Hipis91000

Użytkownicy
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Hipis91000

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi Note 2
 1. Zna ktoś dobry nie obciążający system program dzięki któremu wyłączę autostart aplikacji na CM 12 ?
 2. Hmmm... Bardzo fajna funkcja z tą zmianą na 2g po wyłączeniu danych szukałem czegoś takiego Więc jak to zrobić ? Co pobrać ? czy to tylko na Cm jest możliwe ?
 3. możesz podsumować czemu ? co się do tego przyczyniło że jednak MIUI ?
 4. A mógłbyś może polecić jeszcze jakiś na naszego Xiaomi Redmi Note 2/Pro? Orientujesz się może ? Ja osobiście słyszałem tylko o CM i Paranoidzie (z czego paranoid nie na RN2)
 5. czyli mimo że w CM jak i MIUI jest 1gb RAMu wolnego to lepiej mieć np CM ? Nie do końca rozumiem :/ I jakiego systemu używasz zamiast MIUI - CM'a?
 6. To cienizna szczerze mówiąc liczyłem na max 1,5GB wolnego ramu na CM aż dziwne że na kompie windows mi zajmuje 500-700MB ramu (bez odpalonych programow) a system na telefonie aż 1gb...
 7. Ja natomiast mam pytanie co do kernela-wersja jądra... W CM jest inny niż w MIUI czy gdy zainstaluję CM a potem wrócę na MIUI to czy kernel/jądro wróci do tego w MIUI czy pozostanie juz to z CMa? TOBEXOR wpisz w google jest CM13 na naszego Notea nawet na forum xda
 8. Witam! Jak obecnie wygląda sytuacja z CM13 na naszego Redmi Note 2 ? Opłaca się przechodzić z MIUI ? Jak wygląda sytuacja z wykorzystaniem RAMu ? Jak z wytrzymałością baterii ? I jak zainstalować CM13 bo z tego co się orientuję 13 jest na andku 6 a w naszym telefonie jest android 5 I co jak będę chciał wrócić do MIUI z andkiem 5 ?
 9. Witam, posiadam Xiaomi Redmi Note 2 Pro (8x2,15Ghz 2GB RAM i 32GB rom) Pobrałem dziś MIUI8 najnowszą aktualizację i gdy próbuję ją wgrać przez aktualizacje bądź TWRP pojawia się że update zakończony niepowodzeniem z błędem : 7 Gdy zrobiłem instalację przez TWRP i zaznaczyłem weryfikację pliku zip pokazał się ten sam błąd a do tego ''This package is for ''armani'' devices; this is a ''hermes''. Pomoże ktoś rozwiązać ten problem? Ewentualnie jaki system pobrać ''hermes'' ?
 10. uaaaa a tego to jużnie wiem czym się różnią te wersje.. mam procesor 8x2,15 i 2GB RAM
 11. Przepraszam pomyłka, posiadam Redmi Note 2 Pro
 12. Witam, chciałbym zrobić aktualizację swojego Redmi Note2Pro z obecnym systemem MIUI7 6.4.21 do MIUI8 jednakże nie wiem jaką wersję aktualizacji pobrać ze strony miuipolska... Mogę liczyć na waszą pomoc?
 13. Wersja MIUI: Redmi Note 2 Pro MIUU7 6.4.21 Jakim użytkownikiem jesteś? Początkujący Opis znalezionego błędu Problem polega na tym że gdy na czujnik zacznie padać ostre światło słoneczne wyświetlacz pomimo ustawienia maksymalnej jasności i wyłączenia automatycznej jasności rozjaśnia się jeszcze bardziej przez co kolory jak i cały ekran zaczyna być przejaśniony tak że aż kolory są jaskrawe.
 14. Witam. Posiadam Redmi Note 2 Pro MIUU7 6.4.21 Problem polega na tym że gdy na czujnik zacznie padać ostre światło słoneczne wyświetlacz pomimo ustawienia maksymalnej jasności i wyłączenia automatycznej jasności rozjaśnia się jeszcze bardziej przez co kolory jak i cały ekran zaczyna być przejaśniony tak że aż kolory są jaskrawe. Nie miałem styczności z innymi modelami więc nie wiem czy to jest specjalna opcja ''pomagająca'' użytkowanie telefonu w jasnym słońcu, błąd oprogramowania czy może usterka telefonu? Z góry dziękuję za pomoc.