Jump to content

believer

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About believer

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zainstalowałem i nie działa, nie robi skrótu na pulpicie do uruchomienia, jak też ktoś napisał w komentarzu, ustawiłem auto start aplikacji i się nie uruchamia, jak odpalić tapetę jak nie ma skrótu uruchamiającego? w animowanych tapetach jej nie ma, a niby pokazuje, ze zainstalowana.
 2. Ok poszukam, ale tak naprawdę to mi chodziło o te animowane tapetki i to są chyba androidowe, a nie miui, tam były black whole, dymki i coś tam jeszcze, w miui 9 nie ma żadnej animowanej tapety, ściągnąłem ze sklepiku różne, ale mają duzo reklam, różnie działają , niektóre sie wyłączają, a tamte działały, dymki miałem ustawione na pulpicie. znalazłem to https://play.google.com/store/apps/details?id=org.cklabs.lwp.bubbles&hl=pl spróbuję w domu po pracy, bo wpisywałem dymki a to CKLabs Bubbles LWP
 3. dzięki za odp, ale ja mam telefon nie zrootowany, tylko taki dosyć świeży ze sklepu/na gwarancji i jak podłączę do komputera to tego root/system/media nie widać...
 4. Nie umiem zmienić tytułu tematu, który założyłem wcześniej, to ujmę to w inny sposób: gdzie znajduje się folder z wbudowanymi tapetami w Redmi 4a w Miui 8 i w Miui 9? Chodzi mi gdzie znajdują się te tapety jak się podłączy telefon do komputera?, bo szukałem i nie znalazłem. Po zaktualizowaniu do 9 zniknęły mi tapety, które miałem w 8, mam jeszcze jeden telefon z 8 i bym podłączył do kompa i skopiował do drugiego tego z 9.
 5. Prosiłbym o pomoc kogoś bardziej doświadczonego, mam Redmi 4a, miałem do wczoraj Miui 8.5 zaktualizowałem do 9 i zniknęły mi tapety, w tym animowane dymki, które miałem ustawione i inne tapety, które były w 8. Czy istnieje możliwość skopiowania starych tapet, w tym animowanych, z telefonu z Miui 8? bo podłączyłem telefon pod kompa i ani w starym Miui ani w nowym nie mogę znaleźć folderu z tapetami. Czy jest to możliwe jakoś zrobić? Ewentualnie proszę o przeniesienie mojego tematu gdzie indziej, bo nie znalazłem działu POMOC.
×
×
 • Create New...