Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 753
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Przytrzymanie na jakimś kontakcie nic nie daje?
  2. Xiaomi niby robi coś takiego jak Mi Drive, ale to chyba działa dobrze tylko w Chinach, o ile wiem na Global tego nie dali. Jest to w naszych ROM-ach i działać działa, aczkolwiek osobiście z tego jakoś specjalnie nie korzystam.
  3. W sensie, żeby wrócić na globala z xiaomi.eu, musisz mieć odblokowany bootloader. Ale przy wgrywaniu Globala, na przykład przez MiFlash, możesz oczywiście wybrać, żeby Ci bootloader zablokowało. Ale wtedy nie będziesz mieć żadnej modyfikacji, o którą pytasz.
  4. Nie. W takiej konfiguracji zablokowanie bootloadera spowoduje, że uwalisz telefon. Niestety, jeśli chcesz mieć modyfikację, to bootloader musi być odblokowany na stałe.
  5. Jeśli autoobracanie jest włączone, to w ramach tej opcji można też obracać ekran o 180 stopni, w sensie, że np. notch jest na dole, a nie na górze.
  6. POCO X3 Pro Global V12.0.4.0.RJUMIXM - Póki co ROM niedostępny Recovery https://bigota.d.miui.com/V12.0.4.0.RJUMIXM/miui_VAYUGlobal_V12.0.4.0.RJUMIXM_503a04bdd4_11.0.zip Fastboot https://bigota.d.miui.com/V12.0.4.0.RJUMIXM/vayu_global_images_V12.0.4.0.RJUMIXM_20210321.0000.00_11.0_global_39dca1db27.tgz
  7. Google spieprzył aktualizację Android System WebView. Jest już chyba fix w Google Play. Jeśli go masz to zaktualizuj. Jeśli nie - odinstaluj update dla tej apki.
  8. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: to nie jest bug w miuipolska/xiaomi.eu.
  9. Ja problemu nie miałem i nadal nie mam. Mały offtop: proszę nie zakładać nowych tematów związanych z tym samym problemem. Przed momentem przeniosłem do kosza 4 wątki tego typu, nie chcę, aby na forum był śmietnik z tym związany. Ten wątek przenoszę do innego działu, bo nie dotyczy on tylko RN8 Pro, więc fajnie byłoby, jakby inni też go widzieli. Ewentualną dyskusję bardzo proszę prowadzić tylko w tym wątku.
  10. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Dyskusję proszę prowadzić tu https://miuipolska.pl/forum/topic/54545-niektóre-aplikacje-się-wyłączają/
  11. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Dyskusję proszę prowadzić tu https://miuipolska.pl/forum/topic/54545-niektóre-aplikacje-się-wyłączają/
  12. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Dyskusję proszę prowadzić tu https://miuipolska.pl/forum/topic/54545-niektóre-aplikacje-się-wyłączają/
  13. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Jest 10 wątków O TYM SAMYM. https://miuipolska.pl/forum/topic/54545-niektóre-aplikacje-się-wyłączają/
  14. Domyślnie takiego profilu na MIUI nie ma. Być może da się go dodać po wyłączeniu optymalizacji MIUI w opcjach programisty (opcja Wielu użytkowników powinna wtedy się pojawić, nie wiem, czy tam jest ten profil konkretnie).
  15. Fastboot https://bigota.d.miui.com/V12.0.4.0.RJUEUXM/vayu_eea_global_images_V12.0.4.0.RJUEUXM_20210318.0000.00_11.0_eea_65577b18b3.tgz
  16. Fastboot https://bigota.d.miui.com/V12.0.1.0.RKHEUXM/alioth_eea_global_images_V12.0.1.0.RKHEUXM_20210310.0000.00_11.0_eea_e0be509a79.tgz
  17. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  18. To jest zupełnie inna apka. Aby ukryć jej widok, wejdź w Ustawienia > Ekran główny > wyłącz opcję Panel informacyjny. Jeśli takiej opcji nie masz, to spróbuj poszukać w sklepie play "app vault". Któraś apka od Xiaomi jest tą, której szukasz.
  19. Nadal nic to mi nie daje. Jakieś zdjęcie, film, cokolwiek?
  20. Globala nie ma i najpewniej nie będzie. A o portach cisza...
  21. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Nie. Nie po to jest dział Tutoriale, w którym jest wątek o roocie, a także Google, w którym można spokojnie wpisać frazę "root" albo "Magisk", aby pytać się o to po raz enty.
  22. Jakiej partycji i jaki błąd? Takie ogólnikowe informacje nic nie dają...
  23. Tak, konkretniej jakieś autoryzowane konto do wgrywania w trybie EDL (tym którym próbowałeś to zrobić).
  24. Safetynet powinien przejść. Na pierwszej wersji nie przechodził, z tego powodu był reupload.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...