radier
Użytkownicy-
Postów
431 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
2
Treść opublikowana przez radier
-
Mi 9 SE - pytania ogólne - wątek zbiorczy
radier odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
Ja dwuletniego RN4x 3/32GB puściłem za 380 zł miesiąc temu. -
Mi 9 SE - pytania ogólne - wątek zbiorczy
radier odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
W cenie oficjalnej lepiej poszukać Mi 8 lub Mi Mix 2s. Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka -
Brak agregacji LTE w Play (LTE-A / LTE Advanced)
radier odpowiedział(a) na SkullScorp temat w Problemy techniczne
Raczej nieopłacona licencja albo coś. Czyli trzeba przyjąć, że nie działa. -
Mi 9 SE - pytania ogólne - wątek zbiorczy
radier odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
No bateria to jego największą wada. Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka -
Mi 9 SE - pytania ogólne - wątek zbiorczy
radier odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
https://www.tabletowo.pl/cena-xiaomi-mi-9-se-w-europie https://proline.pl/smartfon-xiaomi-mi-9-se-6-64gb-black-polska-dystrybucja-p1349094 Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka -
To miernik na USB i aplikacja do jej obsługi, a nie jakieś softwarowe pseudo mierniki dla dzieci. Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
-
Brak agregacji LTE w Play (LTE-A / LTE Advanced)
radier odpowiedział(a) na SkullScorp temat w Problemy techniczne
A może jednak agregacja działa? Będę testował dalej. Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka -
Brak agregacji LTE w Play (LTE-A / LTE Advanced)
radier odpowiedział(a) na SkullScorp temat w Problemy techniczne
Dziś taki wynik. Bez agregacji IMO lepiej nie będzie. Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka -
Niewiedzą... Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
-
Brak agregacji LTE w Play (LTE-A / LTE Advanced)
radier odpowiedział(a) na SkullScorp temat w Problemy techniczne
U mnie póki co taki najlepszy wynik: Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka -
Czy ekrany AMOLED z wcześniejszych modeli Mi były podatne na wypalanie? Czekam na Mi 9 SE Global, którego bym używał na pewno min 2 lata. Zastanawiam się, czy ekran przeżyje taki okres czasu bez szwanku. Nie gram na telefonie, głównie czytam treści.
-
Brak agregacji LTE w Play (LTE-A / LTE Advanced)
radier odpowiedział(a) na SkullScorp temat w Problemy techniczne
A jakieś lepsze wyniki speed test miałeś w tych lokalizacjach? -
Amazfit BIP, firmware GPS Sony wersja 15974 - problemy
radier odpowiedział(a) na walek75 temat w Amazfit BIP
Mod w wersji takiej jak ostatni używany oryginał. -
Czy RN5 ma gorilla glass oraz Quick Charge
radier odpowiedział(a) na VICTOREK temat w Dyskusja ogólna
Jesteś żałosnym trollem. -
Amazfit BIP, firmware GPS Sony wersja 15974 - problemy
radier odpowiedział(a) na walek75 temat w Amazfit BIP
Dokładnie tak. ja zegarek kupiłem w oficjalnej polskiej dystrybucji. Oficjalny MiFit i aktualizacje, potem gadgetbridge i wgranie pogrubionej czcionki PL, potem zmodowany MiFit i restart telefonu. Kolejne aktualizacje nie powodują usuwania wcześniej wgranej czcionki. -
Raczej nie. Sprawdziłem na Mi 8 i było ok.
-
Czy RN5 ma gorilla glass oraz Quick Charge
radier odpowiedział(a) na VICTOREK temat w Dyskusja ogólna
W sensie, że fizycznie miałem okazję to sprawdzić. Kapujesz teraz? -
Czy RN5 ma gorilla glass oraz Quick Charge
radier odpowiedział(a) na VICTOREK temat w Dyskusja ogólna
Dzięki za rady. Ja natomiast polecam kupić jakiś miernik. Ja posiadam Ruideng UM34C. Szwagier ma RN5. Na ładowarkach S5 i S9 od Blitzwolf ładuje niewiele ponad 10W. Dla porównania power bank 10000 od Xiaomi wspiera QC 2.0 I ładuje elegancko 9V 2A 18W. -
Ta druga to wartość minimalna. Zawsze tak podają wartości.
-
Byłem w mi store pomacać RN7. Szału nie było. Telefon czysty, a animacje chrupały. Nie to co Poco F1 obok. Co do polaryzacji to RN7 ciemnieje w poziomie, a Poco jak wiadomo w pionie.
-
Czy RN5 ma gorilla glass oraz Quick Charge
radier odpowiedział(a) na VICTOREK temat w Dyskusja ogólna
Guzik ma a nie quick charge. -
Amazfit BIP, firmware GPS Sony wersja 15974 - problemy
radier odpowiedział(a) na walek75 temat w Amazfit BIP
To może ja się podzielę swoimi wrażeniami z działania GPS. Zegarek kupiłem z myślą o zapisywaniu trasy podczas jazdy rowerem. Jako, że zakupu dokonałem w październiku były już nie jako po sezonie. Zegarek został sparowany z oficjalną aplikacją MiFit wówczas w wersji 3.5.4. Aktualizacja Firmware. Potem by mieć powiadomienia SMS i identyfikację połączeń przychodzących wgrałem tylko polską pogrubioną czcionkę i zainstalowałem MiFiT zmodyfikowany. W zeszłym tygodniu zmieniałem telefon, więc przy okazji wgrałem najnowszy MiFit 3.5.8 ze Google Play, zaktualizowałem, potem okazało się, że jest nowsza wersja 3.5.9, którą zainstalowałem z APK i zaktualizowałem zegarek po raz kolejny. Wróciłem do wersji modowanej i wczoraj postanowiłem sprawdzić działanie GPS podczas krótkiego spaceru. FIX złapał w niecałą minutę. Zapis trasy idealny jak po sznurku. Jestem zdania, że jak mniej się grzebie z różnymi apkami i wgrywaniem resów, modów, gps'ów to wówczas problemów nie ma. -
U mnie tez bez zarzutu.
-
Patrząc na polską cenę Mi 9 ja bym czekał. Tylko z wersją SE i global było różnie. Mi 8 SE chyba do nas nie trafiła?
-
Alternatywnie do RN7 jest Mi 8 lite. Cena zbliżona. Muszę o nim coś poczytać.
