happy

Użytkownicy
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About happy

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 11/29/1990

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdańsk / Biała Podlaska

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9 / LG G7 / S7 Ed

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. happy

  Szkło hartowane

  Mój NILLKIN H+ PRO po miesiącu pękł w dwóch miejscach od patrzenia także. Stanowczo omijać szerokim łukiem, śmieć. Nigdy nie miałem szkła tak słabej jakości, a miewałem szkła za 10 zł. Kasa w błoto.
 2. Tak, dokładnie. Oby! Świetne info. Jeśli zostanie wprowadzone i dodane do automatyzacji to świetna sprawa. Do użycia nie tylko przy kocie i kuwecie tylko w masie zastosowań.
 3. Według aplikacji są takie opcje więc raczej nie da rady
 4. Kwestia chyba niewykonalna ale dopytam - czy jest możliwość (może z innej apki?) ustawienia automatyzacji czujki ruchu z odkurzaczem tak aby odkurzał on konkretnie zaznaczony obszar? Z poziomu appki jest tylko opcja włączenia odkurzacza (ale wtedy jak wiemy, leci on całym cyklem czyli odkurza całe mieszkanie a nie przykładowo zaznaczoną strefę) Docelowo: Czujka ruchu obok kuwety i po wyjściu z niej kota odkurzacz odkurza strefę dookoła kuwety (tylko tu jest niestety problem bo z appki tego w ten sposób nie wyzwolimy)
 5. Mam tę samą sytuację ale na grupie na FB uzyskałem odwrotną odpowiedź? Czy na oficjalnym Smart Secie z mi-home.pl da się dodać coś innego na serwerze EU/PL niż to co jest standardowo w zestawie? Czy ten Twój sposób dotyczy tylko tej modowanej wersji appki? Chciałbym dodać czujnik wilgotności i temperatury - ten który jest w appce aktualnie czyli ten od Aquara ale podobno nie da się tego zrobić bo sama bramka nie widzi innych elementów niż te, które oryginalnie są w zestawie?
 6. Panowie, startuje z tematem i mam kilka pytań do was: Mam Smart Set z mi-home.pl i chciałbym się upewnić co do funkcjonalności dodatkowych czujników/modułów na polskim serwerze. Czy z Hubem z tego Smart Setu (DGNWG05LM) będą działać wyłącznie te moduły, które są "widoczne" na polskich serwerach (czyli praktycznie tylko te, które są w zestawie) czy będą działać wszystkie? Przykładowo - Czujnik temperatury i wilgotności nie jest widoczny w aplikacji na PL serwerze i nie mam pewności, czy będzie to działało: https://allegro.pl/oferta/xiaomi-mijia-czujnik-temperatury-i-wilgotnosci-7932423791
 7. Dziwny jest ten problem. U mnie po aptx (zwykłym, nie hd) w beyerdynamicsach łączy się bez problemu bez jakichkolwiek zmian.
 8. Nigdzie w Polsce nie widzę jeszcze 20W dostępnej legitnie z FV za normalną kasę. Na allegro jakieś Janki biznesu opylają za ~ 350 zł i ludzie to biorą
 9. Podsumowując - prawdopodobnie problemem jest samo NFC w Mi 9 i kompatybilność z aplikacjami. Sigma Link nie działa ale ta appka jest tak shittowa, że w przypadku wielu telefonów po prostu transfer po NFC nie działa. Płatności mobilne działają po aplikacji Millenium z praktycznie 10 centymetrów. Nie działa za to podwójna weryfikacja tokenem Yubikey Google / Facebook, obojętnie jak. Działa dopiero podłączenie po USB tokenu pod telefon z obowiązkowym włączeniem debuggowania USB z opcji programistycznych.
 10. Nie sprawdziłem jeszcze ale o dziwo - Android Beam bazujący na NFC działa. Może jest jakaś niekompatybilność z Sigma Link vs Mi 9 mimo poprawnych uprawnień.
 11. Właśnie tak mam ustawione od początku prawie, niestety nie działa. Żadne z ustawień z "Układ zabezpieczający" nie powoduje poprawnego działania.
 12. Hej, Mi 9tka z polskiej dystrybucji - od początku mam problem z NFC, które tak faktycznie prawdopodobnie nie działa w ogóle. Nie chodzi o Google Pay, chodzi o zwykłe używanie NFC przykładowo z Sigma Linkiem (do synchronizacji licznika) Przy włączonym NFC i poprawnych uprawnieniach do aplikacji nie ma żadnej reakcji. Ktoś ma taki problem? Nie znalazłem w sieci podobnego przypadku bo Mi 9tek mało jeszcze jest.
 13. Czy tylko ja mam problem z oryginalną ładowarką z zestawu MDY-08-EI, która działa mi tylko z oryginalnym kablem? Z kablami aukey sensownej jakości nie ładuje w ogóle - zero reakcji.
 14. Powiem wam, że dzisiaj o 18:00 normalnie kupiłem Mi 9 128 Niebieską w Mi Store w Gdyni. Na moment zakupu były jeszcze dwie takie sztuki więc ogólnie da się wyrwać Mi 9 stacjonarnie (o dziwo)