Jump to content

djs

Użytkownicy
 • Posts

  73
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi 10T PRO

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

djs's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

14

Reputation

 1. Na jednym telefonie system jako aktualizacja a na drugim system postawiony "od nowa" - tzn. dopiero co odblokowany i zainstalowane na nim zostało w/w MIUI EU. Niestety, na obydwóch taki sam problem.
 2. Ma oprogramowanie Xiaomi Mi 10T / Redmi K30S Ultra - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.5.1.0.RJDCNXM - Android 11 Więc to prawda, że używam chiński firmware, bo przecież wszystkie miui.eu oparte są na wersjach chińskich. Tylko problem w tym,. że przez miui 12.5 wszystko działało prawidłowo.
 3. Witam! Problem dotyczy Mi 10T Pro i Mi10T. Po zainstalowaniu MIUI 12.5.1.0.RJDCNXM mam problem z odczytem i zapisem ustawień aplikacji niesystemowych. Problem dotyczy min. launchera Apex czy widgetu Fancy Widget. Pomimo posiadania zapisanej na telefonie kopii ustawień nie idzie ich zaimportować ani wykonać kolejnej kopii. Otrzymuję informację "ta akcja nie może być wykonana". Czy spotkał się ktoś z takim problemem? Aplikacje mają nadane wszystkie uprawnienia a problem nadal istnieje? W poprzedniej wersji MIUI wszystko działało (przed 12.5).
 4. Zaktualizuj android auto do najnowszej wersji. U mnie było to samo, teraz działa bez problemu.
 5. Witam! Czy można umieszczać w opisie jakie zmiany zostały wprowadzone w najnowszych wersjach oprogramowania? U mnie w tej wersji w końcu zaczął prawidłowo działać asystent google'a i uruchamiać się na polecenia głosowe.
 6. To taki extra dodatek MIUI 12. Spróbuj nadać widgetowi uprawnienia "Wyświetlanie wyskakujących okien podczas pracy w tle". Powinno w wielu przypadkach pomóc.
 7. W moim przypadku aplikacja SMS działa bez żadnych problemów. Czy występuje u Was problem z asystentem Gogole? U mnie nie daje się go włączyć.
 8. xda - https://forum.xda-developers.com/xiaomi-mi-10t/development/recovery-twrp-mi-10t-mi-10t-pro-t4187427 Tak, możesz wgrać twrp na stałe. Ja tak mam i działa bez problemów. Wgrywałem 12.0.7.0. na V12.0.3.0. jedynie czyszcząc dalvik i cache. Wipe data nie robiłem. Jak na razie wszystko działa bez problemów. Nagrywanie połączeń jest, ale nie wiem czy działa. Mam ustawione nagrywanie połączeń spoza listy kontaktów a dzisiaj nikt z ofertami do mnie nie dzwonił
 9. Po zakupie Mi10T Pro największą wadą oprogramowania były aplikacje google zamiast MIUI - od kalendarza, sms i kontaktów. Przywykłem do nich bardzo mocno i ciężko mi się było przestawić na wynalazki od google. Na początku nie było TWRP, więc wykorzystałem rom xiaomi.eu_multi_HMK30SUltra_MI10T_V12.0.3.0.QJDCNXM_v12-10-fastboot który można było zainstalować z fastboot. Niestety, wszystko działało bardzo fajnie oprócz aparatu. ROM opierał się na wersji chińskiej w której nie ma sterowników do aparatu 108 MPix. Jakoś się poratowałem apką gcam (ta się sprawdza, to znaczy działa, ale zdjęcia są kiepskie). Po pojawieniu się TWRP zainstalowałem go w swoim telefonie. Czekałem na nowsze oprogramowanie od MIUI Polska. Pojawiło się dzisiaj w wersji jak wyżej (12.0.7.0.QJDMIXM). Bałem się, że przechodząc z wersji chińskiej na tą to pojawią jakieś problemy z instalacją tym bardziej, że na https://xiaomi.eu pisali o bootlopach przy instalacji przez twrp. Porobiłem kopie i przystąpiłem do instalowania. Standardowo jak w poprzednich telefonach instalację wykonałem przez twrp, po instalacji wybrałem czyszczenie dalvik i cache i restart do systemu. Wbrew obawom system wstał bez problemów, wszystko działa włącznie z aparatem. I to co najważniejsze dla mnie - pozostały apki miui. Dla autorów - dziękuję Panowie - świetna robota!
 10. Doradźcie zatem co wgrać jak chce się mieć kalendarz, sms i apkę telefonu od MIUI a nie od google. Mam Mi10T Pro. Zostaje chiński stable/beta z niedziałającą apką aparatu?
 11. djs

  MIUI 9.11.7

  Mam też Mix2s i nie ma u mnie takich problemów - zostaje zainstalować system od nowa.
 12. djs

  MIUI 9.10.17

  Jak możesz to daj znać jak działa połączenie bluetooth. Na poprzedniej wersji był problem z zestawem głośnomówiącym i zegarkiem i ciekawy jestem, czy coś się w tym temacie poprawiło.
 13. djs

  MIUI 9.5.30

  Tak. Od kilku wersji brak pogłosu.
 14. Do użytkowników Mi Mix 2s - czy po tej aktualizacji dalej jest problem z pogłosem u dzwoniącego?
 15. djs

  MIUI 9.3.28

  Ponownie jak w poprzedniej wersji jest problem z pogłosem w Mi Mix 2s. Rozmówca słyszy swój głos tak jakby się rozmawiało na głośnomówiącym w małym pomieszczeniu. Strasznie wkurzające. Znalazł ktoś rozwiązanie na to? Edit: Powróciłem do wersji 9.2.28 i problem zniknął. Także to nie jest problem sprzętowy jak piszą na xda, tylko programowy.
×
×
 • Create New...