Skocz do zawartości

Netoper

Użytkownicy
  • Postów

    5 079
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    75

Treść opublikowana przez Netoper

  1. Jeśli fona nie masz z chińskiej dystrubucji to spokojnie można blokować bootloadera. Inna sprawa że NFC działa niezależnie od statusu bootloadera. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  2. Tu znajdziesz https://geekdoing.com/forums/amazfit-zepp.56/ Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  3. No to żeś soki wycisnął z fona Na Twojej liście jest kilka apek które mi się nie rzuciły w oczy ( albo nie pamiętam) na listach innych czyścicieli, jutro na spokojnie sobie jeszcze pozerkam na te Twoje co ich nie kojarzę i spróbuję o nich znaleźć info od czego są, jakby co to będę dopytywał Cię o szczegóły jak mnie wujek Google zawiedzie Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  4. Rn8pro jest ciężkawe do modyfikacji, ja sam ze 3 razy ucegliłem zanim poszło twrp i root. Z drugim egzemplarzem żony już się tak nie babrałem, wrzuciłem rom Indonezja a śmieciowe apki potraktowałem programem do debloatingu. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  5. Nie wiem od czego ma być ta kropka ale wygląd i funkcje ekranu blokady zależą od motywu i jego konfiguracji. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  6. Pisałeś o domenie int a nie o poczcie interii. Skoro już wyjaśnione podstawy to teraz opisz na czym polega ten brak akceptacji. . Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  7. Bo zapewne domeny rządowe mają większą ochronę niż publiczne w silnikach (kodzie) for. Dodatkowo nie każda organizacja życzy sobie aby ich domeny były używane do prywatnych zabaw. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  8. Co do błędu to nie wpływa na system, aby się nie pojawiał trzeba w skrypcie wyciąć linijkę sprawdzająca status fastboota. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  9. Napisz do @Acid a, czy jest w ogóle możliwość żeby to serwis ogarnął, bo samodzielnie to czarno widzę odzyskanie imei. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  10. Co do zdjęć i wyświetlacza to miałem ten komfort że wszystkie 4 fony miałem obok siebie, najlepiej wychodzi z wyświetlaczem realme 8pro, x3pro mial niby jakby intensywniejsze kolory niż x3nfc ale jakaś taka dziwna poświata na niskim podświetleniu ( może miałem egzemplarz z fabrycznie gorszym wyświetlaczem) Foty bezapelacyjnie realme 8pro, barwa nasycenie ilość szczegółów, np jakość liści na drzewie. PocoX3 pro najwydajniejszy z nich przyjemniej chodziły mapy google czy agar.io, ale właśnie kosztem baterii. Bateria najdłużej wytrzymuje mi w x3nfc soty do 8 godzin na 50 używania. przy takim samym uzywaniu x3pro soty poniżej 7 i całość 40. NFC nie udało mi się zabić w jeden dzień roboczy, pro niestety na wieczór trza było ładować. Żeby realme 8pro nie trza było ładować codziennie przy moim używaniu to by ono zostało bo mimo że niby procesorem słabszy od pocox3 pro, to nie mając tego drugiego w ręku nie jest to w codziennym używaniu jakoś zauważalne, no ale w realme sama nakładka lżejsza A zwykle realme 8 patrząc w parametry będzie najsłabsze z nich jeśli chodzi o wydajność, ciężko wyczuć jak z baterią czy przebiłby NFC, bo ma amoleda, no i kwestia fot. Za zwykle realme nie dałbym więcej jak 750zł. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  11. Jak udało Ci się uceglić ? W jaki sposób, czym żeś robił zmianę romu? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  12. Jeśli to jest zwykle realme8 na MediaTeku to wydajniejszy będzie pocoX3pro z tym że kosztem baterii. Ja mam realme 8pro (snapdragon) i poco X3NFC Z plusów realme8pro: płynniejsze działanie, nie jest powalająca różnica ale bardziej responsywny, może przez to że nakładka zdecydowanie lżejsza niż MIUI, Wyswietlacz ładniejsze kolory, odcienie, wyraźniejsze obrazy. Aparat zdecydowanie lepszy niż w poco x3nfc, więcej szczegółów oddaje lepsza barwa kolorystyczna. Z minusów, we wrześniu łachudry zablokowali możliwość odblokowania bootloadera i jak się trafi wadliwa aktualizacja to nie ma opcji cofnięcia się , a trafiła się i trza było miesiąc czekać na naprawienie . Bateria krócej trzyma ( o jakieś 10-15% czasu) niż w pocoX3 NFC, ale lepiej niż rn8pro. przez tydzień miałem pocoX3 pro więc za dużo o nim nie powiem, ale zdyskwalifikowała go bateria, trzymała mi jak rn8pro, wyświetlacz odczuwalne słabsze oddawanie kolorów/ostrosci, jakieś nieswoista barwa, foty na poziomie pocoX3 NFC, jeśli chodzi o płynność/moc to na plus na x3pro, nie było to jakieś mocne, ale jakby elastyczniej chodziło. Zwykle realme8 będzie słabsze od poco x3pro, Dla mnie podstawą jest bateria, wyświetlacz płynność systemu foty cena, i dlatego jako roboczy został x3nfc Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  13. Czym wyższa waga tym zasięg krótszy, a w specyfikacji zasięg jest podawany tak jak spalanie w samochodach, optymalna temperatura, bezwietrznie, płaski teren, jednostajna prędkość bez ruszania że świateł i właśnie waga, nie pamiętam dla jakiej wagi podają zasięg ale coś mi świta że dla 70(?) 75(?) kg. Więc przy obecnych warunkach i obciążeniu może być ciężko uzyskać 15 km na jednym ładowaniu. A co do uszkodzenia, to sama rama ciężar wytrzyma, ale czym większe obciążenie to szybsze zużywanie np łożysk, hamulcy, no i większe obciążenie szybsze zużywanie się samego akumulatora Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  14. Fony po oczyszczeniu ze śmiecia faktycznie przyspieszają i jest poprawa na baterii, tylko że jeśli jest tak jak Kacper pisze, że w X3 też są dynamiczne partycje to o bootlopa bardzo łatwo. Ja ostatnim którym się bawiłem dogłębnie to rn8pro i tego łajze ze 3, 4 razy ucegliłem przy wyrywaniu apek z systemu, nie wiem czy to kwestia dynamicznych, czy mediateka ale w końcu zrobiłem co chciałem. Z X3 tak się nie bawiłem już bo czasu mało i cierpliwość z wiekiem maleje Jedynie jak pisałem root dla zabawy, magisk, i tyle, nie mam już cierpliwości bawić się z modułami, ukrywaniem modyfikacji żeby apki bankowe się nie buntowały, więc po zabawie wgrałem rom Indonezja i cybercatem ( tak, wiem że to nick ) powywalałem to co uważałem za zbędne i hula przyjemniej niż drugi X3 który jest bez czyszczenia. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  15. Ściągasz minimalAdb, ja używam w wersji portable. Folder że skryptem najlepiej umieścić bezpośrednio na C, do tego folderu wrzucasz apki które chcesz instalować, odpalasz skrypt podłączasz fona no i działasz. A polecenia no to musisz wyszukać, w artykułach o debloatingu są podawane jakimi odinstalowuje się apke, jakimi zamraża jakimi instaluje. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  16. Jak nagle , z siebie, jak nic nie kombinowałeś to możliwe że po prostu certyfikacja się skończyła dla tego romu, czy coś w google grzebią i schrzanili. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  17. Poleceniem z konsoli adb. Format/ składnię polecenia w google poszukaj bo nie pamiętam. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  18. Hmm, ja przez przypadek oprócz czyszczenia podręcznej dałem wyczyszczenie danych no i wykasowało też SMSy, tylko nie pamiętam w którym fonie ale na pewno w którymś Xiaomi. Jeszcze jedna sprawa używasz apki SMS czy przez chat? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  19. Rom fabryczny w formacie fastboot (tgz) i wgranie miflashem. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  20. A wyczyszczenie wszystkich danych we właściwościach apki SMS? Tylko że to skasuje zapisane smsy. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  21. A próbowałeś ustawić inny plik dźwiękowy? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  22. A w historii połączeń jest odnotowane? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  23. Spróbuj wrzucić inną wersję twrp. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  24. A kto Ci te baterie wymieniał i na jakie? Jakiej firmy? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  25. U mnie jak wyłączałem volte to działała identyfikacja, przy załączonym nie identyfikowało, żadnych cudów z edycją modemu nie robiłem. Fony w sieci plusa. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...