Witam. Posiadam telefon Xiaomi A2 model M1804D2SG. W dniu dzisiejszym samoistnie załączył się biały ekran z napisem androidone. Nie można telefonu wyłączyć, ani też wykonać żadnej operacji. Po przytrzymaniu przycisku "power" + "vol -" pojawia się napis fastboot. Co też mogło się wydarzyć i co dalej? Z góry dziękuje za pomoc.