AdrianJarocin

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About AdrianJarocin

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5SPlus, Mi6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czyli żeby nie czekać: wchodzę na en.miui.com, wchodzę w mi6, ściągam ostatni china dev rom (na chwilę obecną Version: 7.7.7 (MIUI8 FullRomPack). Ściągnięty plik (.zip) kopiuję do telefonu, wchodzę w ustawienia/ informację o telefonie/ aktualizacja systemu/ wybierz paczkę aktualizacji/ wskazuję ściągnięty plik .zip i aktualizuję. I na pewno nic mi nie padnie???
 2. Czyli jak poczekam do następnej aktualizacji Globala przez OTA, to z odblokowaniem bootloadera nie powinno być problemów (oczywiście jeśli naprawią ten błąd)???
 3. Mam pewien problem - w Mi6 (MIUI Global 8.2.2.0 NCAMIEC), po każdym ponownym uruchomieniu telefonu region zmienia się automatycznie na Chiny. Na koncie xiaomi lokalizację mam ustawioną na Polskę. Ma ktoś jakiś pomysł???
 4. Oczywiście, że to zrobiłem, ale jak klikam dodaj konto i urządzenie to zamiast przyjąć to wyświetla mi jakieś chińskie krzaczki.
 5. Mam pewien problem z odblokowaniem bootloadera w Mi6 (MIUI Global 8.2.2.0 NCAMIEC), który wczoraj mi przyszedł z Chin (HongKong Goldway). Do tej pory miałem Mi5SPlus, na którym wszystko poszło bez problemów (zgodę na odblokowanie dostałem w marcu). Nie wiem, czy nie ma to czasami coś wspólnego z tym, że do mojego konta xiaomi był przypisany poprzedni telefon (Mi5SPlus). Ale usunąłem go i teraz logując się na koncie xiaomi mam tylko jedno urządzenie - Mi6. A przy próbie odblokowania nowego telefonu miflashunlock wyświetla mi komunikat, że konto nie jest połączone z nowym telefonem. Może jestem zbyt głupi na to, ale jeśli ktoś z forumowiczów byłby uprzejmy mi w jakiś sposób pomóc, byłbym wdzięczny. Pozdrawiam.