djs

Użytkownicy
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Good

About djs

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi Mix 2s

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. djs

  MIUI 9.11.7

  Mam też Mix2s i nie ma u mnie takich problemów - zostaje zainstalować system od nowa.
 2. djs

  MIUI 9.10.17

  Jak możesz to daj znać jak działa połączenie bluetooth. Na poprzedniej wersji był problem z zestawem głośnomówiącym i zegarkiem i ciekawy jestem, czy coś się w tym temacie poprawiło.
 3. djs

  MIUI 9.5.30

  Tak. Od kilku wersji brak pogłosu.
 4. djs

  MIUI 9.4.25/26

  Do użytkowników Mi Mix 2s - czy po tej aktualizacji dalej jest problem z pogłosem u dzwoniącego?
 5. djs

  MIUI 9.3.28

  Ponownie jak w poprzedniej wersji jest problem z pogłosem w Mi Mix 2s. Rozmówca słyszy swój głos tak jakby się rozmawiało na głośnomówiącym w małym pomieszczeniu. Strasznie wkurzające. Znalazł ktoś rozwiązanie na to? Edit: Powróciłem do wersji 9.2.28 i problem zniknął. Także to nie jest problem sprzętowy jak piszą na xda, tylko programowy.
 6. djs

  MIUI 9.3.7

  Dokładnie tak samo jest u mnie - już myślałem, że to coś w ustawieniach zagrzebałem
 7. djs

  MIUI 8.12.20

  Telefon Mi Mix 2s. Przeszedłem z romu 8.11.23 na 8.12.20 i żadnych z powyższych problemów nie mam. Być może dlatego, iż nie używam oryginalnej nakładki tylko Nova Launcher. W ustawieniach programisty animację ustawiłem ona na 0. Wszystkie programy uruchamiają się natychmiastowo, żadnych zacinek. W aplikacji SMS wszystkie nazwy kontaktów wczytują się bez zwłoki - żadnego doczytywania. Opcja alarmowy SMS działa bardzo dobrze. Dla tego modelu telefonu jest to bardzo udane wydanie aktualizacji.
 8. Właśnie sprawdziłem na ostatniej aktualizacji MIUI 8.11.15 i wszystko działa prawidłowo.
 9. Tu masz linka - GCAM_BSG i wybierz wersję dla Mi 8. Działa idealnie. Link bezpośredni do pliku - MGC_6.1.021_MI8_V1.apk
 10. djs

  Dziękuję za wrzucenie tematu do kosza. Jakoś nie udało mi się znaleźć odpowiedzi na problem poruszony w moim zapytaniu. Jeżeli nie umiem szukać to przepraszam, ale bardzo potrzebuję rozwiązania. Jeżeli natomiast powodem wyrzucenia do kosza jest to, że ten problem się pojawił, ale nie ma rozwiązania (nie pojawiło się) też byłbym wdzięczny za chociaż krótką informację.

 11. Witam! W sumie nie za bardzo wiem, gdzie powinien się znaleźć ten temat, więc spróbuję tutaj. Posiadam telefon Mi Note 2. Na androidzie 7 bez problemu współdziałał bluetooth z telefonu z zestawem głośnomówiącym w samochodzie. Problem pojawił się po przejściu na androida 8. Objawia się on tym, że w momencie nawiązywania połączenia pierwsze 5 sekund połączenia realizowane jest przez głośnik telefonu tak jak w normalnej rozmowie i dopiero po tym czasie zaczyna być słychać rozmowę na głośnikach samochodu. Widać na ekranie połączenia jak zmienia się wyjście dźwięku z głośników na zestaw głośnomówiący. Wcześniejsze ręczne wybranie zestawu głośnomówiącego tzn, przed upływem 5 sekund włącza głośnik w telefonie. Wygląda to tak, jakby pomimo połączenia telefonu z zestawem możliwość wyprowadzenia dźwięku na zewnątrz pojawiała się dopiero po 5 sekundach. Dalej już nie ma żadnych problemów. Telefon też bardzo ładnie łączy się z zestawem - tylko te 5 sekund przerwy w rozmowie jest strasznie denerwujące. Spotkał się ktoś z takim problemem? Może ma ktoś jakieś rozwiązanie?
 12. djs

  MIUI 8.4.12

  Witam! Na moim Mi Note 2 po aktualizacji do tej wersji pojawił się problem z dźwiękiem poprzez bluetooth na zestawie głośnomówiącym w samochodzie. Po odebraniu połączenia przez 3-4 sekundy słyszę dźwięk przez głośniczek telefonu i dopiero po tym czasie przełącza się on na zestaw. Dzwoniący od razu słyszy mnie poprzez zestaw. Strasznie to wkurzające. Ma ktoś może jaką radę, rozwiązanie?
 13. djs

  MIUI 8.3.22

  Testowo wrzuciłem na mój Mi Note 2 MIUI 8.3.22 na andku 8. Standardowo poprzez TWRP z wipe cache i dalvik. Po pierwszym uruchomieniu najszybciej zauważyłem wolniejsze animacje systemowe. Wystarczyło zmienić ustawienia w opcjach programisty i jest jak było wcześniej Druga rzeczą był niedziałający czujnik natężenia światła. Tutaj pomógł restart telefonu, po jego ponownym uruchomieniu wszystko działa już prawidłowo. Co do baterii to nie zauważyłem jakiejś różnicy w odniesieniu do wcześniejszej wersji. Coś czuję, że na razie pozostanę na tym androidzie
 14. djs

  Jakie szkło?

  Jak z "gładkością" posuwu palca po tej folii? Nie ma wrażenia jakby pokonywało się lekki opór? Wolę szkła właśnie z powodu gładkości przesuwu po nim palca. Miałem kilka folii i bardzo szybko je zdjąłem. Czy coś się poprawiło w tej kwestii?
 15. Wystarczyłoby kliknąć "Lubię to"