Jump to content

Rower górski

Użytkownicy
 • Posts

  95
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Rower górski last won the day on October 28 2021

Rower górski had the most liked content!

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN9pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Rower górski's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • One Year In
 • Conversation Starter Rare
 • Dedicated Rare
 • Reacting Well Rare
 • First Post Rare

Recent Badges

11

Reputation

 1. Ze sklepu normalnie. Wadliwa partia wyszła, która po jakimś czasie się wysypuje. Serwisy to naprawiają. Prawdopodobnie jeden z ukrytych chińskich programów szpiegujących coś szwankuje 😁 i efektem jest totalna zawiecha podczas restartu ( cegła).
 2. Jak masz odblokowany to zainstaluj od nowa soft. Problem prawdopodobnie już nie wystąpi, chyba że płyta gł. Jest wadliwa.
 3. Wyślij do serwisu, usługa nie będzie droga. Naprawią.
 4. Na początek zerwij folię z ekranu. Jek nie pomoże to wyślij do serwisu. Problem z czujnikiem był z tego co wiem w drugą stronę, czyli nie zawsze wygaszało ekran. U ciebie albo jest jakaś dziwna folia na ekranie, albo masz uszkodzony (zabrudzony) czujnik.
 5. Cześć, Xiaomi właśnie wycięło tapetę z Marsem. Czy może ktoś skopiować i udostępnić oryginalną tapetę?
 6. No jak sama napisałaś, boisz się coś zepsuć więc oddaj do serwisu. Prawdopodobnie i tak nic nie zrobisz domowymi sposobami ze względu na blokadę BL.
 7. A jak się zachowuje z podłączoną ładowarką?
 8. Nie wiedzieć dlaczego, ale od jakiegoś czasu w regionie Polska nie aktualizują się RN9pro. Z innymi telefonami tego producenta też są pewne problemy z aktualizacjami u nas. Najlepiej ustawić Szwajcarię.
 9. Tak, ustaw region na Szwajcarię i zaczekaj chwilę. Sam się zaktualizuje.
 10. Niektóre egzemplarze wieszają się na logo startowym. Wyślij oba do serwisu i opisz problem. Powinni pomóc.
 11. Serwis może być ostatnią deską ratunku, ale zgodzę się, że niekoniecznie łatwo i niekoniecznie za darmo. Jednak jeśli telefony mają aktualizowane oprogramowanie w centrach serwisowych, to jakby wracają bez konieczności wpisywania haseł do konta, nawet jeśli wcześniej było to wymagane. Aktualizacja oprogramowania jest standardem, więc warto przynajmniej zapytać, czy i za ile to zrobią. Warto zapoznać się też z artykułem: https://micenter.pl/jak-usunac-konto-xiaomi-z-telefonu-2/ Dokładnie. Jest natomiast duża szansa, że jak zakładałaś konto xiaomi na telefonie, to manager haseł Google zapisał nazwę tego konta oraz hasło do niego. Przepatrz dokładnie swoje konto Google, być może tam masz rozwiązanie.
 12. Sprawdź sobie czy Google nie zapisało automatycznie konta i hasła do niego. Rozwiązaniem twojego problemu z całą pewnością jest wysyłka sprzętu do serwisu.
×
×
 • Create New...