-
Postów
5 354 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
37
Treść opublikowana przez latet
-
Dzięki, niestety niczego to nie zmieniło. Skrypt działa (błędów nie ma), ale potem dzieje się dokładnie tak samo, jak przy metodzie "ręcznej" – nie przechodzi do TWRP, bootuje do systemu. Patrząc do środka tego .bat to widzę, ze to to samo co robiłem ręcznie, tylko nazwa pliku z obrazem inna. Jak robię ręcznie, to też błędów nie ma - wszystko OK, OK (screen). Najgorsze że jeszcze wczoraj i raz dziś udało mi się włączyć TWRP (problemem było jedynie to, że nie zostaje ono na stałe). Teraz w ogóle nie mogę uruchomić TWRP nawet "doraźnie". A może jakieś starsze TWRP do "land" by zadziałało? Bo to z którym się bujam jest najnowsze. Mógłby ktoś jakieś ciut starsze udostępnić? DziękI!
-
Mam dokładnie taki sam problem. Nowe Redmi3S. Odblokowałem BL. TWRP udało się tylko "doraźnie" uruchomić (poprzez fastboot boot twrp.img), udało się wtedy zrobić "format data", przerzucić zip z ROM-em, zainstalować MIUI EU. Tak więc mam MIUI.EU/PL, działa, wszystko OK, ale nie mam TWRP – nie mogę więc zaktualizować systemu do najnowszej wersji MIUI.EU, nie mogę zrobic faqctory reset – a tel nie dla mnie, przydałoby się, nie mogę też zainstalować SuperSU. Co najgorsze – przestało też mi działać możliwość takiego odpalenia TWRP, jak zrobiłem na początku (czyli przez fastboot boot twrp.img). Co do Volume+&- Power to raczej jest to wejście w EDL, na pewno nie w Recovery. Nie mam w tym momencie żadnego Recovery w tym telefonie, więc trochę kicha, choć sam system działa OK. Co robić?
-
Witam, Poproszono mnie o radę, ale nie mam doświadczenia na tym polu. Ktoś zamierza się przeprowadzić do domu poza miastem. Podobno jedyne (sensowne?) możliwości podłączenia się tam do internetu to poprzez platformy satelitarne "N-ka" oraz "Polsat". Pytanie - które z nich wybrać i dlaczego? Jak jest z prędkościami? Na jakiej zasadzie jest upload? Jakie są limity? Z góry dzięki za wszelkie info.
-
A ja, że nadal czekam. Nadal z wiernym Redmi Note LTE (choć trzymam go w trybie 3G). Może w końcu Xiaomi coś wypuści bez tych różnych wad. Może będzie to Mi Note 2, kto wie.
-
Dlatego mnie tak śmieszy, jak ludzie koniecznie chcą kupić chiński telefon w Polsce (przepłacając przy tym), tłumacząc to "bo chcę mieć pewną gwarancję w Polsce". Takim należy podawać link do tego wątku. Przeczytają, że gwarancja gwarancją, ale przede wszystkim muszą na oko „biegłych psychologów” pracujących w sklepach / serwisach gwarancyjnych nie sprawiać złego wrażenia i ogólnie – mieć czyste sumienie
-
Problem w wejściem w tryb EDL (Większość sposobów nie działa)
latet odpowiedział(a) na byczasty temat w Problemy techniczne
Gratuluję Jednak do pewnych rzeczy trzeba mieć co najmniej 1 prawą rękę, a ja akurat mam 2 lewe -
Problem w wejściem w tryb EDL (Większość sposobów nie działa)
latet odpowiedział(a) na byczasty temat w Problemy techniczne
Dziękuję. Od razu sobie zamówiłem – "na czarną godzinę" -
Czyli co? Do serwisu z zaświadczeniem od księdza o odbyciu spowiedzi?
-
Problem w wejściem w tryb EDL (Większość sposobów nie działa)
latet odpowiedział(a) na byczasty temat w Problemy techniczne
A na Ali znalazłeś? Podaj link proszę. -
Frustrujące, no nie? Ale jak Mi5s i tak wypada pod tym względem rewelacyjnie w porównaniu do Mi5s Plus. Zobaczcie video tu: https://miuipolska.pl/forum/topic/17233-xiaomi-mi-5s-plus-unboxing-pierwsze-wrażenia/?do=findComment&comment=253253
-
Note 4 PRO? Nie istnieje taki model.
-
Święte słowa. Ale to, niestety, myślenie życzeniowe.
-
Xiaomi Mi 5s Plus - unboxing, pierwsze wrażenia
latet odpowiedział(a) na grafiq temat w Dyskusja ogólna
Ponagrywaj troszkę video w różnych okolicznościach i warunkach. Ciekawe, czy się potwierdzą te problemy, które pokazał i omówił autor filmu, który wkleiłem kilka postów wyżej. -
Kontrowersyjne... Równie dobrze mogą egzystować w dziale urządzenia.
-
poradnik Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2025
latet odpowiedział(a) na Zenderable temat w Tutoriale
Napisz proszę, co było przyczyną problemu i jak go rozwiązałeś. Samo "dziękuję" niewiele wnosi do naszej społeczności- 8 784 odpowiedzi
-
- tutorial
- odblokowywanie bootloadera
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Jak done jak nie całkiem done W dziale "Inne urządzenia" wciąż jest pełną wątków o Redmi Note 4.
-
Xiaomi Mi 5s Plus - unboxing, pierwsze wrażenia
latet odpowiedział(a) na grafiq temat w Dyskusja ogólna
Zobaczcie, jak słabo wypada jakość filmów (i zdjęć w sumie też) z Mi5s Plus w porównaniu do Mi5s (choć i ten drugi pozostawia sporo do życzenia, zwłaszcza w wideo) -
To może obejrzyj ten test porównawczy:
-
Redmi 3S - Podstawowe pytania dla nowego użytkownika
latet odpowiedział(a) na kubekherbaty temat w Dyskusja ogólna
Z ciekawości - jaki był system wgrany, gdy tel. przyszedł z tego sklepu? -
Wiesz, ta nazwa "stabilna" jest warta mniej więcej tyle co słowo "najlepszy" na opakowaniu proszku do prania... Ale Ty masz raczej po prostu syf-MIUI, więc jak najszybciej wgraj coś normalnego.
-
Problematyczność (lub jej brak) zależy od gwaranta, a nie od tego w jakim kraju się znajduje. Poczytaj na forum wątki o różnych sprzedawcach. Na pewno najbezpieczniejsza i najpewniejsza jest gwarancja z Ibuygou, co nie znaczy, że inne też nie będą OK w razie czego.
-
Gdzie zakupiony? Bo 5-cyfrowy numer wersji sugeruje, że to tzw. syfiaste MIUI.
-
Z tą gwarancją, to wychodzisz ze złego założenia, że jak w Polsce, to bezpieczniejsza. To nie zależy od kraju zakupu, ale od rzetelności i możliwości sprzedawcy. Ale to tak na marginesie.
-
Ja akurat mam czasami ten problem na MiPad. Pomaga wtedy tylko restart urządzenia.
-
Redmi 3S - Podstawowe pytania dla nowego użytkownika
latet odpowiedział(a) na kubekherbaty temat w Dyskusja ogólna
Tylko skąd pewność, że ta specyfikacja to na pewno 201630? Bo ten numer nigdzie tam nie pada.
