Skocz do zawartości

radier

Użytkownicy
  • Postów

    431
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Treść opublikowana przez radier

  1. Ja dwuletniego RN4x 3/32GB puściłem za 380 zł miesiąc temu.
  2. W cenie oficjalnej lepiej poszukać Mi 8 lub Mi Mix 2s. Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
  3. Raczej nieopłacona licencja albo coś. Czyli trzeba przyjąć, że nie działa.
  4. No bateria to jego największą wada. Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
  5. https://www.tabletowo.pl/cena-xiaomi-mi-9-se-w-europie https://proline.pl/smartfon-xiaomi-mi-9-se-6-64gb-black-polska-dystrybucja-p1349094 Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
  6. radier

    Temat o ładowarkach

    To miernik na USB i aplikacja do jej obsługi, a nie jakieś softwarowe pseudo mierniki dla dzieci. Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
  7. A może jednak agregacja działa? Będę testował dalej. Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
  8. Dziś taki wynik. Bez agregacji IMO lepiej nie będzie. Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
  9. Niewiedzą... Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
  10. U mnie póki co taki najlepszy wynik: Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
  11. Czy ekrany AMOLED z wcześniejszych modeli Mi były podatne na wypalanie? Czekam na Mi 9 SE Global, którego bym używał na pewno min 2 lata. Zastanawiam się, czy ekran przeżyje taki okres czasu bez szwanku. Nie gram na telefonie, głównie czytam treści.
  12. A jakieś lepsze wyniki speed test miałeś w tych lokalizacjach?
  13. Mod w wersji takiej jak ostatni używany oryginał.
  14. Dokładnie tak. ja zegarek kupiłem w oficjalnej polskiej dystrybucji. Oficjalny MiFit i aktualizacje, potem gadgetbridge i wgranie pogrubionej czcionki PL, potem zmodowany MiFit i restart telefonu. Kolejne aktualizacje nie powodują usuwania wcześniej wgranej czcionki.
  15. Raczej nie. Sprawdziłem na Mi 8 i było ok.
  16. W sensie, że fizycznie miałem okazję to sprawdzić. Kapujesz teraz?
  17. Dzięki za rady. Ja natomiast polecam kupić jakiś miernik. Ja posiadam Ruideng UM34C. Szwagier ma RN5. Na ładowarkach S5 i S9 od Blitzwolf ładuje niewiele ponad 10W. Dla porównania power bank 10000 od Xiaomi wspiera QC 2.0 I ładuje elegancko 9V 2A 18W.
  18. radier

    Redmi 7

    Ta druga to wartość minimalna. Zawsze tak podają wartości.
  19. Byłem w mi store pomacać RN7. Szału nie było. Telefon czysty, a animacje chrupały. Nie to co Poco F1 obok. Co do polaryzacji to RN7 ciemnieje w poziomie, a Poco jak wiadomo w pionie.
  20. To może ja się podzielę swoimi wrażeniami z działania GPS. Zegarek kupiłem z myślą o zapisywaniu trasy podczas jazdy rowerem. Jako, że zakupu dokonałem w październiku były już nie jako po sezonie. Zegarek został sparowany z oficjalną aplikacją MiFit wówczas w wersji 3.5.4. Aktualizacja Firmware. Potem by mieć powiadomienia SMS i identyfikację połączeń przychodzących wgrałem tylko polską pogrubioną czcionkę i zainstalowałem MiFiT zmodyfikowany. W zeszłym tygodniu zmieniałem telefon, więc przy okazji wgrałem najnowszy MiFit 3.5.8 ze Google Play, zaktualizowałem, potem okazało się, że jest nowsza wersja 3.5.9, którą zainstalowałem z APK i zaktualizowałem zegarek po raz kolejny. Wróciłem do wersji modowanej i wczoraj postanowiłem sprawdzić działanie GPS podczas krótkiego spaceru. FIX złapał w niecałą minutę. Zapis trasy idealny jak po sznurku. Jestem zdania, że jak mniej się grzebie z różnymi apkami i wgrywaniem resów, modów, gps'ów to wówczas problemów nie ma.
  21. U mnie tez bez zarzutu.
  22. Patrząc na polską cenę Mi 9 ja bym czekał. Tylko z wersją SE i global było różnie. Mi 8 SE chyba do nas nie trafiła?
  23. radier

    Redmi Note 7 czy inny?

    Alternatywnie do RN7 jest Mi 8 lite. Cena zbliżona. Muszę o nim coś poczytać.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...