Skocz do zawartości

ZduneX25

Administratorzy
  • Postów

    8 724
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    74

Treść opublikowana przez ZduneX25

  1. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  2. A skąd pobierasz?
  3. Pobrany zły rom, na Twoje szczęście 4.4 weryfikują się poprawnie i nie masz cegły, w samouczku https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.zdunex25.tutorial jest opisówka (MENU 3 kropki - jaki rom pobrać) jaki model jaka ma nazwę z pełnym rozminięciem skrótów.
  4. Samouczek MIUIPolska, tam wszystko ładnie opisane (teraz kłódka ma stosunkowo niski priorytet).
  5. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  6. ZduneX25

    aktualizacja MIU 8

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  7. Apka sprawdza czy jest minimum 10mb wolne do prawidłowego wykonania operacji instalacji. To, że na v7 działało znaczy, że rom v8 za bardzo urósł, na mi4 ma ponad 60mb więcej, na szczęście dla nas my mamy zapas miejsca po połączeniu partycji. System sprawdzania ilości wolnego miejsca pisałem jako zabezpieczenie, w przypadku zapchania ostatnich bajtów miałbyś bootloopa.
  8. Wgrałeś rom dla Redmi Note 2, teraz już MiFlash. EDIT: @Nezumi faktycznie
  9. Mi się raz zdarzyło na MiPadzie, ale spokojnie żadnego negatywnego skutku nie zaznałem.
  10. ZduneX25

    Recovery

    Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  11. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  12. Nie ma na telefon, można no konto google albo xiaomi.
  13. To zainstaluj w TWRP dla tej wersji, a ja na przyszły tydzień zastosuję metodę instalacji jak w mi4c i powinno być ok, dzięki za raport.
  14. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  15. Masz w innym folderze, a chmura xiaomi ma w swoim no i otwierasz z chmury.
  16. Albo usuń autostart, ogólnie to tak miało być miało być tak natrętnie by każdy się zapoznał w każdym razie w następnej wersji przywrócę wyłącznik.
  17. No i to chciałem usłyszeć
  18. Ale przez apkę Ogonki czy TWRP? (muszę się upewnić na 200% :P)
  19. ZduneX25

    Google Play

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  20. Plik jest z RN2, ale nazywa się mi4i, nazwę już tak zostawiłem jak wycofali romy dla mi4i, bo działa zamiennie. Za jakieś 30 minut update ogonków i mod dla 6.6.23. EDIT: Ogonki v5.5 ze wsparcie MIUI8 + MiMax i MiMaxPro oraz modem z RN3Pro (już nie z mi4c), drobne poprawki związane ze znikaniem aplikacji na mi4c i redmi3 do testu.
  21. ZduneX25

    Temperatura baterii

    Od kiedy 45 to dużo? Zeszłego lata dyskutowaliśmy czy 65+ ma negatywny wpływ na telefon, także te 45 to jest dopiero lekka rozgrzewka przed sprintem
  22. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  23. ZduneX25

    DualSim

    Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  24. Zezwól na pokazywanie popup/dymków czatu, jest opisane w samouczku jak to zrobić.
  25. Dopiero z roboty wróciłem, a planuję też update apki ogonki. Włączę pobieranie i trochę się kimnę, to jakoś do 15-16 powinno być.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...