Jump to content

djs

Użytkownicy
 • Content Count

  70
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Good

About djs

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi Mix 2s

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zaktualizuj android auto do najnowszej wersji. U mnie było to samo, teraz działa bez problemu.
 2. Witam! Czy można umieszczać w opisie jakie zmiany zostały wprowadzone w najnowszych wersjach oprogramowania? U mnie w tej wersji w końcu zaczął prawidłowo działać asystent google'a i uruchamiać się na polecenia głosowe.
 3. To taki extra dodatek MIUI 12. Spróbuj nadać widgetowi uprawnienia "Wyświetlanie wyskakujących okien podczas pracy w tle". Powinno w wielu przypadkach pomóc.
 4. xda - https://forum.xda-developers.com/xiaomi-mi-10t/development/recovery-twrp-mi-10t-mi-10t-pro-t4187427 Tak, możesz wgrać twrp na stałe. Ja tak mam i działa bez problemów. Wgrywałem 12.0.7.0. na V12.0.3.0. jedynie czyszcząc dalvik i cache. Wipe data nie robiłem. Jak na razie wszystko działa bez problemów. Nagrywanie połączeń jest, ale nie wiem czy działa. Mam ustawione nagrywanie połączeń spoza listy kontaktów a dzisiaj nikt z ofertami do mnie nie dzwonił
 5. Po zakupie Mi10T Pro największą wadą oprogramowania były aplikacje google zamiast MIUI - od kalendarza, sms i kontaktów. Przywykłem do nich bardzo mocno i ciężko mi się było przestawić na wynalazki od google. Na początku nie było TWRP, więc wykorzystałem rom xiaomi.eu_multi_HMK30SUltra_MI10T_V12.0.3.0.QJDCNXM_v12-10-fastboot który można było zainstalować z fastboot. Niestety, wszystko działało bardzo fajnie oprócz aparatu. ROM opierał się na wersji chińskiej w której nie ma sterowników do aparatu 108 MPix. Jakoś się poratowałem apką gcam (ta się sprawdza, to znaczy działa, ale zdjęcia są kieps
 6. Doradźcie zatem co wgrać jak chce się mieć kalendarz, sms i apkę telefonu od MIUI a nie od google. Mam Mi10T Pro. Zostaje chiński stable/beta z niedziałającą apką aparatu?
 7. djs

  MIUI 9.11.7

  Mam też Mix2s i nie ma u mnie takich problemów - zostaje zainstalować system od nowa.
 8. djs

  MIUI 9.10.17

  Jak możesz to daj znać jak działa połączenie bluetooth. Na poprzedniej wersji był problem z zestawem głośnomówiącym i zegarkiem i ciekawy jestem, czy coś się w tym temacie poprawiło.
 9. djs

  MIUI 9.5.30

  Tak. Od kilku wersji brak pogłosu.
 10. Do użytkowników Mi Mix 2s - czy po tej aktualizacji dalej jest problem z pogłosem u dzwoniącego?
 11. djs

  MIUI 9.3.28

  Ponownie jak w poprzedniej wersji jest problem z pogłosem w Mi Mix 2s. Rozmówca słyszy swój głos tak jakby się rozmawiało na głośnomówiącym w małym pomieszczeniu. Strasznie wkurzające. Znalazł ktoś rozwiązanie na to? Edit: Powróciłem do wersji 9.2.28 i problem zniknął. Także to nie jest problem sprzętowy jak piszą na xda, tylko programowy.
 12. djs

  MIUI 9.3.7

  Dokładnie tak samo jest u mnie - już myślałem, że to coś w ustawieniach zagrzebałem
 13. djs

  MIUI 8.12.20

  Telefon Mi Mix 2s. Przeszedłem z romu 8.11.23 na 8.12.20 i żadnych z powyższych problemów nie mam. Być może dlatego, iż nie używam oryginalnej nakładki tylko Nova Launcher. W ustawieniach programisty animację ustawiłem ona na 0. Wszystkie programy uruchamiają się natychmiastowo, żadnych zacinek. W aplikacji SMS wszystkie nazwy kontaktów wczytują się bez zwłoki - żadnego doczytywania. Opcja alarmowy SMS działa bardzo dobrze. Dla tego modelu telefonu jest to bardzo udane wydanie aktualizacji.
 14. Właśnie sprawdziłem na ostatniej aktualizacji MIUI 8.11.15 i wszystko działa prawidłowo.
×
×
 • Create New...