Jump to content

Patryk22

Użytkownicy
 • Posts

  20
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3, Redmi 3 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Patryk22's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Dedicated Rare
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Week One Done

Recent Badges

0

Reputation

 1. A jak ten rom zainstalować? Wcześniej był innym sposób bo nie było twrp. Czyżby pojawiło się twrp działające? Już wiem nie jest to wersja fastboot.
 2. Witam Czy jest możliwe dostać jeszcze baterie do redmi note 7 pro oczywiście oryginalna? A jak nie to jaki zamiennik szukać? Pozdrawiam
 3. Witam Posiadam sticka 4k ale nie mogę go zmusić do poprawnego działania z ppsspp. Sama aplikacja włącza się choć jak idzie do momentu wyboru karty pamięci nie mogę jej zainstalować na USB tylko w pamięci wewnętrznej. Jak już aplikacja załączy się to pomimo że gry mam na USB to nie mogę dodać ścieżki do tej pamięci próbowałem też z karta SD. Próbowałem również rozszerzyć pamięć urządzenia poprzez sformatowanie pendrive'a jako pamięć wewnętrzna ale nadal nie mogę żadnego pliku przekopiować na ta właśnie pamięć. Czy aby działało DRM xiaomi musiało tak mocno zablokować urządzenie? Sticka mam z android tv 11 i najnowszymi aktualizacjami a ppsspp w wersji 1.12.3
 4. Czy warto instalować 13? Wolno działające mapy Googla i problem z raportami SMS. Czy jest coś jeszcze? Jak z działaniem samego androida?
 5. wgrałem EEA z opcją clean all and lock i działa bootloader też zablokowany więc jest ok
 6. No ok ale nie wiem co było zainstalowane w telefonie czy EEA czy Global bo mam zamiar blokować bootloader. Zakupiony w Warszawie w C.H. Arkadia w MI Center.
 7. To które mam wybrać: 1) POCO X3 Pro Global Stable Recovery V12.5.4.0.RJUMIXM 11.0 3.0 GB 2021-08-24 2) POCO X3 Pro EEA Stable Recovery V12.5.2.0.RJUEUXM 11.0 3.0 GB 2021-08-17 A i jeszcze jedno czym się różni dla miflash wersje recovery od fasboot? Czy to obojętne?
 8. Witajcie Mam pytanie czy poco x 3 pro 6/128 zakupiony w mi center np w CH Arkadia ma global czy eu?
 9. np taka choć dla mnie mała pojemność https://allegro.pl/oferta/karta-pamieci-kingston-micro-sd-256gb-uhs-adapter-10916521024
 10. Na tym i na wcześniejszym sofcie nie działa wyświetlanie kontaktów na zegarkach amazfit. Sprawdzone na bip-u i TRex. Zamiast kontaktu wyświetla się połączenie przychodzące pomimo zaakceptowania "pokaż informacje o kontakcie" na globalu wszystko działa.
 11. Wiem gdzie są te opcje. Jedynie mam pytanie jak ich użyć jak partycja jest zaszyfrowana bo wtedy wywala same błędy z informacją że nie ma dostępu?
 12. Tak właśnie zrobiłem już. Ale dzięki za upewnienie się. No dobra ale jeżeli chciałbym zrobić wipe i pozostałe opcje to jak tego dokonać?
 13. Witam Chcę zresetować ten telefon w twrp ale nawet nie startuje, wszystko z błędami. Formatowanie zakończone niepowodzeniem. Pewnie chodzi o szyfrowanie jakiejś tam partycji ale ja nie ustawiałem żadnych blokad przy pomocy bazgrołu pinu palca k...a oka czy może doczekam fiuta. Szlak mnie trafia jak aby zresetować telefon muszę przez mi flash wgrywać rom. Co zrobić aby zaznaczyć dalvik data pamięć wewnętrzną cache itd.
 14. Coś nie tak z tym softem bo nawiedziły mnie samokliki (dotyk zwariował jeżeli mogę się tak wyrazić) jedyne co można zrobić to restart. Coś wiadomo kiedy usuną bug?
 15. To nie wina telefonów i ich romów tylko kanału wifi. Ustaw w routerze kanał dla 5 Ghz np. 112 i wzwyż to będzie działać
×
×
 • Create New...