razu

Użytkownicy
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About razu

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5 Black

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. https://forum.xda-developers.com/oneplus-3/themes/mod-aptx-codec-t3521228
 2. Lewy górny róg i prawy dolny po przekątnej. Generalnie nie przeszkadza mi to. Możesz go położyć na ołówku po przekątnej i podociskać przeciwne rogi aby zniwelować trochę to skoszenie. Mi się udało do jakiegoś zadowalającego minimum zniwelować ale trzeba bardzo czujnie ten eksperyment robić
 3. Też tak niestety mam. Nie wiem może w kieszeni się wziął i skręcił
 4. Hej. Nie wiecie czy mi5 na aktualnym miui polska ma wsparcie dla aptx/aptx HD? Chodzi o bt lepszej jakości do słuchawek bezprzewodowych które to udostępniają.
 5. Uff, poszło i to całkiem gładko. Problemem okazały się szalejące stery w windzie. Założyłem nowe konto użytkownika z oczywiście uprawnieniami admina i wuala, ustabilizowało się. Zgłosił się Android Bootloader Interface w wersji v7.1.0.0 i tyle w temacie. Wcześniej wtrącał się jakiś Kedacom Odblokowałem bootloadera mojego Mi5 od ręki będąc na sofcie MIUI 8.0.12.0 Stable (MAACNDI) a potem flashowanie w fastboocie na globala. Żadnego china dev, żadnego edl, żadnego patchowanego kabla usb i innych historii. Dzięki @cardrigar za pomocną rękę. Dzięki również za natychmiastowe płatne oferty pomocy od innych ale nie skorzystam, nie po to jest to forum.
 6. razu

  Szkło/folia do Mi5

  Ja natomiast założyłem na moje Mi5 black Nillikina PE+ dla zdrowotności O jakiej zdrowotności mowa można dowiedzieć się nieco tutaj: http://www.nillkin.com/ENGLISH/proshow.asp?mid=2&sid=3&tid=0&cid=6&scid=9&id=4583. Więcej można poczytać w necie o co w tym chodzi, nie będę tego komentował ale może to mieć większy sens u osób które wlepiają oczy przez długie godziny w ekrany swoich telefonów. Ja chyba do tego grona nie należę Za dnia i w mocnym świetle szkiełko ma lekko niebieski odcień, głównie pod kątem. Wymaga to przyzwyczajenia czytaj może wkurzać że twój czarny telefon wygląda jak pod wodą Natomiast wieczorem i w nocy black is black. Z tym blokowaniem szkodliwego światła nie mam porównania jeszcze na ile normalny ekran byłby bardziej męczący. Natomiast co do 2.5D, to się uparłem na to że ma być ale w zasadzie można powiedzieć że marketing. Jest to tak mikroskopijne czy ta krawędź jest zaokrąglona czy ścięta że nie zauważysz, dosłownie grubość włosa. Co jeszcze mogę napisać, palcować palcuje to szkiełko ale w sumie baardzo opornie, mogło być gorzej. Z innych dodatków to szczerze mogę polecić silikonowy case Nillikina do Mi5 nazywa się Nature, wziąłem szary i jest czad. Świetnie całość spasowana, antypoślizgowe boczki, tzn, obszary chwytu są zmatowione, zintegrowana zaślepka na usb, przyciski przykryte wyprofilowanym przyciskami w etui.
 7. Tak właśnie chciałem zrobić, po tym jak nie poszło z odblokowaniem chciałem wgrać china dev. Niestety nie poszło. Zatrzymuje się na pierwszej linii z flash_all.bat fastboot %* getvar product 2>&1 | findstr /r /c:"^product: *MSM8996" || echo Missmatching image and device Reszta kroków to jakieś inne próby wyważania drzwi po prostu, czyli jak to MiD nazwał niepotrzebne motanie się od wątku do wątku. Dobrze jeśli jest coś nie tak z weryfikacją urządzenia to co z tym można zrobić?
 8. Witam, Dostałem w końcu swoje wyczekane Mi5 z IBG. Mam na nim MIUI 8.0.12.0 Stable (MAACNDI). Chciałem odblokować bootloader ale zatrzymuje mi się na 50% i odhacza pierwszy ptaszek na czerwono. btw. mam akceptację na odblokowanie, dostałem potwierdzenie na sms. Następnie próbowałem wgrać Global ROM według zamieszczonych tutoriali ale za każdym razem mam to samo czyli w statusie MiFlasha: ....XiaoMiFlash\Source\ThirdParty\Google\Android\fastboot.exe" -s 8ec00167 getvar product 2>&1 | findstr /r /c:"^product: *MSM8996" || echo Missmatching image and device ROM pobrałem z tego linka: http://en.miui.com/a-234.html. Mam dwie wersje: Xiaomi Mi 5 Latest Global Developer Version Fastboot oraz Xiaomi Mi 5 Latest Global Stable Version Fastboot MiFlash mam 2016.08.30.0 OS: Win10 x64 Próbowałem też update w MIUI8 poprzez 'Choose update package' i wgrałem do downloaded_rom dwa ROMY: miui_MI5Global_6.10.27...zip oraz xiaomi.eu_multi_MI5_6.10.27_v8-6.0.zip ale tutaj mam za każdym razem 'Can't verify update' Nie bardzo umiem sobie z tym poradzić. Przerzucam tutoriale, wątki na forum ale nie mogę znaleźć rozwiązania. Mógłby ktoś coś mi z tym doradzić? Pewnie coś ze sterami na windzie jest nie halo, aczkolwiek ADB melduje się w menadżerze urządzeń poprawnie bez wykrzykników.
 9. Dokładnie to samo co ja, i to flashowanie, elapse time w zasadzie się nie kończy :/ Widać w statusie 'mismatching image and device' tylko pytanie dlaczego
 10. Witam, Dostałem w końcu swoje wyczekane Mi5 z IBG. Mam na nim MIUI 8.0.12.0 Stable (MAACNDI). Chciałem odblokować bootloader ale zatrzymuje mi się na 50% i odhacza pierwszy ptaszek na czerwono. btw. mam akceptację na odblokowanie, dostałem potwierdzenie na sms. Następnie próbowałem wgrać Global ROM według zamieszczonych tutoriali ale za każdym razem mam to samo czyli w statusie MiFlasha: ....XiaoMiFlash\Source\ThirdParty\Google\Android\fastboot.exe" -s 8ec00167 getvar product 2>&1 | findstr /r /c:"^product: *MSM8996" || echo Missmatching image and device ROM pobrałem z tego linka: http://en.miui.com/a-234.html. Mam dwie wersje: Xiaomi Mi 5 Latest Global Developer Version Fastboot oraz Xiaomi Mi 5 Latest Global Stable Version Fastboot MiFlash mam 2016.08.30.0 OS: Win10 Próbowałem też update w MIUI8 poprzez 'Choose update package' i wgrałem do downloaded_rom dwa ROMY: miui_MI5Global_6.10.27...zip oraz xiaomi.eu_multi_MI5_6.10.27_v8-6.0.zip ale tutaj mam za każdym razem 'Can't verify update' Nie bardzo umiem sobie z tym poradzić. Przerzucam tutoriale, wątki na forum ale nie mogę znaleźć rozwiązania. Mógłby ktoś coś mi z tym doradzić?
 11. Jak dla mnie na większości zdjęć od Elderbary (dzięki że się podzieliłeś) wykonanych w słabszych warunkach aparat sobie ewidentnie nie radzi z ostrością. Tak jak pierwsza seria wykonana w dobrych warunkach była żyletą tak ta dla mnie dyskwalifikuje.
 12. razu

  Szkło/folia do Mi5

  Jeden ze sprzedawców napisał mi: " nillkin amazing h posiada krawędzie 2d, nillkin amazing h+ posiada zaokrąglone krawędzie, polecam szkła mocolo, rewelacyjna jakość którą można porównać do h+pro a niska cena " Jakie są wasze doświadczenia z tym Mocolo? Wygląda na szkło wszystko mające i do tego powłoka antyrefleksyjna, hmm, ciekawe.
 13. razu

  Szkło/folia do Mi5

  Mówisz o tym H+Pro za 139pln? Innej oferty na alledrogo nie widzę. btw. 1. Ma ktoś Nillkin PE+ i może powiedzieć jak się sprawdza? Warto to kupić? 2. Jeden z tych najpopularniejszych Nillkinów do Mi5 czyli H nie ma krawędzi 2.5D. Jak to wygląda? Są chociaż zfrezowane te krawędzie?
 14. Wedlug klucza do innych kuponów zabrakło 32 w kodzie więc wpisz: RNmi532bgPIRZU