Jump to content

zbijar

Użytkownicy
 • Posts

  49
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 10T

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

zbijar's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

1

Reputation

 1. Cześć, zauważyłem, że po ostatniej aktualizacji nie działają motywy. Nie mogę zmienić motywu, ani elementu motywu. Zmieniałem region, ale nic to nie daje. Czy ktoś wie dlaczego nie działają motywy ?
 2. Cześć, mam problem z TWRP, telefon Mi 10T. Zainstalowałem TWRP i chciałem zrobić Wipe. Wchodzę w TWRP w Wipe, potem naciskam Format Data, wpisuję w wierszu "yes" naciskam guzik z ptaszkiem i nie formatuje. Na ekranie wychodzi "Unable to mount storage" i i jeszcze parę linijek na czerwono. Czy może mi ktoś pomóc rozwiązać problem ? Z góry dziękuję.
 3. Witam, chcę sprzedać telefon RN3 mtk z odblokowanym bootloaderem i wgranym Miui i w związku z tym mam pytanie co mam zaznaczyć w TWRP, żeby wyczyścić moje dane, a nie skasować Miui i pozostawić root ?
 4. zbijar

  Funkcja NFC

  Witam, czy Mi Max posiada funkcję NFC ? __________________________________ DREAMLINER CDI - MAŁOPOLSKA
 5. Nie wiem dlaczego Ci nie działa. U mnie przy tym ustawieniu jest już ok.
 6. Witam, po ostatniej aktualizacji do Miui 9 mam taki problem jak pisaliście wyżej. WiFi usypia się jak ekran się wyłącza, potem jak otwieram ekran to nie ma połączenia wifi tylko za chwilkę wskakuje wifi i odbiera wiadomości z poczty. Przed aktualizacją tego nie miałem. W ustawieniach wifi mam włączoną opcję żeby nigdy nie był w uśpieniu. Czy to problem w Miui 9 ?
 7. Witam, problem rozwiązałem. Trzeba zainstalować aplikację rsap ze sklepu i wszystko działa.
 8. Witam, koledzy mam problem z połączeniem bluetooth z zestawem głośnomówiącym. Podczas rozmowy przez zestaw mogę tylko rozmawiać przez chwilę, bo po chwili nie słyszę rozmówcy w głośnikach, a połączenie telefoniczne jest nadal. Zdarza się, że po chwili wróci i znowu słyszę rozmówcę, a czasem całkiem się rozłącza. Na innym telefonie działa prawidłowo. Mam wersję Miui 8.3, 7.5.25 rozwojowa. Czy ktoś miał z Was podobny problem i może wie jak to rozwiązać ? Pozdrawiam.
 9. Witam, tak jak w temacie, od pewnego czasu mam problem z emotikonami. Żona ma taki sam telefon jak ja RN3 i jak ona mi albo ja jej wysyłam emotikonę, to dostajemy puste smsy. Z innych telefonów otrzymujemy emotikony. Jak usunąć problem ?
 10. Witam Kolegów, mam odblokowanego bootloadera, działa mi TWRP, mogę zainstalować aplikacje wymagające root-a, ale jak wchodzę w "Panel sterowania", potem w "Uprawnienia", to pokazuje mi się: Autostart Uprawnienia Instalator USB Udziel dostępu do ROOT Jak wejdę w "Udziel dostępu do ROOT", to pokazuje się ekran z chłopkiem z kościami i poniżej jest tekst "Allowing root access is extremely risk and may expose your device and personal data to attacks from malicious apps. You agree that you are solely responsible for any damage to your device or loss of data that may result from allowing root access." Pod tekstem jest pole do zaznaczenia "I understand the risks of root access" i jak to zaznaczę to mam aktywny przycisk z napisem na czerwono "Root access", naciskam go ale pisze, że "Couldn't get root access", "This app couldn't get root access. Try again." Mam pytanie co to jest, lub do czego to jest ?
 11. Witam Kolegów, mam odblokowanego bootloadera i jak wchodzę w "Panel sterowania", potem w "Uprawnienia", to pokazuje mi się: Autostart Uprawnienia Instalator USB Udziel dostępu do ROOT Jak wejdę w "Udziel dostępu do ROOT", to pokazuje się ekran z chłopkiem z kościami i poniżej jest tekst "Allowing root access is extremely risk and may expose your device and personal data to attacks from malicious apps. You agree that you are solely responsible for any damage to your device or loss of data that may result from allowing root access." Pod tekstem jest pole do zaznaczenia "I understand the risks of root access" i jak to zaznaczę to mam aktywny przycisk z napisem na czerwono "Root access", naciskam go ale pisze, że "Couldn't get root access", "This app couldn't get root access. Try again." Mam pytanie co to jest, lub do czego to jest ?
 12. Rome, dziękuję Ci bardzo za pomoc i wyjaśnienia Rome, mam jeszcze jedno pytanie. Jak miałem wgrany room MIUIPolska_hennessy_6.1.29_v7-5.0, to po wejściu w informacje o telefonie miałem pokazane, że procesor jest 8x2.0GHz, a po wgraniu roomu MIUIPolska_hennessy_6.3.11_2feb9b2ba3-5.0 mam procesor 8x1,95GHz. Czy ma to jakieś znaczenie ?
 13. Jeżeli chciałbym kiedyś wyczyścić telefon przed wgraniem nowego roomu, to mam zrobić Wipe i przesunąć wskaźnik na dole, czy mam wejść w którąś z tych opcji "FORMAT DATA" lub "ADVANCED WIPE" i mam tam coś zaznaczyć ?
×
×
 • Create New...