pasy, które widoczne są zarówno na ekranie telefonu przed uchwyceniem zdjęcia, jak i już na cykniętej focie. Wiadomo o co może chodzić? Telefon z oficjalnej, polskiej dystrybucji.
 2. Całkiem ciekawy wątek. Skoro od tej gry telefony padają jak muchy, to trzeba się zastanowić, czy warto dalej w nią grać... Na moim Mi4 temperatury procesora wynoszą do 90* podczas grania. Baterii do 55*.
 3. Witam jestem posiadaczem Mi4 z romem 6.8.11 od MIUIPolska. Na moim telefonie występuje ten sam problem z poksami - 5 minut grania i telefon jest tak gorący, że nie da się go utrzymać dłużej w dłoni. 15 minut grania i temperatura baterii wynosi ponad 50 stopni celsujsza. W czym może tkwić problem?
 4. Spróbuję trochę podładować telefon, wydaje mi się, że wcześniej coś się stało i nie pobierał prądu pomimo podpięcia USB. Przynajmniej takie mam wrażenie po tym co opisałem w poście wyżej. EDIT: UDAŁO SIĘ! Po podładowaniu miflash znalazł telefon, sflashowałem nim Rom i.... Pełny sukces! Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego zwycięstwa
 5. W jaki sposób odpiąć baterię? Które to złącze ? EDIT: udało mi się odpiąć baterię, po jej ponownym wpięciu telefon zareagował. Świeci się dioda led kiedy tylko podłącze telefon do zasilania. PC przez chwilę widział go jako urządzenie qualcomm, próbowałem wgrać system miflashem, ale coś się zepsuło i aktualnie pc nie reaguje po podłączeniu telefonu doń.
 6. Nigdzie niestety nie mogę znaleźć tych testpointów. One znajdują się od strony wyświetlacza, czyli muszę całkowicie wyjąć płytę główną telefonu i odwrócić ją? To nie wiążę się z ponownym lutowaniem pewnych elementów? Bardzo dziękuję za zainteresowanie tematem
 7. Istnieje jakaś przystępna instrukcja jak wykonać testpoint na mi4? Na przykład ta: http://en.miui.com/thread-84580-1-1.html ? Aktualizacja: Telefon nie jest widoczny już przez komputer nawet jako nieznane urządzenie
 8. Witam serdecznie, zachęcony zmianą romu z MIUI 6.3.10 na IWAN's rom (głównie z przyczyny kilku irytujących błędów oficjalnego systemu) postanowiłem zmienić partycje systemowe w taki sposób, by działanie systemu było stabilne. Wszystko szło dobrze do momentu, kiedy próbowałem sformatować stworzone na nowo, większe partycje przeznaczone na system. Z poziomu TWRP wykonałem reboot do fastboot. Telefon niestety nie uruchamia się już w tym trybie. Nie widzi go miflash tool, komputer postrzega urządzenie jako: "Unknown USB device (Device Descriptor Request Failed). Oczywiście Mi4 nie reaguje, ekran ciągle czarny, brak jakiejkolwiek reakcji. Czy istnieje szansa, by poradzić sobie z tym problemem? Dziękuje z góry za wszelką pomoc i pozdrawiam.