Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  2. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. 1. Od lat nie ma problemów z GPS w telefonach Xiaomi. 2. Sprawa była wielokrotnie poruszana na forum w czasach MIUI 5/6.
  3. Nezumi

    Szkło aparatu

    Samo odpadło? To gwarancja...
  4. Nezumi

    LTE 4G

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Litości... Porównujesz test 2 różnych sieci. Żeby mówić o problemie z urządzeniem, wykonaj ten sam test, pod ten sam BTS i z taką samą agregacją w tym samym momencie, bez tego, nie ma co w ogóle mówić o ew. problemie z urządzeniem, a co najwyżej problemem jest operator i zapchany nadajnik...
  5. Z tego co udało mi się ustalić, jest to jakiś błąd najnowszej aktualizacji wersji stabilnej. Trzeba czekać na patcha.
  6. Soft mamy zgadywać? O jakie aktualizacje też? Siedzę od roku na sofcie dev na Mi8, wszystkie powiadomienia działają poprawnie, nic się nie resetuje. Powiadomienia wyłączamy i w systemie i w aplikacjach.
  7. Nezumi

    Problem z mi band 3

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  8. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  9. Sieć tu nie ma nic do rzeczy, no i Play to właśnie ostatnio się sporo poprawił... Tutaj widać, że problem leży w sofcie, nic tylko czekać na aktualizację.
  10. Nezumi

    Brak opcji w ustawieniach

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. 1. Ustawienia posiadają szukajke 2. Jeżeli opcji brak, to wykonać możesz jedynie wipe z poziomu MiRecovery 3. Jeżeli po wipe dalej brak opcji, to masz rękojmię/gwarancję/14-30dniowy zwrot...
  11. Bez przesady, MiBanda 3 użytkuje od miesiąca, jeszcze nie miałem problemów z widocznością. Racja, w Słońcu nie jest tak wyraźna, ale bez większego problemu mogę odczytać wszystko na ekranie, a nadmienię także, że na zewnątrz zazwyczaj chodzę w okularach z polaryzacją i fotochromem...
  12. Gearbest posiada wysyłkę "PiorityLine" która zapewnia brak ovatowania. Magazyn nic nie zmienia. Jest to sklep w Chinach i podlega pod tamtejsze prawa, miejsce magazynu nie ma znaczenia. Gwara jest teoretycznie 12msc, ale w razie problemów unikają odpowiedzialności, a jeżeli nie wykupisz ich ubezpieczenia, to o zwrocie kasy, czy jakimkolwiek poziomie obsługi możesz zapomnieć. Bo to nie jest global widocznie, a może i jest, ale GB ma w nosie opisy? Bóg ich jeden wie... Możesz dostać wersje chińską z wgranym softem global i przejściówką zamiast ładowarki EU... Wersja (china, global, international etc... GB jest mistrzem w tworzeniu nowych "wersji" tego samego produktu), obsługa, gwarancja, rękojmia... Przy aktualnych cenach, sensu większego sprowadzania Mi9 z chin nie ma.
  13. Dość odosobniony przypadek. Zrób sobie kupię ustawień na chmurkę, do tego kopię MIUI, zgraj paczuszkę z kopią na PC. Gdy to zrobisz, przywróć fabryczne i sprawdź, czy trybi, jeżeli błąd będzie dalej, to gwarancja/rękojmia. Telefon jest już na rynku od roku i nikt takiego problemu nie zgłaszał.
  14. player którego używasz jest w wyjątkach oszczędzania baterii oraz zablokowany na "kłódeczkę"?
  15. Gwarancja/rękojmia. Jeżeli po fabrycznych fon dalej nie znajduje zasięgu, a przełożenie karty do innego fona rozwiązuje problem i karta sim tam działa poprawnie, to coś jest uszkodzone w hardzie A1.
  16. Popraw tytuł, bo pytasz o sporo więcej niż sam aparat. Temat przeniosłem do działu z porównaniem urządzeń. Czy odczujesz różnicę w aparacie i działaniu między Mi9 SE, a RN4x? Pewnie, że tak... Jeżeli masz zamówienie na Mi9 w x-komie, to radzę się z tego wycofać... x-kom od dłuższego czasu nie potrafi sobie załatwić dostawy Mi9, a te są już dostępne w sporych ilościach w większości sklepów... Np. bestcena ma za 2034zł, eMAG za 2041, a widzę też 2 mniejsze sklepy z cenami po ~1950...
  17. Nezumi

    Mi9 Szkło hartowane

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. 1. Takie pytanie powinno trafić do wątku ogólnego, czy też wątku o szkłach. 2. Co to za tytuł? 3. Wystarczy wejść w temat o szkłach, aby dowiedzieć się, czy przeszkadza, czy też nie.
  18. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  19. A nie dotykacie czasem dłonią gdzieś dołu ekranu? Bo jeżeli macie to w różnych apkach, na różnych klawiaturach, to... no troszkę niemożliwe. Jeżeli jesteście na 100% pewni, że problem nie jest z waszej winy, to próbujcie fabrycznych ustawień... Mi się coś takiego zdarzało, jak właśnie przy pisaniu nieuważnie dotykałem wnętrzem dłoni jednego z rogów ekranu u dołu... Odkąd bardziej uważam, ani razu nie pojawiło się ponownie.
  20. Nie. Inny dystrybutor, inny serwis.
  21. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  22. Nezumi

    mi 8 china a polski

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Wszelkie informacje masz na forum w już istniejących tematach, dodatkowo od takich pytań jest temat ogólny w dziale Mi8->Dyskusja.
  23. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Serio... wklejasz same screeny, bez żadnego opisu i sądzisz, że jest to ok?
  24. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...