Skocz do zawartości

latet

Użytkownicy
  • Postów

    5 354
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    37

Treść opublikowana przez latet

  1. Dzięki, niestety niczego to nie zmieniło. Skrypt działa (błędów nie ma), ale potem dzieje się dokładnie tak samo, jak przy metodzie "ręcznej" – nie przechodzi do TWRP, bootuje do systemu. Patrząc do środka tego .bat to widzę, ze to to samo co robiłem ręcznie, tylko nazwa pliku z obrazem inna. Jak robię ręcznie, to też błędów nie ma - wszystko OK, OK (screen). Najgorsze że jeszcze wczoraj i raz dziś udało mi się włączyć TWRP (problemem było jedynie to, że nie zostaje ono na stałe). Teraz w ogóle nie mogę uruchomić TWRP nawet "doraźnie". A może jakieś starsze TWRP do "land" by zadziałało? Bo to z którym się bujam jest najnowsze. Mógłby ktoś jakieś ciut starsze udostępnić? DziękI!
  2. Mam dokładnie taki sam problem. Nowe Redmi3S. Odblokowałem BL. TWRP udało się tylko "doraźnie" uruchomić (poprzez fastboot boot twrp.img), udało się wtedy zrobić "format data", przerzucić zip z ROM-em, zainstalować MIUI EU. Tak więc mam MIUI.EU/PL, działa, wszystko OK, ale nie mam TWRP – nie mogę więc zaktualizować systemu do najnowszej wersji MIUI.EU, nie mogę zrobic faqctory reset – a tel nie dla mnie, przydałoby się, nie mogę też zainstalować SuperSU. Co najgorsze – przestało też mi działać możliwość takiego odpalenia TWRP, jak zrobiłem na początku (czyli przez fastboot boot twrp.img). Co do Volume+&- Power to raczej jest to wejście w EDL, na pewno nie w Recovery. Nie mam w tym momencie żadnego Recovery w tym telefonie, więc trochę kicha, choć sam system działa OK. Co robić?
  3. Witam, Poproszono mnie o radę, ale nie mam doświadczenia na tym polu. Ktoś zamierza się przeprowadzić do domu poza miastem. Podobno jedyne (sensowne?) możliwości podłączenia się tam do internetu to poprzez platformy satelitarne "N-ka" oraz "Polsat". Pytanie - które z nich wybrać i dlaczego? Jak jest z prędkościami? Na jakiej zasadzie jest upload? Jakie są limity? Z góry dzięki za wszelkie info.
  4. A ja, że nadal czekam. Nadal z wiernym Redmi Note LTE (choć trzymam go w trybie 3G). Może w końcu Xiaomi coś wypuści bez tych różnych wad. Może będzie to Mi Note 2, kto wie.
  5. Dlatego mnie tak śmieszy, jak ludzie koniecznie chcą kupić chiński telefon w Polsce (przepłacając przy tym), tłumacząc to "bo chcę mieć pewną gwarancję w Polsce". Takim należy podawać link do tego wątku. Przeczytają, że gwarancja gwarancją, ale przede wszystkim muszą na oko „biegłych psychologów” pracujących w sklepach / serwisach gwarancyjnych nie sprawiać złego wrażenia i ogólnie – mieć czyste sumienie
  6. Gratuluję Jednak do pewnych rzeczy trzeba mieć co najmniej 1 prawą rękę, a ja akurat mam 2 lewe
  7. Dziękuję. Od razu sobie zamówiłem – "na czarną godzinę"
  8. Czyli co? Do serwisu z zaświadczeniem od księdza o odbyciu spowiedzi?
  9. A na Ali znalazłeś? Podaj link proszę.
  10. latet

    Brak OIS

    Frustrujące, no nie? Ale jak Mi5s i tak wypada pod tym względem rewelacyjnie w porównaniu do Mi5s Plus. Zobaczcie video tu: https://miuipolska.pl/forum/topic/17233-xiaomi-mi-5s-plus-unboxing-pierwsze-wrażenia/?do=findComment&comment=253253
  11. Note 4 PRO? Nie istnieje taki model.
  12. Święte słowa. Ale to, niestety, myślenie życzeniowe.
  13. Ponagrywaj troszkę video w różnych okolicznościach i warunkach. Ciekawe, czy się potwierdzą te problemy, które pokazał i omówił autor filmu, który wkleiłem kilka postów wyżej.
  14. latet

    Są wątki do przeniesienia

    Kontrowersyjne... Równie dobrze mogą egzystować w dziale urządzenia.
  15. Napisz proszę, co było przyczyną problemu i jak go rozwiązałeś. Samo "dziękuję" niewiele wnosi do naszej społeczności
  16. latet

    Są wątki do przeniesienia

    Jak done jak nie całkiem done W dziale "Inne urządzenia" wciąż jest pełną wątków o Redmi Note 4.
  17. Zobaczcie, jak słabo wypada jakość filmów (i zdjęć w sumie też) z Mi5s Plus w porównaniu do Mi5s (choć i ten drugi pozostawia sporo do życzenia, zwłaszcza w wideo)
  18. To może obejrzyj ten test porównawczy:
  19. Z ciekawości - jaki był system wgrany, gdy tel. przyszedł z tego sklepu?
  20. Wiesz, ta nazwa "stabilna" jest warta mniej więcej tyle co słowo "najlepszy" na opakowaniu proszku do prania... Ale Ty masz raczej po prostu syf-MIUI, więc jak najszybciej wgraj coś normalnego.
  21. Problematyczność (lub jej brak) zależy od gwaranta, a nie od tego w jakim kraju się znajduje. Poczytaj na forum wątki o różnych sprzedawcach. Na pewno najbezpieczniejsza i najpewniejsza jest gwarancja z Ibuygou, co nie znaczy, że inne też nie będą OK w razie czego.
  22. Gdzie zakupiony? Bo 5-cyfrowy numer wersji sugeruje, że to tzw. syfiaste MIUI.
  23. Z tą gwarancją, to wychodzisz ze złego założenia, że jak w Polsce, to bezpieczniejsza. To nie zależy od kraju zakupu, ale od rzetelności i możliwości sprzedawcy. Ale to tak na marginesie.
  24. Ja akurat mam czasami ten problem na MiPad. Pomaga wtedy tylko restart urządzenia.
  25. Tylko skąd pewność, że ta specyfikacja to na pewno 201630? Bo ten numer nigdzie tam nie pada.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...