-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Spróbuj jeszcze raz zrobić wipe.
-
Pewnie, że przyjmie... Czyli: 1. Nie zmienił 2. Zmienił i wpisuje coś źle.
-
ID jest ZAWSZE takie samo... to jest ID konta, nie telefonu... Samo wylogowanie się z konta Xiaomi nie usuwa powiązania konta z telefonem... Telefon nadal jest przypięty do tego konkretnego konta oraz numeru telefonu. Zaloguj się do kont,a które jest powiązane z danym urządzeniem... Tylko po co? Jeżeli ktoś zna swoje passy do Google i Xiaomi, to taka procedura całkowicie nie ma sensu... W tym 1 wypadku @Gaajson obstawiam coś nakręcił z kontami... Ja już sam się pogubiłem w tym co narobił... Przecież logowanie na swoje konto Xiaomi na telefonie nie wymaga NICZEGO prócz swojego hasła...
-
Czekaj, czekaj... za każdym razem jak robisz wipe, wylogowujesz się ze wszystkich kont? Gratuluje... To nic nie da, bo po resecie telefon nadal uważa, że jest przypięty tak długo, aż się ponownie nie zalogujesz... Zalogować się do konta? Innego wyjścia nie masz... Telefon musi mieć połączenie z siecią. Jeżeli nie pamiętasz hasła, to przywróć je przez stronę i.mi.com, wtedy najlepiej przełożyć kartę sim na chwilę do innego telefonu, odebrać sms z autoryzacją, zrestartować hasło, a następnie z powrotem przełożyć kartę do swojego telefonu i się zalogować...
-
Wymiana baterii, gorący telefon i antywirus.
Nezumi odpowiedział(a) na marus1991 temat w Serwis urządzeń
Spróbuj flashować system jeżeli masz odblokowany BL. Poradniki na forum... Ale mnie to wygląda na uszkodzoną baterię (nie ważne, że "oryginalna"... prawdopodobnie jest to bateria z jakiegoś rozbitka i też już swoje mogła przejść). -
używasz może karty SD lub Chrome?
-
Xiaomi A2 model M1804D2SG biały wyświetlacz z napisem androidone
Nezumi odpowiedział(a) na Lukasz_29Piekary temat w Problemy techniczne
To zanieś na rękojmię/gwarancję. Chyba, że chcesz się sam bawić we flashowanie softu na nowo i sprawdzanie, czy padł tylko system, czy jednak uszkodzenie jest w hardzie. -
Xiaomi A2 model M1804D2SG biały wyświetlacz z napisem androidone
Nezumi odpowiedział(a) na Lukasz_29Piekary temat w Problemy techniczne
Przytrzymaj Power i Vol+ i wykonaj wipe. Jeżeli po wipe nie wstanie, to polecam się zgłosić do sprzedawcy po rękojmię/gwarancję. -
Z tego co teraz czytam, to soft global kierowany na Europę to EEA i czymś tam się różni, niż "Global" w np Malezji... szczerze to pierwsze o EEA słyszę, muszę się w to mocniej wczytać . Strasznie to się wszystko pokomplikowało... kiedyś był Global i China i tyle...
-
Chyba kiedyś tak było, bo dev nie miał ukryte jakichś wpisów dot. root, ale aktualnie nie słyszałem nic na ten temat, a śledzę kilka for i sporo ludzi siedzi na devach.
-
dev możesz instalować na lock BL i płatności powinny śmigać. To nie jest root. Xiaomi prowadzi 2 linie softu, stabilną i betę(dev). Nic nie tracisz. Jest możliwość bootloopa, jeżeli coś pójdzie przy instalacji nie tak, ale to się zdarza bardzo rzadko, mimo to polecam zrobienie kopii do chmury Xiaomi, w razie problemów zawsze można wyczyścić i prawie wszystko sobie z chmurki przywrócić.
-
Dobry aparat i 600zł? Bez szans. Cudów się nie spodziewaj, ten aparat będzie co najwyżej przeciętny. Taki aparat znośny, znajdziesz dopiero w serii Redmi Note 7, który kosztuje aktualnie ~199-240$ (750-900PLN). Także polecam dozbierać do czegoś sensowniejszego, bo wydajnościowo Redmi 7 w normalnym użytkowaniu raczej niczego brakować nie będzie, natomiast nie nastawiaj się na jakiś cudowny aparat... Pamiętaj także, że kupując na Aliex musisz się upewnić jaką wersję kupujesz... Na wersji CN nie zainstalujesz np na lock BL softu globalnego.
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
a my mamy wywróżyć z fusów gdzie telefon kupiłeś i z jakim softem .
-
Więc masz oficjalną dystrybucję. Zgłaszaj na gwarancję/rękojmię... Prawdopodobnie padł system, ale istnieje także możliwość uszkodzenia czegoś w hardzie.
-
Jeżeli telefon kupowany w oficjalnej dystrybucji, to rękojmia/gwarancja. Bez odblokowanego BL nic nie zrobisz, możesz próbować odpalić recovery i zrobić wipe.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Czekaj na aktualizacje stable. Innego rozwiązania brak.
-
Moja wina, że mi się "Sigma" z bankiem kojarzy? xD Faktu to nie zmienia, że jeżeli działają płatności kartami po NFC, to moduł NFC działa poprawnie, a problem jest w samej aplikacji.
-
Próbowałeś płacić z włączoną aplikacją banku (nie musi być zalogowana, wystarczy ją odpalić)?
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Masz 2 opcje, dobijać sie do niego na nr telefonów podawane w aukcjach archiwalnych lub iść do rzecznika. Sklep nawet po likwidacji ma obowiązek przyjęcia zgłoszeń reklamacyjnych.
-
Podaj normalnie link do sklepu lub podaj nazwę, bez znaczenia. Jest szansa, że telefon jest z dystro np czeskiej, niestety, ale bez dowodu zakupu z danej dystrybucji raczej z żadną dystro i tak nic nie zrobisz.
