Jump to content

zibi_k

Użytkownicy
 • Content Count

  92
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About zibi_k

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  zachodniopomorskie

Dodatkowe

 • Smartfon
  RMN3P

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na globalu zdaje się tej opcji nie ma Pozdrawiam Z.K.
 2. A nagrywanie rozmów ? Jest czy usunęli ? Pozdrawiam Z.K.
 3. Nie dokońca, że stracone. Z systemów plików unixowych też się da odzyskać pliki, byleby nie nadpisywać partycji. Podłącz do kompa z Linuxem, zrób kopię, np używając komendy dd. No i sobie resztę dogugluj.
 4. Whyred Ponowne wgranie romu naprawiło aparat foto. MMS - przestała działać zalecana konfiguracja APN virgin - naprawa polegała na ustawieniu APN bez żadnych wartości za wyjątkiem wpisania typu MMS.
 5. Open camera też nie działa Czyszczenie cash/dalvik nie pomaga. Do tego przestały dochodzić MMS. Wracam do 9.8.9 Whyred
 6. Potwierdzam. Jakiś tip (czyszczenie danych aplikacji nie pomaga) ? Będzie coś poprawiane, czy wracac na 8.9 ?
 7. Tak patrzac na ceny, to nie za bardzo maja go gdzieś uplasować. Powinien być droższy od Mi 9 t, ale tańszy od Mi 9. Wtedy jednak różnica w cenach, będzie tak znikoma, że bedzie to istny kanibalizm. Nawet jak będzie droższy od mi 9, to pewnie niewiele. Nie zdziwiłbym się gdyby wprowadzenie do EU, zostało maksymalnie opóźnione, albo wycofane.
 8. zibi_k

  MIUI 9.6.5

  U siebie też to odnotowałem i jest to bardzo irytujące. Ogólnie regulacja jasnością działa 'dziwnie'. A w połączeniu z funkcją dzwonienia/odbierania/odsuwania od ucha po zakończeniu rozmowy bardzo kiepsko. RN5P
 9. Uff. UFS 2.1 robi różnicę. No i chyba dobrze, że nie UFS 3, bo cena a i random rozczarowuje.
 10. Ten sam numer pod różnymi kontaktami ?
 11. Wygląda to trochę jak uszkodzenie synchronizacji pionowej. Możliwe jest , że to wada projektowa, tzn. w wyniku zbiegu kilku ustawień, np. tych opisanych w tym watku, układ pracuje w niewłaściwy sposob. Może np. wzbudzać się /zaczyna pracować jak generator/, co może nawet zakończyć się uszkodzeniem. Programowo można próbować takie warunki zablokować, o ile ilość kombinacji jest możliwa do ogarnięcia przez dział r&d. W międzyczasie producent może poprawić hardware. To takie moje przypuszczenia.
 12. Właśnie odwrotnie [emoji6] Jak wygrywasz sam to się nie opłaca. W drugim przypadku ... opłaca się fakturę za usługę [emoji39]
 13. Weź pod uwagę, że uruchomienie 'czegokolwiek' oznacza odpalenie jakiegoś systemu/kernela. A w kernelu masz moduły od grafiki, które mogą być ... no wiesz, na jednym hw będzie ok, na drugim będzie znośnie, ale tylko przez jakiś czas itp. Gdyby to był prawdziwy Linux - no ale nie jest - to może by coś się dało pokombinować, że stwierdzić, że to wada sprzętu.
×
×
 • Create New...