-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
prośba o pomoc- zdjada baterie w oczach - radio komórkowe
Nezumi odpowiedział(a) na DaimonFrey temat w Kosz
Soft z lutego 2017r... Zaktualizuj i zobacz.... Zjadanie baterii przez sygnał sieci zazwyczaj spowodowane jest słabym zasięgiem... -
Jeżeli SMS wychodzą, to raczej nie wina telefonu.. dzwoń człowieku na BOK i popraw ten tytuł, bo temat w koszu wyląduje... Jak wrócisz na soft producenta, to pożegnaj się z zasięgiem LTE/H...
-
Gdzie tel kupiony? Nie ma na liście apek w telefonie żadnej podejrzanej? Najbezpieczniej będzie chyba flashować soft od 0.
-
Brak usług Google, nie działa dotyk w TWRP
Nezumi odpowiedział(a) na milva11 temat w Problemy techniczne
Niekiedy wystarczy odczekać dłuższą chwilę i dotyk zaczyna działać. -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Brak usług Google, nie działa dotyk w TWRP
Nezumi odpowiedział(a) na milva11 temat w Problemy techniczne
Spróbuj ponownie zainstalować aktualizacje 8.3.2 dla MiNote 3. -
Odpalić wykresy w MIUI w dziale Baterii i sprawdzić co dokładnie pożera ją i czy telefon w ogóle wchodzi w DS.
-
Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
@mersik11 różnica w marży sklepu, dystrybutorze, umowach, januszostwie etc. Kup tam, gdzie Ci najbardziej odpowiada... Na aze w tej cenie jest już niedostępny.
-
Sprawdzić co muli fona? Root + WLD i do przodu...
-
Redmi 4 Pro bez Nougata - za słaby procesor??
Nezumi odpowiedział(a) na Vergiliusz temat w Dyskusja ogólna
To raczej nie ma znaczenia, fingerprint działa od 6 w górę w IKO, więc jeżeli nie łapie, to jest coś na telefonie, co IKO wykrywa jako "zagrożenie" i nie pozwala użyć fingerprint do odblokowania. -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
@mifanboy Nie wiem, czy czasami wersja "global prosto z fabryki" nie jest dostępna TYLKO na Mi-home.pl i w sklepach biorących sprzęt od ABCData. Wersja International, to wersja wypuszczana na rynek indyjski z tego co pamiętam, więc zazwyczaj ma global już wgrany i tak. Chińska to po prostu chińska, z tym wyjątkiem, że jeżeli kupisz wersję np. operatorską to może się zdarzyć, że nie będzie łapać zasięgów w PL. Wydaje mi się, że nie opłaca się dopłacać do Global'a, chyba, że na prawdę zależy Ci na prawach konsumenta w UE (14dni na zwrot, rękojmia, gwarancje etc.).
- 5 odpowiedzi
-
- goldway
- aliespress
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Wymieniać baterię... 4100mAh? W telefonie z Unibody, z niewymienną baterią... Zamiast zainwestować w Powerbank? Nie widzę sensu i logiki tutaj... Porównywać badziewnego szajsunga z touchwizem, czy innym syfem mającego 2000mAh, do 4x z 4100mAh... No nie mogę... Na forum są także takie tematy: prawie 700 odpowiedzi dot. baterii w tym modelu...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_684710.html?wid=91 Proszę bardzo, z magazynu w Polsce, czas: 5-7dni z GW4 (magazyn w Polsce). Wersja IE i CN niczym się nie różnią, prócz softu wgranego na starcie.
- 5 odpowiedzi
-
- goldway
- aliespress
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Jeżeli nie ma nigdzie uszkodzeń mechanicznych (obita ramka, pęknięcia, zarysowania), to powinno przejść na gw.
-
Tutaj nie ma nic dziwnego.. Promka ma już ponad 24h, co więcej, promka jest także przez stronę internetową, więc obstawiam, że ludzie sobie zaklepali co się dało... Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
-
1. Próbowałeś po prostu zrestartować? 2. Próbowałeś instalować soft ponownie? 3.Zaktualizowałeś apki, aby te działały z oreo? 4. Wpływ na to mogą mieć wszelkie modyfikacje, jak Magisk...
-
Twój wątek nie spełnia regulaminu, który obowiązuje w dziale giełda. Masz 48h na poprawienie treści / tematu zgodnie ze wzorem, w przeciwnym wypadku wątek zostanie usunięty.
-
http://lmgtfy.com/?q=Android+dziennik+zdarzeń Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Mnie to wyglada, jakby router blokowal porty Mi6... Nie laczysz sie czasem przez jakies sieci goscinne etc?
