Jump to content

AdrianJarocin

Użytkownicy
 • Posts

  48
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi10pro

Recent Profile Visitors

784 profile views

AdrianJarocin's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

2

Reputation

 1. Ja niestety nie mam żadnej lokalizacji tego przycisku
 2. Dziś zaktualizowałem mój Mi10Pro przez fastboot (update) do androida 12/miui 13 i napotkałem na 2 problemy: 1. Pierwszy mało istotny - jak można zlikwidować z pulpitu wyświetlający się ciągle przycisk ułatwień dostępu? (chyba że nie można go w ogóle wyłączyć jeśli się ma włączone na stałe powiększenie ekranu gestem trzykrotnego puknięcia w ekran) 2. Drugi bardziej problematyczny - jak mam zainstalować magiska z twrp jeśli twrp nie widzi mi partycji z danymi (internal storage - 0,0MB). Czy mam skopiować plik magisk.zip na pena, wpiąć go w usbc i zainstalować z usb-otg? Jeśli tak to czy magisk 23 działa poprawnie na andku12/miui13??? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
 3. A czy wiesz może kiedy ten tryb ciemny będzie funkcjonował? Ja zauważyłem pewną prawidłowość. Mianowicie jak sklonuję jakąś aplikację w której tryb ciemny nie działa to na jej wersji sklonowanej działa bez problemu. I tak jest z każdą aplikacją.
 4. Mam dwa pytania dotyczące tej wersji softu: czy działa już normalnie ciemny tryb w aplikacjach i czy nie ma już problemów z aplikacją systemową poczty od Xiaomi?
 5. Jak uruchomiłem jako administrator to w końcu poszło. Jak byś był tak miły i miałbyś chwilę czasu to zerknij na ten mój log co tam z tym citi nie działa. log.txt
 6. Robię tak jak w poście ale pokazuje mi odmowę dostęu.
 7. Mi też citi mobile przestał działać. W jaki sposób przesłać ci ten log?. Na innym telefonie aplikacja działa bez problemu.
 8. U mnie też citi przestał działać. Czyszczenie danych aplikacji nic nie daje.
 9. Ja ostatnio zauważyłem w telefonie (Mi 10 Pro) problem z wifi. Otóż wifi 2,4 Gh działa bez zastrzeżeń. Natomiast 5 Gh nie działa jak należy. Telefon łączy się z wifi 5Gh i przez jakieś 10 minut wszystko jest ok. Potem prędkość spada do 15-20 Mbps. Żeby prędkość wróciła do 300 Mbps (takie mam łącze) trzeba zrestartować telefon. Najdziwniejsze jest to, że jak odchodzę od routera i telefon przełącza się na 2,4 Gh to na tych 2,4 Gh ma prędkość 80-90 Mbps a na 5 Gh (przy samym routerze) tylko 15-20 Mbps. Wyłączyłem 2,4 Gh na routerze (zostawiłem tylko 5Gh) i to samo. Nic nie daje zapomnienie sieci i ustawienie od nowa, resetowanie ustawień sieciowych, czy nawet wipe cache/dalvink w TWRP. Zauważyłem jeszcze, że w wykresie zużycia baterii wifi jest jakby nieaktywne (dotychczas zawsze pokazywało ciągłą niebieską linię ponieważ ja nigdy wifi nie wyłączam - a teraz "pusto") - czyżby soft w jakiś sposób "usypiał" wifi 5Gh? Ktoś, coś??? A tak na marginesie to oprócz tego problemu z wifi to jeden z lepszych rozwojowych softów przynajmniej na Mi 10 Pro.
 10. Miałem Mi10 kupiony w Mediamarkt z softem Vodafone.Odblokowałem bootloadera, wgrałem rom Indonezja (żeby mieć nagrywanie rozmów i dialer od Xiaomi), zablokowałem bootloadera zpowrotem i wszystko śmiga jak należy.
 11. Mi za to na Mi 10 pro volte działa ok natomiast przestało działać vowifi.
 12. Znalazłem rozwiązanie: https://support.google.com/accounts/answer/6010255?hl=en#zippy=,if-less-secure-app-access-is-off-for-your-account,if-less-secure-app-access-is-on-for-your-account
 13. Po aktualizacji Mi 10 Pro do A 11 (xiaomi.eu) mam problem. NIe mogę przy konfiguracji telefonu z zegarkiem skopiować konta google z telefonu na zegarek z WearOs a tym samym cokolwiek zainstalować na zegarku ze sklepu Play i skonfigurować płatności nfc na zegarku. Jak chcę podpiąć zegarek do innego telefonu to nie ma żadnego problemu (telefon kopiuje konto google). Najdziwniejsze jest to że wróciłem do A10 na Mi 10 Pro i też nie chce skopiować konta google na zegarek. Ma ktoś jakiś pomysł albo miał podobny przypadek?
 14. Udało ci się rozwiązać ten problem? Mam to samo.
×
×
 • Create New...