Skocz do zawartości

Netoper

Użytkownicy
  • Postów

    5 079
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    75

Treść opublikowana przez Netoper

  1. Mam 2 rn8pro jeden na romie EU drugi na Indonezji i kurcze migła mi opcja wycisz po pierwszym dzwonku, ale w którym to nie kojarzę, a na razie oba fony we fabryce i nie mam jak podejrzeć. Próbowałeś wyczyścić pamięć i dane w dialerze? Może coś się zakrzaczyło Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka Edit Z tym że oba fony na andku 10
  2. Netoper

    Bateria

    Na wykresie widać że wifi cały czas pompuje, wyłącz wifi i zobacz czy będą okresy uśpienia. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  3. Czy na fabrycznym launcherze też znika? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka Edit. Może wystarczy oczyścić pamięć podręczną tego CMM.
  4. Nie masz przypadkiem ustawionego - wycisz po pierwszym dzwonku? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  5. A sprawdzałeś jak jest na fabrycznym? Jeśli będzie ok to zgłoś devowi że występuje taki problem. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  6. Jakiego launchera używasz? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  7. Netoper

    Utrata passy

    Wyniki zapisywane są właśnie w chmurze a nie w aplikacji, przykładowo po zmianie telefonu i uruchomieniu mifit, wyniki są ściągane z chmury. O ile nie ma problemu z serwerami czy danymi leżącymi na serwerze Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  8. To jest zależne od podejścia samego Xiaomi, jeden sprzęt jedno miejsce w chmurze. Nie ma sumowania danych z dwóch sprzętów. Tu nie ma możliwości czegoś na zasadzie jak synchronizacja kontaktów czy fotek. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  9. W opasce nie ma takiej możliwości. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  10. Przyczyną? Np to że akumulator tak się wyładował że nie jest wykrywany. Może zbiegiem okoliczności gniazdo ładowania padło, może zabrudzone. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  11. A jaki masz obecnie rom? Jakie konkretnie masz błędy Format? Znaczy się przywrócenie do ustawień fabrycznych? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  12. Instalujesz tak jak w innych modelach Xiaomi. Zmiana romu tylko przez aplikację miflash, w niej jest wybór czy chcesz pozostawić otwarty bootloader czy zamknąć. Rom indonezyjski ma w sobie apki od xiaomi w przeciwieństwie do romu na EU. Gwarancja nie przepada jeśli w telefonie jest zainstalowany oficjalny rom Xiaomi, a takim jest między innymi indonezyjski. To tak w skrócie bo obszerne wskazówki są już opisane w poradnikach na forum. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  13. A no to kicha, bo myślałem że problem jest w tym że w romie CN siedzi chińska apka motywów, i jak ją się nadpisze to wskoczy normalny język. A tu wychodzi że sama struktura romu wymusza język chiński? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  14. Pobierz apkę motywy z apkmirror. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  15. A na jakim konkretnie romie? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  16. Próbowałeś na zapiętej ładowarce ? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  17. No ale co polecasz każdemu? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  18. Pobierz apke z apkmirror i zobacz czy zaskoczy. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  19. Może przykładowo pamięć się zdegenerowała i mimo że rom ładnie się wgrał to w czasie używania uszkodzone sektory gubią dane. To tak przykładowo. Spróbuj zainstalować jakąś starszą wersję romu jakby Ci się ponownie wyłożył obecny soft. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  20. T-Mobile padło wtedy bo Ddos-em oberwali. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  21. Może jakieś uszkodzenie sprzętu... Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  22. U mnie na andku 10 rom Indonezja zero jakichkolwiek problemów. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  23. Wrzuć folder z miflashem i romem bezpośrednio na dysk C, i usuń w nazwie podkreślnik przed MI . Upewnij się że do flashowania nie używasz portu USB3 Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  24. A co za programu używasz do flashowania? Rom pobrałeś w wersji fastboot? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka Edit, już widzę co za program, pobierz normalne miflash
  25. Czy do telefonu był dołączony dowód zakupu i karta gwarancyjna? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...