Skocz do zawartości

qjakub

Użytkownicy
  • Postów

    3
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia qjakub

Mitu

Mitu (1/14)

0

Reputacja

  1. Wiesz co wszystko działa po wykonaniu wipa więc dzięki ci za pomoc.
  2. Telefon był wzięty z PLAY więc nie wiem.
  3. Witam ostatnio po wyłączeniu telefonu nie mogę go z powrotem włączyć. To znaczy włącza się ekran z napisem MI i po kilku sekundach z powrotem się wyłącza i po sekundzie włącza na kilka sekund taki sam ekran i tak w kółko.Teraz po wćiśnięciu przycisku POWER telefon wydaje wibracje na sekundę i dioda powiadomień miga przez 3 sekundy. Nie wiem jak to naprawić .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...