zibi_k

Użytkownicy
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About zibi_k

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  zachodniopomorskie

Dodatkowe

 • Smartfon
  RMN3P

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak patrzac na ceny, to nie za bardzo maja go gdzieś uplasować. Powinien być droższy od Mi 9 t, ale tańszy od Mi 9. Wtedy jednak różnica w cenach, będzie tak znikoma, że bedzie to istny kanibalizm. Nawet jak będzie droższy od mi 9, to pewnie niewiele. Nie zdziwiłbym się gdyby wprowadzenie do EU, zostało maksymalnie opóźnione, albo wycofane.
 2. zibi_k

  MIUI 9.6.5

  U siebie też to odnotowałem i jest to bardzo irytujące. Ogólnie regulacja jasnością działa 'dziwnie'. A w połączeniu z funkcją dzwonienia/odbierania/odsuwania od ucha po zakończeniu rozmowy bardzo kiepsko. RN5P
 3. Uff. UFS 2.1 robi różnicę. No i chyba dobrze, że nie UFS 3, bo cena a i random rozczarowuje.
 4. Ten sam numer pod różnymi kontaktami ?
 5. Wygląda to trochę jak uszkodzenie synchronizacji pionowej. Możliwe jest , że to wada projektowa, tzn. w wyniku zbiegu kilku ustawień, np. tych opisanych w tym watku, układ pracuje w niewłaściwy sposob. Może np. wzbudzać się /zaczyna pracować jak generator/, co może nawet zakończyć się uszkodzeniem. Programowo można próbować takie warunki zablokować, o ile ilość kombinacji jest możliwa do ogarnięcia przez dział r&d. W międzyczasie producent może poprawić hardware. To takie moje przypuszczenia.
 6. Właśnie odwrotnie [emoji6] Jak wygrywasz sam to się nie opłaca. W drugim przypadku ... opłaca się fakturę za usługę [emoji39]
 7. Weź pod uwagę, że uruchomienie 'czegokolwiek' oznacza odpalenie jakiegoś systemu/kernela. A w kernelu masz moduły od grafiki, które mogą być ... no wiesz, na jednym hw będzie ok, na drugim będzie znośnie, ale tylko przez jakiś czas itp. Gdyby to był prawdziwy Linux - no ale nie jest - to może by coś się dało pokombinować, że stwierdzić, że to wada sprzętu.
 8. Trzeba przyznać, że wersje listopadowe EU są bardzo dobre.
 9. zibi_k

  MIUI 8.10.11

  Przy bateri ponizej 20 proc przestaje działać Internet po wifi. Oszczędzanie bat wylaczone. Obejście polega na wyłączeniu/włączeniu wifi. RN5 P.S. Po użyciu matematycznego znaku mniejszości usunęło sporą część tekstu. Pisane przez tapatalk.
 10. zibi_k

  MIUI 8.8.23

  RN5 - u mnie też sklonowało kilka aplokacji
 11. Użyj kleju do szyb samochody z aktywatorem