Skocz do zawartości

latet

Użytkownicy
  • Postów

    5 354
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    37

Treść opublikowana przez latet

  1. Może to taki urok Redmi Pro, że tryb fastboot ma jakiś limit czasowy i sam sobie wychodzi? W innych słuchawkach raczej nic takiego nie ma miejsca - raz włączony fastboot jest i czeka aż do rozładowania baterii.
  2. To jest nienormalne. Może kabel ma wadę?
  3. Chodzi o "Kate". Z 3S INT nie ma problemu.
  4. Interesujące. Może ktoś zna więcej szczegółów i nam tu rozjaśni?
  5. https://tektab.com/2015/10/31/android-bootloaderfastboot-mode-and-recovery-mode-explained/ http://lifehacker.com/the-most-useful-things-you-can-do-with-adb-and-fastboot-1590337225
  6. Dajcie już spokój. Problem jest sztuczny. Na każdy telefon Xiaomi istnieje ROM z j. polskim – albo Global, albo EU, albo oba. Sprzedawcy powinni jendnak jaśniej, uczciwiej opisywać sytuację w ofertach no i przede wszystkim nie instalować syfiastych „podróbek” MIUI, bo to komplikuje proces instalacji jednej z "prawowitych" wersji z j. polskim.
  7. O zgodę występuje się raz. Jest ona przypisana do Twojego konta Xiaomi. Nie ma limitu telefonów, które możesz odblokować dzięki tej zgodzie. Jest tylko limit częstości – trzeba czekać (teoretycznie) 30 dni pomiędzy kolejnymi odblokowaniami różnych telefonów. Ale podobno ten sam telefon możesz odblokowywać nawet codziennie, jeśli codziennie będziesz go sobie czymś blokować.
  8. A trzeba im podać swój login Xiaomi (na który się otrzymało zgodę), czy wykorzystują jakieś loginy ze swojej własnej puli? Sporo ich muszą mieć... Serwis Acida, o ile dobrze zrozumiałem to, co pisał na ten temat, wymaga od użytkownika loginu z przyznaną zgodą na odblokowanie. Chyba że robią to jakąś inną, nieoficjalną metodą? Coś mi się obiło o oczy, że takowa istnieje i daje taki sam skutek finalny.
  9. Use the Force, Luke. Use Google, Drakur...
  10. Nawet jeśli nie uda Ci się odblokować (co jest mało prawdopodobne), to i tak możesz zainstalować oficjalny ROM "Global" z językiem polskim (albo już tam będzie, jeśli kupisz w normalnym źródle). No chyba, że chcesz kupić model, dla którego nie ma ROM-u Global, a jedynie chińsko-angielski. Wtedy stanowczo: odblokowanie i instalacja MIUI EU.
  11. To jest bardzo dziwne. Ale spróbuj go zmusić do przejścia do trybu Fastboot inaczej – stosowną komendą ADB.
  12. Prawda, prawda, ale to co opisałeś, to nie jest "sklep prowadzi sprzedaż dla przeciętnego klienta" ale raczej "sklep dyma przeciętnego klienta".
  13. Może dlatego, że w tzw. czystym Androidzie zawsze są wszystkie języki z polskim włącznie?
  14. Ale zauważ, że płaczą też ci, którzy kupili model Xiaomi, który ma tylko wersję globalną (a nie ma chińskiej) - jak "Kate", bo dla takich z kolei nie ma MIUI Polska
  15. Może być tak, że ten kto to tam pisał na tej stronie sklepu (Janusz Biznesu) ma jeszcze mniejsze pojęcie o tym wszystkim niż Ty Chińczycy nie dają żadnych kodów
  16. Chyba żaden poważny sprzedawca (o ile w ogóle jakikolwiek) nie sprzedaje Xiaomi z odblokowanym BL.
  17. Do odblokowania BL musisz mieć zainstalowany określony ROM. A instalujesz go MiFlashem, z tym, że w trybie EDL. Odblokowany BL jest konieczny do wgrywania ROM-ów w trybie Fastboot (co oczywiście też się robi MiFlashem).
  18. Skoro to był Global Stable, to sam z siebie się nie zaktualizował do Global "dev/beta".
  19. Wersja z B20? Ponoć ostatni update 6.9.29 Global Dev (OTA) ucegla tę wersję telefonu. Aż się wierzyć nie chce, że go nie wycofano (MIUI EU zostało wycofane).
  20. To jest "Kate". A "Kate" póki co nie daje się odblokować w normalny, legalny sposób. Zresztą po co, skoro nie ma dla niego MIUI EU? Czytaj: https://miuipolska.pl/miuipolska-dla-redmi-note-3-se-kate/
  21. Prawdopodobnie najlepsze co możesz zrobić, to spróbować z innego komputera (zakładam, że zrobiłeś wszystko do tej pory zgodnie z poradnikami, a nadal nie działa). Niestety, zdarza się że tego typu problemy są (na danym pececie) dramatycznie trudne do rozwiązania i szkoda na to czasu i nerwów.
  22. Ponoć najmniej problemów jest wtedy, gdy zalogujesz się i tu i tu swoim numerem użytkownika Xiaomi (a więc ani nie mailem, ani nie numerem telefonu).
  23. Trafił Ci się sub-model 2014617 (co widać na zdjęciu pudełka). Ten sub-model (i parę innych) ma pasmo B8 w 3G. Tego pasma nie ma sub-model 2014616 (i tylko ten).
  24. Jaki login zastosowałeś tu i tu?
  25. 1. W moim egzemplarzu były dramatyczne problemy z GPS i z tego powodu go sprzedałem. 2. Faktycznie czasami ekran robił się bardzo mocno żółty, ale chwilowo. To był jakiś problem z softem chyba. Jakby jakieś czujniki światła świrowały, a telefon stosował automatyczne korekty temperatury bieli. Tak to przynajmniej wyglądała "na oko", nie zgłębiałem tematu, bo całkowicie mnie wtedy pochłonęła walka z GPS. Przegrana, niestety. Za to jakość filmików - chyba najlepsza ze wszystkich Xiaomi i do dziś nie pobita.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...