Jump to content

zibi_k

Użytkownicy
 • Posts

  94
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by zibi_k

 1. Tak, to smutna prawda. Zakłócenia między bt a wifi 2.4GHz, to niestety norma. Spróbuj zmienić kanał w ruterze internetowym. Jeszcze lepiej, to używać wifi w paśmie 5GHz, jeśli jest taka możliwość. Pozdrawiam Z.K.
 2. Niestety bluetooth działa w paśmie 2,4GHz wifi. Możesz zrobić 2 rzeczy: 1. zmienić kanał w ruterze wifi na taki, który jest najmniej zakłócany 2. przejść na pasmo wifi 5GHz Pozdrawiam Z.K.
 3. A nagrywanie rozmów ? Jest czy usunęli ? Pozdrawiam Z.K.
 4. Nie dokońca, że stracone. Z systemów plików unixowych też się da odzyskać pliki, byleby nie nadpisywać partycji. Podłącz do kompa z Linuxem, zrób kopię, np używając komendy dd. No i sobie resztę dogugluj.
 5. Tak patrzac na ceny, to nie za bardzo maja go gdzieś uplasować. Powinien być droższy od Mi 9 t, ale tańszy od Mi 9. Wtedy jednak różnica w cenach, będzie tak znikoma, że bedzie to istny kanibalizm. Nawet jak będzie droższy od mi 9, to pewnie niewiele. Nie zdziwiłbym się gdyby wprowadzenie do EU, zostało maksymalnie opóźnione, albo wycofane.
 6. Uff. UFS 2.1 robi różnicę. No i chyba dobrze, że nie UFS 3, bo cena a i random rozczarowuje.
 7. Ten sam numer pod różnymi kontaktami ?
 8. Wygląda to trochę jak uszkodzenie synchronizacji pionowej. Możliwe jest , że to wada projektowa, tzn. w wyniku zbiegu kilku ustawień, np. tych opisanych w tym watku, układ pracuje w niewłaściwy sposob. Może np. wzbudzać się /zaczyna pracować jak generator/, co może nawet zakończyć się uszkodzeniem. Programowo można próbować takie warunki zablokować, o ile ilość kombinacji jest możliwa do ogarnięcia przez dział r&d. W międzyczasie producent może poprawić hardware. To takie moje przypuszczenia.
 9. Właśnie odwrotnie [emoji6] Jak wygrywasz sam to się nie opłaca. W drugim przypadku ... opłaca się fakturę za usługę [emoji39]
 10. Weź pod uwagę, że uruchomienie 'czegokolwiek' oznacza odpalenie jakiegoś systemu/kernela. A w kernelu masz moduły od grafiki, które mogą być ... no wiesz, na jednym hw będzie ok, na drugim będzie znośnie, ale tylko przez jakiś czas itp. Gdyby to był prawdziwy Linux - no ale nie jest - to może by coś się dało pokombinować, że stwierdzić, że to wada sprzętu.
 11. Trzeba przyznać, że wersje listopadowe EU są bardzo dobre.
 12. Użyj kleju do szyb samochody z aktywatorem
 13. Telefon,kontakty, 3kropek,ustawienia, wybierz listę kontaktów
 14. 1. Coś nie tak z żona 2. Ustaw sobie jedno źródło kontaktów do wyświetlenia
 15. Żona ma Honora 8 i jest zazdrosna o aparat w rn5
 16. Nie do końca jestem pewien, ale w MIUI 10 quickswitch zrobili przez przeciągnięcie i przytrzymanie z boku - tak jak cofnij tylko 'dłużej'
 17. Default route przypinane jest do interface vpn - w sumie to normalne i jak najbardziej prawidłowe zachowanie. Innymi słowy internetu szyka przez vpn. W opcjach zaawansowanych połączenia vpn wpisz tylko podsieć połączenia vpn w pole Trasy przekazywania. Znajdziesz tam pewno puste pole lub 0.0.0.0/0, co oznacza 'szukanie internetu' poprzez vpn. Jeśli nie masz pojęcia co wpisać, to poproś jakiegoś sieciowca to ci wpisze (jak będzie kombinował, to szukaj kogoś innego). Ewentualnie napisz tutaj uzyskane dane ip (adres i maska) połączenia vpn, to ci napiszę.
 18. zibi_k

  Mi 6x

  Poprosimy o nowy dział ... Jak odbieracie po premierze ? Akumulatorek nie powala, prawda ?
 19. Opcje program./ Uniewaznij autoryzację debugowania USB. Potem z większą uwagą zaakceptować rsa Pozdrawiam Z.K.
 20. Mam stary tablet Lenovo z and 4.4.2. Ram to biedne 1G. Nie szaleję na nim, ale 5 aplikacji w tle może być i kilka dni - nic nie jest ubijane. Myślałem , że to kwestia starego andka, a tu proszę .... Także kupujmy telefony z 4 i więcej GB ramu. Dziadostwo.
×
×
 • Create New...