Skocz do zawartości

pawelt

Użytkownicy
  • Postów

    466
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Treść opublikowana przez pawelt

  1. Tak jak pisałem nadal obstawiam kabel i tak jak napisałem na pw powtórzę Niestety nawet te trzy kable nie rozwiązują problemu bo kable się często psują i nie osiągają wyznaczonych parametrów do szybkiego ładowania. Musisz pogrzebać i poszukać kable z wymaganymi parametrami tak jak napisałem albo na 15 W i wyżej albo do qc 3.0. Sam używam baseusa z funkcją power-off(jak naładuje rozłącza ładowanie i co jakiś czas sprawdza czy nie trzeba doładować duża oszczędność prądu i baterii) i ładowaniem qc 3.0 albo innych firm jak np usams itp Bo kabel to mały mikrokomputer ma procesor sterujący itd niestety oryginalne dołączane są najczęściej beznadziejne i bardzo szybki się psują. Poszukaj jak nie na ali to na allegro porównując typ do tych z ali bo oni tam kupują i sprzedają z zyskiem w Polsce ale obrazki zamieszczają podobne /. Świetnie się sprawdzają ładowarki i kable pd czyli usb -c usb-c one dają najszybszą wartość ładowania. Kupując w Polsce w sklepie często nie wiesz jakie są wartości ładowania. Sam nauczyłem się od xiaomi która kiedyś wypuściła 2 rodzaje 1A i 2A i wtedy zorientowałem się, że kabel kablowi nierówny.
  2. A było full wipe po przejściu na 12.5?
  3. Z tym tematem jest trochę dziwne bo jak wyczytałem na oficjalnym kanale ois działa podobno tylko w trybie pro (jak napisali normalnie jest eis) w normalnych trybach aktualne mamy możliwość włączenia na maksymalnie 4k30
  4. W ustawieniach aparatu włącz funkcję dotknij i wyostrz ew złap ostrość i zrób zdjęcie albo wybierz punk wyostrzenia (Już nie pamiętam jak to jest w MI Note10). I wtedy kliknij na obiekt który chcesz mieć wyostrzony
  5. Panel sterowania(security) ustawienia -ustawienia dotyczące baterii i tam sobie ustaw. Po drugie sprawdź w ubijanych apkach czy mają ustawienia ograniczenia pozwolenie na pracę w tle i też sobie ustaw i tyle
  6. Bez sensu pytanie bo ty używasz takie apki oni inne, każdy inaczej używa komórki i tyle.
  7. Odinstaluj aktualizacje motywów zwykle pomaga
  8. tutaj sprawdź https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/apollo/ jak widać wyszło stable na china pod koniec kwietnia także wyszło. terminy zwykle są na china. A reszta świata zgaduje i tyle
  9. @John2k Dlaczego tak sądzisz indonezja to jest własciwie global w którym masz więcej możliwości wyboru. Przede wszystkim nie ma ograniczeń globala albo eea. Masz np wybór panelu informacyjnego zamiast idiotycznego global discovery w stocku tez apki miui np dialer albo sms. Właśnie wgrałem najnowszą galerię 2.2.19.10 beta z china i mam full wypas łącznie z magią i sztuką
  10. Spróbuj umieścić wgrywany rom w głównym katalogu bo inaczej mi flash głupieje wg zasady x:/ katalog z rom
  11. Spróbuj indonezja ja na nim jadę przynajmniej apki mam od xiaomi
  12. Szczerze wątpię bo to w starszych wersjach miui było a takie rzeczy już nie wracają
  13. Pojawił się właśnie andek 11 na indonezję na tucana
  14. Ale po co 108 lepiej dobry gcam odpowiedni plik xml będzie obsługa wszystkich soczewek i zdjęcia wychodzą rewelacyne
  15. Zrób kopie z mi5 na chmurze xiaomi bez apek i z niej przywróć
  16. @DanxSG@FromWPRaczej nie ma tego trybu kieszonkowego jedynie w opcjach blokady można wyłączyć podnieś aby wybudzić i wyłączyć wybudź przy powiadomieniach
  17. A jaka wersje masz na komórce? spróbuj wgrać tą wersję jest na andka 11 https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/ https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.projection.gearhead&hl=en Ew wgraj starszą wersję https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.projection.gearhead.phonescreen&hl=pl&gl=US i z pod niej wskaż jakie urządzenia bluetooth maja uruchamiać andka auto co do wersji na anka 11 nie pomogę ale może ta starsza apka zadziała
  18. Kompletnie tego nie rozumiem ja mam podłączanych ok 10 urządzeń, parę komórek i 2 samochody z 5 zegarków (2 amazfit) , ponadto mam rozbudowany smart dom gdzie bez problemów działa mi na ble i bluetooth parę urządzeń i zero kłopotów, zarówno to działało na eea jak tez na indonezji. Z drugiej strony np mi band przecież paruje się przez aplikację mifit. Jak coś parujemy za pomocą apki dbamy o to aby apka miała wszelkie uprawnienia i miała możliwość działania w tle jak też oszczędnie energii dla niej musi być w pozycji bez ograniczeń. Musicie brak pod uwagę że protokół bluetooth też ewaluuje. I każda jego wersja ma inne sposoby sparowania i użytkowania. Co nie zmienia faktu że raczej wina leży w większości po stronie użytkowników.Tak czasem coś źle zaimplementują w danej aktualizacji ale zdarza się to bardzo rzadko i tyle
  19. Ustaw sobie w odblokowaniu palcem naciśnij i nie odblokujesz tylko dotykiem
  20. @mackoxdp1Wgraj po prostu android auto for mobile phones i tam ustaw wszystko w co trzeba w ustawieniach i sprawdż
  21. Na najnowszej indonezji jest ok
  22. @mackoxdp1tzn magisk pozostaje zainstalowany ale nie masz roota i trzeba go na nowo stawiać po każdej aktualizacji, chyba że coś się zmieniło. Ale to często można robić przez samego magiska ale czasem trzeba samodzielnie przez twrp.
  23. @JakubMika Nie chodzi o temat https://miuipolska.pl/forum/topic/52326-xiaomi-mi-10t-mi-10t-pro-official-miui-stable-rom/ bo tam masz romy oficjalne
  24. Wgraj firmware 18 link masz w ogólnym to jest najnowszy rom na eea. Nie wiem ja na mi10tpro (a to jest praktycznie w tym temacie to samo jak w wersji bez pro) nie miałem kłopotów z BLU zarówno na global eea jak tez na indonezja. A nie ma czegos takiego jak system 12 tylko może chodzić o miui 12. Moje rady to musisz w informacji o danej apce np samsunga nadać wszystkie uprawnienia, jak też zaznaczyć aby ie ubijało w tle tzw bez ograniczeń jak też warto aby zakluczyć żeby jej nie zabijało w tle bo MIUI i to jest wg mnie dobrze, że ubija apki działające w tle. Co do innych urządzeń łączących się przez Bluetooth rozparuj je i połącz ponownie po aktualizacji i jak się pojawi kod potwierdzający parowanie zaznacz np opcje dostępu kontaktów jak też potem sprawdź w ustawieniach bluetooth czy dane urządzenie ma włączone wszystkie wymagane uprawnienia. https://miuipolska.pl/forum/topic/53709-telefon-rozłącza-z-samsung-gear-s3-przy-wyłączaniu-aplikacji/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...