lechoo84

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About lechoo84

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Mam taki problem z Mi Box S po aktualizacji do ATV9. W ustawieniach mam włączone CEC oraz uruchamianie boxa i TV jednym przyciskiem z pilota boxa. Niestety Box samoczynnie restartuje się po kilka razy dziennie, kiedy nie jest używany. Często oglądając telewizję lub po prostu gdy tv jest wyłączony następuje restart boxa i przełączenie/włączenie tv na obraz z HDMI pod które box jest podpięty. Przy ATV8.1 nie było takich cyrków. Dodatkowo kiedy box jest chwilę nieużywany (wystarczy ok. godzinki) to włączenie jakiegokolwiek VOD (Netflix, HBO, TVP) mija się z celem, gdyż obraz co kilkanaście sekund łapie chwilową stopklatkę. Jeżeli boxa zrestartuje przed włączeniem VOD to działa wtedy bezproblemowo. Reset i kasowanie cache z recovery mode robione. Nie mam pomysłu co robić z tym fantem. Chwilowo wyłączyłem uruchamianie boxa i tv jednym przyciskiem, pozostawiając włączone CEC, a przed oglądaniem czegokolwiek na VOD robię restart, ale nie jest to rozwiązanie które chciałbym mieć na stałe.
 2. @AniC - nie wiem jak wygląda sytuacja u Ciebie, ale u mnie od czasu aktualizacji telefonu do Miui 11, po każdym restarcie telefonu opaska - pomimo że MiFit wykrywa połączenie opaski z telefonem - nie wyświetla powiadomień, które miałem ustawione. Pomaga tylko reinstalacja MiFit i ponowne parowanie opaski lub wyczyszczenie danych aplikacji MiFit i również ponowne parowanie opaski.
 3. Witam, po aktualizacji MIUI Global do wersji 10.2.12.0 w ostatni piątek, nie działa mi aktualizacji aplikacji systemowych. Po wejściu w opcje aktualizacji wyświetla się informacja o treści "nie udało się uzyskać informacji poczekaj minutę lub dwie i spróbuj ponownie". Wyczyszczenie danych z aplikacji aktualizacji nic nie zmieniło w temacie. Ktoś napotkał na podobny problem?