Jump to content

bartasm24

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

bartasm24's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Niestety po kliknięciu w okno obrazu aparatu nic się nie zmienia. W trybie 108 mpix działa tylko jakby w trybie marko. Po zbliżeniu obiektywu bardzo blisko do fotografowanego "elementu" widać go wyraźnie. Tak samo w zwykłym trybie. Obraz jest ostry w 0.6X, natomiast po włączeniu aparatu jest z automatu 1x i nie łapie ostrości. Pozostaje tylko czekać na aktualizacje czy odsyłać na gwarancję?
  2. Hej! Czy Wy też macie tak, że chcąc zrobić zdjęcie obraz z aparatu casami jest rozmyty? Muszę wtedy "celować" aparatem w jakiś bliższy/ dalszy obiekt żeby złapać ostrość. Jest to dość irytujące, bo czasami zajmuje dłuższą chwilę. Tak samo jest przy zdjęciach dziennych jak i nocnych.
  3. Hej. Mam problem. Telefon sam mnie wywala z niektórych aplikacji zaraz po ich włączeniu. Niedawno telefon zaktualizował mi się do wersji 12.1.3 wersja Global. Zrobiłem już reset telefonu do ustawień fabrycznych ale niestety nie pomogło.
  4. Hej! Czasami po powrocie do głównego ekranu znikają mi ikonki z dolnego paska. Po ponownym wejściu do menu i powrocie ikonki się pojawiają. Co mógłbym zrobić żeby usunąć ten problem? nie ukrywam, że jest to trochę irytujące. Pozdro
×
×
  • Create New...