Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 753
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Możesz zainstalować. Zalecana jest aktualizacja TWRP, bo na starszej wersji (nie wiem, jaką masz) może coś być nie tak (tzn. na przykład po aktualizacji, jak będziesz chciał wejść do TWRP, to może nie odszyfrować danych, nawet jeśli podasz poprawne hasło - to już zależy od sytuacji na konkretnym urządzeniu, nie wiem, jak wygląda to na Mi 10 Lite).
  2. Możesz normalnie zainstalować bez przywracania. Czy z TWRP, czy z aktualizatora - wielkiej różnicy nie będzie, i tak aktualizator uruchomi TWRP. Jak wyżej. Na razie MIUI 13 nie ma nawet w wersji beta, także nie ma co wróżyć. No i Redmi Note 10 Pro, póki co, ma tylko wersje stabilne, także na nową wersję trzeba będzie dłuuugo poczekać.
  3. Już nie robimy ROM-ów fastboot, odkąd pojawiło się twrp. Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
  4. Nie bez powodu Xiaomi tego nie włącza domyślnie na urządzeniach, które ich zdaniem tego nie uciągną. To jest zawsze pewne ryzyko, my to włączamy nieoficjalnie, ale też trzeba mieć świadomość, że nie zawsze to zatrybi tak dobrze, jak powinno.
  5. 12.0.6.0 było wydane dawno, kiedy jeszcze nie było pewnych zmian u nas w OTA. Prawdopodobnie dlatego nie wykrywa aktualizacji. Tak, można zaktualizować bez utraty danych. Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
  6. Moduł Systemless Hosts w Magisku, jeśli dobrze pamiętam. Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
  7. Przede wszystkim nie zmieniaj niczego w partycji /system, tylko rób to modułami. Partycja jest tylko do odczytu (dynamiczne partycje) a ze względu na dynamiczne partycje jakakolwiek jej modyfikacja, o ile w ogóle uda ci się coś zmienić, spowoduje, że po ponownym uruchomieniu telefonu nie odpali się on (będzie tryb Fastboot).
  8. Dokładnie tak. Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
  9. Na nowych telefonach, gdzieś od Redmi K30 (czyli już jakieś półtora roku), są dynamiczne partycje i z partycji systemowej niczego nie usuniesz, bo jest ona tylko do odczytu. Nawet jeśli uda ci się jakimś cudem cokolwiek ruszyć, to po restarcie nie uruchomisz telefonu (będzie tryb Fastboot). Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
  10. Wtedy, kiedy Xiaomi zdecyduje się na wydanie tego telefonu w Chinach. ROM-y chińskie istnieją już od dawna... Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
  11. Bez kropki i ukośnika. Nie jesteś na Linuxie.
  12. Co działa bez problemów? Sam launcher czy gesty w tymże launcherze?
  13. Na xiaomi.eu już na wszystkich telefonach jest od Xiaomi, nawet tam gdzie jest Poco. Błąd na pewno nie jest związany z ROM-em Global czy tłumaczeniem. Jeśli jako domyślny launcher jest ustawiony inny launcher niż domyślny (ten od Xiaomi, który dorzucamy w każdym ROM-ie) to przełącznik dot. gestów jest wyłączony, bo na innych launcherach zwyczajnie one nie działają (nie znam dokładnie sprawy Poco Launchera).
  14. A jakiego używacie launchera? Jeśli innego niż domyślny to niestety nie działają.
  15. Problem z powiadomieniami został przez Xiaomi naprawiony jakieś 2-3 tygodnie temu w betach MIUI. Nie wiadomo, kiedy ich poprawka pojawi się na wersji stable. Co do gestów - nie używasz jakiegoś innego launchera niż domyślny? Na innym niestety nie działają (nawet na Poco Launcherze), dlatego nasz przełącznik jest wyłączony.
  16. Możesz pewne rzeczy wyłączyć czy to przez adb, czy w systemie, ale na pewno nie usuniesz tego kompletnie ze względu na to, że Mi 11 Lite 5G ma dynamiczne partycje i modyfikacja partycji /system jest zwyczajnie niemożliwa.
  17. Proszę tych którzy zaktualizują ROM do tej wersji o sprawdzenie: https://xiaomi.eu/community/threads/poco-x3-nfc-widevine-l1-certificate-request-testing.61677/
  18. Tak. Z rzeczy od Google to u nas jest właściwie tylko to co podstawowe czyli Google Play i apka Google.
  19. Tapatalk działa. W razie W przestańcie obserwować, wyszukajcie i zalogujcie się ponownie. Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
  20. MIUI Forum już dawno nie działa. Zastąpiło je Mi Community.
  21. Tego nie wiem, być może ktoś po prostu zapomniał wrzucić OTA od tego.
  22. Tak, trzeba. U nas już wszystkie telefony mają launcher od MIUI, nawet te od Poco.
  23. Ten kod to Twoje hasło ekranu blokady.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...