W dostosuj jest ile życzyłeś, a screen 2 w limit masz ile ma pakiet i więcej nic nie zmienisz. Możesz włączyć w ustawienia - powiadomienia, pokaż zużycie w pasku to będziesz miał transfer z ostatniego dnia łamany na to co jeszcze zostało. Będzie się zmniejszać naturalnie.