Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 749
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Nie tylko warto, lecz nawet konieczne. Masz syfMIUI.
  2. Oczywiście, że beta. Właśnie tego antirollbacku się trochę cykam... mam nadzieję, że nie ma tego na Nougacie, bo byłoby dość... nieciekawie.
  3. A, to to jest. Można to wyłączyć w ustawieniach. Motywy sprawdzę za chwilę, robię backup w TWRP Motywów brak. Recovery http://bigota.d.miui.com/8.7.12/miui_HM4AGlobal_8.7.12_c00b630dbd_7.1.zip Fastboot http://bigota.d.miui.com/8.7.12/rolex_global_images_8.7.12_20180712.0000.00_7.1_global_7436c2fae3.tgz
  4. Pogoda wymaga dostępu do połączeń telefonicznych, info o lokalizacji i dostępu do pamięci wewnętrznej. Jaka trzecia karta?
  5. Sprawuje się dobrze, zresztą @KarkowY potwierdzi Przez OTA też idzie już. Na razie nie widzę niczego co by nie działało, wideo sprawdzę później.
  6. Wyszedł chyba Global MIUI 10 dla 4A. Sprawdźcie. Ja już zasysam, będę sprawdzać Zrzut dzięki @KarkowY
  7. 1. Jaki błąd paczki zip? 2. Można z pamięci wewnętrznej..
  8. Po prostu pomyliłeś modele - wgrywasz TWRP pod Redmi 4X, podczas gdy masz Redmi Note 4X. Ściągnij z tej samej oficjalnej strony TWRP pod nie właśnie (mido).
  9. Złe TWRP, musisz wgrać dla mido.
  10. Czekaj, muszę przynieść szklaną kulę z piwnicy. ... Jak już się usmialiśmy: - jaki telefon, - jakie próbujesz wgrać TWRP. Podałeś tak ogolnikowe informacje, że nic nie jesteśmy w stanie z nich wyciągnąć.
  11. Tak. Ściągasz pierwszą paczkę (Latest Magisk) i nie rozpakowujesz jej, instalujesz jedynie przez TWRP.
  12. Obawiam się, że będzie to niemożliwe... Root? Ściągasz i instalujesz Magiska przez TWRP. Nie ma prostszej drogi.
  13. Dokładnie jak napisałeś - jeszcze pewnie nie wyszedł. Nie widać go na androidfilehost, nie widać go na 4pda, na xda także.
  14. MIUI10, (nie)stety linki z innych źródeł działają. Devsi chcą to zlikwidować, ale - jak widać - nieskutecznie.
  15. 1,5 dolara na miesiąc, 15 dolarów na rok. Abonament. Tłumaczenie jest moje, jestem polskim tłumaczem MiuiPro. Moim zdaniem warto zapłacić, ekipa musi z czegoś opłacać serwery... wbrew pozorom to spory wydatek, ponad 300 dolarów na miesiąc...
  16. - Android 7 - Dźwięk jest nienaprawiony (ale zgaduję, że to jest kwestia plików - my podmieniliśmy je na te z MIUI 8.5.17 jeśli chodzi o aparat, także sądzę że MIUI 10 normalne dla nas może to poprawić, zobaczymy). Na czujnik odległości nie narzekam.
  17. Mount > Disable MTP > Enable MTP albo Reboot > Recovery.
  18. MiuiPro (MIUI 10) - port z Redmi 5A autorstwa JSPIRiT z 4pda.ru Informacje podstawowe: MiuiPro to ROM tworzony przez zespół z całego świata (głównie Białorusinów, ale nie tylko), zawierający sporo modyfikacji w stosunku do oryginalnego Globala i ROMu Xiaomi.eu. Na (nie)szczęście, ostatnio stał się on płatny, ale uzyskałem zezwolenie od developerów na publikację portu Różnice między MiuiPro a Xiaomi.eu: Wskazane jest posiadanie wgranego firmware z wersji dev 8.5.17, ale wszystkie inne z MIUI 9 też powinny tu zadziałać. Nie dostarczamy żadnego firmware w ROMie. Do wgrania tego ROMu wymagany jest odblokowany bootloader oraz TWRP. Nie odpowiadam za uszkodzenie telefonu w przypadku niewłaściwego wgrania ROMu (choć to zdarzyć się raczej nie powinno). Instrukcja instalacji: factory reset w TWRP (wipe data/dalvik/cache - jeśli przechodzisz z wersji Global bez TWRP, zainstaluj je i zrób format data) instalacja ROMu (+ ewentualnego fixa na podczerwień) reboot do systemu pierwsze uruchomienie potrwa około 10 minut, nie zdziw się, jeśli na końcu pod logiem MIUI10 pojawi się cyrylica - w menu konfiguracji jest język polski Nie działa VoLTE (i chyba tylko to). DOWNLOAD Fix na podczerwień (gdyby nie działała) Screeny: Strona projektu: https://miuipro.info
  19. Nearby raczej się nie tłumaczy, to jest, o ile wiem, z usług Google Play i Xiaomi.eu raczej na to wpływu nie ma...
  20. Muszę wprowadzić drobna korektę - jest niby "inteligentne" (może to wina mojego tłumaczenia, mógłbym się tu pomylić w tłumaczeniu MiuiPro) rozpoznawanie twarzy, to co było już wcześniej (wiek i płeć). Inteligentnego trybu portretowego my nie mamy. @kratek44 @electro69 jednak przesadziłem z tą poprawką wideo ;p gdzie tam... nagrywane na połowie głośności laptopa + połowie głośności YT https://www.youtube.com/watch?v=MzsfFpOqAtQ EOT, zapedzamy się w MiuiPro w wątku o Globalu
  21. Na MiuiPro są zawsze, więc nie bardzo Ci powiem jak będzie to wyglądało na Globalu, nie ma go jeszcze. Wideo nagram, wrzucę gdzieś koło 20 do tego posta i zawołam zainteresowanych.
  22. Mam MiuiPro, więc pogody nie sprawdzę, jest zastąpiona przez inną aplikację. Nagrywanie wideo w moim odczuciu zostało poprawione. Dodatków w aparacie... Hm, może ten "inteligentny" tryb portretowy... Ale poza tym chyba nie, musiałbym zbadać temat. Zaraz wgram jeszcze China z 5a, chcę ogarnąć jedna rzecz i przy okazji to też sprawdzę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...